Mixit.sk

Mixit.sk - Namiešaj si svoje müsli.

Získajte 3 % späť z Vášho nákupu Máte aktivované zvýhodnenie 50 %, preto v obchode získate až 3 % miesto bežných 2 %.

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 296 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Mixit.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Mixit.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 3 % cashback späť z každého nákupu!

Internetový obchod Mixit.sk ponúka službu, ktorá Vám umožní namiešať si v priebehu pár minút svoje vlastné, vysnené müsli - chutné a zdravé raňajky, desiatu či olovrant. Pri využití PlnáPeňaženka.sk Vás môže tešiť odmena na Mixit.sk z ceny každého nákupu. Stačí začať nakupovať na Mixit.sk preklikom cez PlnáPeňaženka.sk a z ceny každého nákupu získate peniaze späť.

V priebehu objednávky máte na výber z najrôznejších prísad - mnoho druhov cereálií, ovocia, orieškov či sušienok. Môžete si tiež vybrať z už namiešaných výrobkov - müsli, kaše, suché plody, čokolády, Mixitky sušienky, atď. Spoločnosť Mixit.sk si získala dôveru a priazeň zákazníkov mimo iného pre svoje štýlové "tubusové" balenie, do ktorého svojim zakazníkom müsli pripravuje. Internetový obchod robí radosť svojim zákazníkom už od roku 2010, kedy bol oficiálne spustený.

Namixujte si vlastné müsli podľa Vašej chuti! Pri nákupe cez PlnáPeňaženka.sk Vás neminie odmena na každú objednávku vo forme peňazí z ceny nákupu späť na Váš účet!

A nezabudnite, pokiaľ si objednáte 6 a viac tubusov, za dopravu NEPLATÍTE.

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google