PreZdravie.sk

Online lekáreň s vitamínmi, zdravou výživou a doplnkami na chudnutie.

Získajte až 15 % späť z Vášho nákupu Máte aktivované zvýhodnenie 50 %, preto v obchode získate až 15 % miesto bežných 10 %.

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 296 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode PreZdravie.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web PreZdravie.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Ponuka obchodu PreZdravie.sk

Peniaze z nákupu späť
15 %
Prejsť do obchodu
Tovar značky Natural medicaments
15 %
Prejsť do obchodu
Ostatný tovar
7.5 %
Prejsť do obchodu

Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám až 15 % cashback späť z každého nákupu!

Prezdravie.sk je internetový obchod s produktmi pre zdravie, ktorý je najväčším internetovým predajcom s doplnkami stravy, prírodnou kozmetikou, zdravotnými prístrojmi a zdravou výživou v Českej republike. Na stránkach ochodu si môžete zakúpiť prípravky zo sekcií: detoxikácia organizmu, cestovná medicína, čaje, čínska medicína, diagnostické testy, ekodrogéria, elektronické cigarety, káva na chudnutie, knihy o zdraví, pre deti, probiotiká/prebiotiká, prírodná kozmetika, prístroje a pomôcky, relax a masáže, sexualita, afrodiziaká, ochrana pred slnkom, športová výživa, starnutie a dlhovekosť, tehotenstvo a kojenie, ústna hygiena, vegetariáni a vegáni, vitamíny, minerály, zdravá výživa, zelené potraviny.

Produkty sú prehľadne zaradené do kategórií podľa problémov, ktorými môžu zákazníci trpieť a tak si stačí len vybrať a rozkliknúť Vašu problematiku, namiesto dlhého blúdenia neprehľadnými a mätúcimi kategóriami.

Prehľad problematík: alkoholizmus, cholesterol, chrápanie, imunita, jazvy, kliešte, "opica", fajčenie, krvný tlak, krvácanie z nosa, kvasinky, menopauza, menštruácia, paraziti, plesne, popáleniny, poúrazové stavy, prekyslenie organizmu, spánok, stres, nervozita, trávenie, únava a nedostatok energie, úrazy, vši, zapáchajúci dych a zabúdanie.

Alebo Vás trápí nejaká časť tela? Potom určite oceníte ďalší prehľadný zoznam, ktorý Vám uľaví a pomôže. Trápia Vás dýchacie cesty (dolné cesty, dutiny, horné cesty, nos, priedušky), hlava, obličky, kĺby, konečník, kosti, krv (krvotvorba), krk, koža, vrásky, lymfatický systém, mandle, močové cesty (ľadviny, močový mechúr), mozog, pamäť, nechty, nervy, obehový systém (cievy, srdce, žily), oči, pohlavné orgány (mužské pohlavné orgány, ženské pohlavné orgány, maternica, pošva, vaječníky), poprsie, prostata, reprodukčné orgány, slezina, sluch, svaly, štítna žľaza, tráviace orgány (črevá, žalúdok, žlčník), ústna dutina (ústa, zuby), uši, uzliny, vlasy, chrbát či zrak? Tak to ste na PreZdravie.sk správne!

Vyberte si zo širokej škály kvalitných a preverených potravinových doplnkov a produktov pre Vaše zdravie od známých značiek, akými sú Natural Medicaments, Högner, Good Nature, Pharma Activ, Energy, Simply You, Allnature a mnoho ďalších.

Tento obchod doručil svojm zákazníkom už viac ako 729 000 zásielok a kvalitné služby či produkty sú overené viac, ako 28 000 hodnoteniami zákazníkov a 99% z nich by e-shop odporučilo aj svojim známym! V rokoch 2012 a 2013 sa PreZdravie.sk stal víťazom súťaže Shop roku v kategórii Cena kvality.

Zajímajú Vás články o zdraví? Prečítajte si ich zadarmo na internetových stránkach obchodu, kde nájdete aj lekársku poradňu, ktorá je taktiež zadarmo!

Pri objednávke nad 75 € je doprava zadarmo alebo je možné si objednávku vyzdvihnúť osobne, vo viac ako 40 výdajných miestach v rámci SR.

Podmienky

Zobraziť viac

Výška odmeny závisí na kategórii, do ktorej zakúpený tovar spadá. V prípade, že je možné niektoré produkty zo sortimentu považovať za patriace do viacerých možných kategórií, o zaradení a aj výške odmeny rozhoduje vždy obchod Hej.sk. Prehľad kategórií nájdete uvedený nižšie. Upozornenie: Pokiaľ pri objednávke využijete služby portálu Lymet.cz, bohužiaľ Vám nebudeme schopní získanie cashback odmeny garantovať.

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google