5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

VALACHSHOP - tradičné slovenské a české produkty

Valachshop vám ponúka kvalitné a tradičné slovenské a české výrobky. Okrem výrobkov, ktoré nájdete v eshope, predáva Valachshop i čerstvé domáce údeniny, tradičné syry a mliečne výrobky.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 687 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o VALACHSHOP

To pravé slovenské s Valachshop

Milujete slovenskú kuchyňu? Máte chuť na pravé bryndzové halušky som slaninou alebo preferujete zdravé obilniny a vločky? To všetko nájdete vo Valachshop. Zakladateľ Miroslav Endel precestoval množstvo krajín a rozhodol sa obnoviť tradíciu kvalitných českých a slovenských výrobkov. A tak vznikol Valachshop. Predajňu nájdete blízko Slovenského raja a môžete objednávať i online, s Plnou Peňaženkou i s cashbackom.

Slovenská kuchyňa na dosah

V online predajni Valachshop nájdete široký výber korenín, slaných pochúťok, sladkostí, ale i obilnín, bylinných sirupov či čajov. Samozrejmosťou je tekuté chilli, oleje, octy, džemy, šťavy, krupica, múka, vločky, sušené huby a cestoviny. A aby ste boli zdraví ako repa, Valachshop ponúka prírodnú lekáreň. Včelie produkty pomôžu pri oslabenej imunite a na prečistenie organizmu. Zázrak spravia i so zvýšeným cholesterolom, nízkym tlakom, pomáha po infarkte, chudokrvnosti či hemeroidoch. Viac o včelích produktoch a zázraku, ktorý dokážu su prečítajte tu. Posilniť sa môžete i alkoholom z Valachshop. Slovenská stálica, borovička, hruškovica i slivovica na Valachshop vypália infekciu a vo Valachshop nájdete i pravý Tatranský čaj, ktorý nám v zahraniční závidia. Viete že existuje i slovenská whishy? WHISKY NESTVILLE vyrábaná v dedinke Hniezdne garantuje kvalitnú pálenku z horného Spiša.

Slovenské remeslo a suveníry na Valachshop.sk

Nedáte dopustiť na naše drevené varešky, ľudové zástery a odev? Vieme, že dnes nie je najjednoduchšie pravé slovenské predmety nájsť, vo Valachshop to však nie je žiadny problém. V kuchyni určite oceníte prírodné drevené valčeky, varešky, klepáče, lyžice, koreničky. Pomocníkom je určite i chňapka s ľudovým motívom alebo zástera značky KUBO.

Doručenie slovenských výrobkov a možnosti platby

Jednotková cena poštovného a balného, v Slovenskej republike, je 2,99 € a dobierka 0,99 €. Cena poštovného a balného, v Českej republike, je 6,99 € a dobierka 1,99 €. Pri objednávke nad 45 € cenu dopravy neplatíte. Za produkty môžete zaplatiť dobierkou, prevodom na bankový účet alebo v hotovosti pri vyzdvihnutí v Spišskej novej Vsi.

Chcete si pochutiť i na ďalších špecialitách a získať i cashback? Navštívte napríklad obchod Chocolissimo, a objavte svet zmyselnej čokolády. Alebo si pripravte zdravé a chutné raňajky s Mixit.sk.

Víte, že existuje i cashback portál PlnaPeněženka.cz? Navštivte ho a získávejte odměny za nákupy ve více než 600 e-shopech.

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať