Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 283 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Zoohit.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Zoohit.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 2 % cashback späť z každého nákupu!

Zoohit.sk je súčasťou medzinárodnej siete s chovateľskými potrebami, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1999. Cieľom obchodu je priniesť to najlepšie pre Vaše domáce zvieratá či miláčikov, v kombinácii s kvalitnými produktami a servisom. Firma má pobočky vo viacerých svetových mestách a to v Mníchove (Nemecko), Štrasburgu (Franzúzsko), Oxforde (Anglicko), Janove (Taliansko), Madride (Španielsko), Krakove (Poľsko) a Istanbule (Turecko).

V obchode nájdete široký sortiment poduktov starostlivosti o psy a mačky, od granúl a krmiva, cez šampóny, až po búdy a pepravné tašky. Ďalej v obchode nájdete všetko potrebné pre malé zvieratá akými sú škrečky, morské prasiatka, myši, potkany, činčily, pieskomily, králiky alebo fretky. V ponuke nájdete tiež všetko pre akvaristiku, rybyčky a vtáky. Od krmiva, cez akváriá, až po klietky a príslušenstvo.

Medzi najpredávanejšie značky patria napríklad Eukanuba, Royal Canin, Animonda, Pedigree, Taste of the Wild, Whiskas a mnoho ďalších. Samozrejmosťou je záruka a možnosť vrátenia tovaru v prípade nespokojnosti, poštovné pri objednávkach nad 39 € neplatíte.

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google