Práve tu nakupuje 8 používateľov

Dr.Max.sk

Online lekáreň Dr.Max je tu pre vás so svojim širokým sortimentom voľnopredajných liekov, kozmetických doplnkov či zdravotníckych potrieb.

Získajte 2,5 % späť z Vášho nákupu

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 362 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Dr.Max.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Dr.Max.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

Eshop Dr.Max je s vami vždy, keď to potrebujete


Lekárne Dr.Max vznikli v roku 2006 a postupne sa stali špičkou na trhu lekární na Slovensku. Nájdete ich na 290 miestach po celej republike a nechýba ani prehľadný eshop, kde nakúpite z pohodlia domova za tie najlepšie ceny. Cieľom lekární Dr.Max je priniesť kvalitné služby a odborné poradenstvo kedykoľvek to potrebujete. Starostlivosť o vaše zdravie prináša Dr.Max cez personál v lekárňach aj pravidelnými edukačnými kampaňami pre verejnosť s cieľom posilniť prevenciu a zdravý životný štýl.


Široký výber produktov, ktoré vaše telo určite ocení


Zdravie je len jedno, nemali by sme preto zabúdať dodať mu všetky potrebné vitamíny a výživu. Eshop Dr.Max sa sústreďuje na dodanie kvalitných produktov priamo až domov. Skolila vás chrípka? Bojujete s prechladnutím alebo cítite nepríjemnú bolesť? Dr. Max sa o vás postará! V širokej ponuke eshopu Dr.Max nájdete tabletky, spreje, sirupy, gély, krémy, bandáže, roztoky a ďalších pomocníkov, ktorí vám uľavia od nepríjemných príznakov ochorení či bolesti. A to nie je všetko! V eshope Dr.Max nájdete i zdravotnícke pomôcky , teplomery, tlakomery či osobné váhy, doplnky výživy a v neposlednom rade i doplnky výživy pre vašich domácich miláčikov. Jednoducho a jasne, Dr. Max sa postará nielen o Vás, ale o celú Vašu rodinu. Stále nie ste presvedčení? Dr.Max vytvoril vlastnú značku liekov, ktoré nájdete iba v sieti lekární a eshopu Dr.Max. Značka Dr.Max konkuruje už niekoľko rokov partnerským výrobcom liekov, portfólio značky Dr.Max pokrýva najrôznejšie kategórie od výživových doplnkov cez zdravotnícke pomôcky a kozmetické výrobky až po lieky. Vybrať si môžete z viac než 270 produktov značky Dr.Max.


Stále aktuálne akcie a leták Dr.Max


Hoci nám príslovie hovorí, že na zdraví by sa šetriť nemalo, kto z nás nemá rád zľavy a akcie? Dr.Max to vie a pravidelne si pre vás preto pripravuje ponuku produktov za ešte výhodnejšie ceny. Leták Dr.Max nájdete i online v eshope a máte tak možnosť vybrať si všetko čo potrebujete z pohodlia domova. Dr.Max leták aktualizuje pravidelne každý mesiac a navyše pre priaznivcov nákupov v eshope tvorí ďalšie akcie, ktoré môžete uplatniť iba nákupom online. Chcete ušetriť ešte viac? Stačí pred nákupom vstúpiť do eshopu Dr.Max cez Plnú Peňaženku a za nákup získate cashback.


Rýchle doručenie s eshopom Dr.Max


Dr.Max vie, že rýchla pomoc pri bolesti, prechladnutí či chrípke je veľmi dôležitá. Preto ponúka viac možností dodania produktov. V rámci Slovenskej republiky máte na výber dodanie kuriérskou spoločnosťou UPS, alebo Expres kuriérom Slovenskej pošty. Ak sa cítite dobre, môžete si produkty vyzdvihnúť v jednej z viac ako 290 lekární na Slovensku, a to nielen v krajských mestách, ale napríklad i v Hnúšti, Fiľakove či Dobšinej. Všetky služby dodania garantujú vyzdvihnutie i doručenie produktov nasledujúci deň po expedovaní objednávky. Dr.Max navyše poskytuje Doručenie v rámci dňa v Bratislave. Dodanie poskytuje kuriérska služba Go4 v meste Bratislava. Doručenie prebieha iba počas pracovných dní. Služba je spoplatnená sumou 4,99 €. Ak si objednáte tovar do 12:00, Dr.Max garantuje jeho doručenie v ten istý deň. Objednávky prijaté po 12:00 budú doručené v nasledujúci pracovný deň po prijatí objednávky. Pre ďalšie informácie o dodaní a možnostiach platby kliknite tu.


Nevybrali ste si u Dr.Max-a? Vyskúšajte i ďalšie naše lekárne, ktoré sa spolu s cashbackom postarajú o vaše telo i dušu.


Ak žijete v Čechách, navštívte českú verziu Dr.Max a získajte peniaze späť za svoj nákup.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre Dr.Max.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať