až 1,5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Zoohit.sk - špecialista na predaj zvieracieho krmiva

To najlepšie pre domáce zvieratá a chovateľstvo.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 683 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Zoohit.sk

Špecialista na predaj krmiva - Zoohit.sk

Kde inde nakúpiť krmivo pre Vášho domáceho maznáčika než na Zoohit? Ide o jeden z najpopulárnejších obchodov s chovateľskými potrebami. Zoohit sa môže pýšiť viac ako pätnásťročnou tradíciou a postará sa kompletne nielen o Vašu mačku a psa. V bohatej ponuke obchodu nechýba ani krmivo pre ďalšie domáce zvieratá od najmenších až po najväčšie. Všetky krmivá pre domáce zvieratá sú iba od overených a kvalitných značiek. Ďalej tu môžete nakúpiť pelechy, klietky, škrabadlá, hygienu a hračky pre zvieratá.

Zoohit krmivá pre mačky

V obchode Zoohit ocení každý majiteľ mačacieho stvorenia bohatú ponuku krmiva. Či už ide o granule, maškrty alebo konzervy, Zoohit Vás svojim výberom určite nesklame. Internetový obchod ponúka odlišnú ponuku krmiva pre mačky s nadváhou a pre dospievajúce mačky, ktoré naopak potrebujú svalovú hmotu naberať. Medzi najpredávanejšie krmivo pre mačky patria granule Brit s vyváženou receptúrou a s podporou zdravia. Ak však pre Vašu mačku hľadáte iba doplnok ku krmivu, obchod Vám ponúkne kvalitné maškrty a konzervy, po ktorých sa u Vašej mačacej priateľky určite dostaví spokojné a hlasné pradenie. Okrem krmiva tu môžete nakúpiť aj škrabadlá, podstielky, mačacie pelechy, toalety pre mačky, misky, fontánky, prepravky, mačacie dvierka alebo obojky. Internetový predaj obchodu Zoohit Vám vybaví všetky mačacie požiadavky, pretože všetko čo potrebujete zoženiete na jednom mieste.

Zoohit krmivá pre psov a ostatné domáce zvieratá

Krmivo pre psov patrí k najrozsiahlejším ponukám sortimentu. Obchod Zoohit ponúka na predaj veľké vrecia granúl za výhodnú cenu, avšak nechýbajú ani menšie balenia. Potreby pre psov zahŕňajú konzervy a granule, mrazené krmivo, maškrty, doplnkové a veterinárne diéty, pelechy, hračky, obojky, vôdzky, oblečenie, kozmetiku, misky, podložky alebo strihacie strojčeky. Nachádzajú sa tu aj špeciálne sekcie pre šteniatka alebo psích seniorov. Čo sa týka malých zvierat ako sú hlodavce, králiky alebo fretky, nakúpite pre nich v Zoohit.sk krmivo, klietky, králikárne, výbehy, podstielky, prepravky aj hračky. Na svoje si prídu aj akvaristi, ktorí tu zoženú kompletný sortiment všetkého, čo je pre akvaristiku potrebné.

Zľavové akcie a zľavy na Zoohit.sk

Aj v obchode Zoohit.sk môžete okrem úspory pri nakupovaní cez Plnú Peňaženku ušetriť ešte viac. Na stránkach obchodu Zoohit v sekcii akcie nájdete široký výber zliav zoradených podľa jednotlivých zvierat. Pozrite sa na mimoriadne zľavové ponuky, novinky a skúšobné akcie krmív nielen pre mačky a psy. Nakúpte v akcii zároveň s cashbackom a ušetríte ešte viac. Obchod navyše ponúka možnosť odoberania noviniek priamo na mieru. Zasielanie newsletterov má obchod rozdelené podľa domácich maznáčikov, konkrétne na psy, mačky, vtáky, rybičky a malé zvieratá. Pokiaľ Vás teda zaujímajú iba zľavové ponuky pre mačky, stačí v sekcii Môj Zoohit zvoliť správne nastavenie a budú Vám chodiť len "mačacie akcie".

Doprava pri nákupe cez internet na Zoohit.sk

Pri nákupe nad 39 € s využitím Českej pošty je poštovné v e-shope Zoohit.sk zadarmo. Ďalším možným prepravcom je DPD. Zoohit ponúka širokú ponuku platobných metód. Platbu na dobierku je možné využiť len v prípade využitia Českej pošty, ďalej je možná aj platba vopred a to buď cez službu PayPal, platobnú kartu alebo bankový účet. Dodanie je zvyčajne do 2 až 5 pracovných dní od vyexpedovania, ktoré trvá maximálne 24 hodín. Tovar je možné vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu. Prípadné reklamácie či vrátenie tovaru sú v obchode Zoohit bezproblémové a jednoduché. Pre svoje otázky môžete využiť zákaznícku linku, ktorá so všetkým ochotne pomôže.

Kde inde nakúpiť krmivo pre zvieratá?

Neoslovila Vás ponuka obchodu Zoohit? Pozrite sa do ďalších obchodov so zameraním na chovateľské potreby. Odporúčame napríklad e-shop pre chovateľov Dobrá-miska.sk alebo internetový obchod Hej.sk, kde si okrem krmiva pre Vášho maznáčika nakúpite aj niečo pre seba. Jste z České republiky? I zde můžete nakoupit krmivo na Zoohitu s cashbackem.

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    až 1,5 %
  • Peniaze z nákupu nového zákazníka (prvé tri nákupy)
    1,5 %
  • Peniaze z nákupu existujúceho zákazníka
    0,5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať