1 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Dr.Max - online lekáreň

Online lekáreň Dr.Max je tu pre vás so svojim širokým sortimentom voľnopredajných liekov, kozmetických doplnkov či zdravotníckych potrieb.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 683 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Dr.Max

Eshop Dr.Max je s vami vždy, keď to potrebujete

Lekárne Dr.Max vznikli v roku 2006 a postupne sa stali špičkou na trhu lekární na Slovensku. Nájdete ich na 290 miestach po celej republike a nechýba ani prehľadný eshop, kde nakúpite z pohodlia domova za tie najlepšie ceny. Cieľom lekární Dr.Max je priniesť kvalitné služby a odborné poradenstvo kedykoľvek to potrebujete. Starostlivosť o vaše zdravie prináša Dr.Max cez personál v lekárňach aj pravidelnými edukačnými kampaňami pre verejnosť s cieľom posilniť prevenciu a zdravý životný štýl.

Široký výber produktov, ktoré vaše telo určite ocení

Zdravie je len jedno, nemali by sme preto zabúdať dodať mu všetky potrebné vitamíny a výživu. Eshop Dr.Max sa sústreďuje na dodanie kvalitných produktov priamo až domov. Skolila vás chrípka? Bojujete s prechladnutím alebo cítite nepríjemnú bolesť? Dr. Max sa o vás postará! V širokej ponuke eshopu Dr.Max nájdete tabletky, spreje, sirupy, gély, krémy, bandáže, roztoky a ďalších pomocníkov, ktorí vám uľavia od nepríjemných príznakov ochorení či bolesti. A to nie je všetko! V eshope Dr.Max nájdete i zdravotnícke pomôcky , teplomery, tlakomery či osobné váhy, doplnky výživy a v neposlednom rade i doplnky výživy pre vašich domácich miláčikov. Jednoducho a jasne, Dr. Max sa postará nielen o Vás, ale o celú Vašu rodinu. Stále nie ste presvedčení? Dr.Max vytvoril vlastnú značku liekov, ktoré nájdete iba v sieti lekární a eshopu Dr.Max. Značka Dr.Max konkuruje už niekoľko rokov partnerským výrobcom liekov, portfólio značky Dr.Max pokrýva najrôznejšie kategórie od výživových doplnkov cez zdravotnícke pomôcky a kozmetické výrobky až po lieky. Vybrať si môžete z viac než 270 produktov značky Dr.Max.

Stále aktuálne akcie a leták Dr.Max

Hoci nám príslovie hovorí, že na zdraví by sa šetriť nemalo, kto z nás nemá rád zľavy a akcie? Dr.Max to vie a pravidelne si pre vás preto pripravuje ponuku produktov za ešte výhodnejšie ceny. Leták Dr.Max nájdete i online v eshope a máte tak možnosť vybrať si všetko čo potrebujete z pohodlia domova. Dr.Max leták aktualizuje pravidelne každý mesiac a navyše pre priaznivcov nákupov v eshope tvorí ďalšie akcie, ktoré môžete uplatniť iba nákupom online. Chcete ušetriť ešte viac? Stačí pred nákupom vstúpiť do eshopu Dr.Max cez Plnú Peňaženku a za nákup získate cashback.

Rýchle doručenie s eshopom Dr.Max

Dr.Max vie, že rýchla pomoc pri bolesti, prechladnutí či chrípke je veľmi dôležitá. Preto ponúka viac možností dodania produktov. V rámci Slovenskej republiky máte na výber dodanie kuriérskou spoločnosťou UPS, alebo Expres kuriérom Slovenskej pošty. Ak sa cítite dobre, môžete si produkty vyzdvihnúť v jednej z viac ako 290 lekární na Slovensku, a to nielen v krajských mestách, ale napríklad i v Hnúšti, Fiľakove či Dobšinej. Všetky služby dodania garantujú vyzdvihnutie i doručenie produktov nasledujúci deň po expedovaní objednávky. Dr.Max navyše poskytuje Doručenie v rámci dňa v Bratislave. Dodanie poskytuje kuriérska služba Go4 v meste Bratislava. Doručenie prebieha iba počas pracovných dní. Služba je spoplatnená sumou 4,99 €. Ak si objednáte tovar do 12:00, Dr.Max garantuje jeho doručenie v ten istý deň. Objednávky prijaté po 12:00 budú doručené v nasledujúci pracovný deň po prijatí objednávky. Pre ďalšie informácie o dodaní a možnostiach platby kliknite tu.

Nevybrali ste si u Dr.Max-a? Vyskúšajte i ďalšie naše lekárne, ktoré sa spolu s cashbackom postarajú o vaše telo i dušu.

Ak žijete v Čechách, navštívte českú verziu Dr.Max a získajte peniaze späť za svoj nákup.

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    1 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať