Marcové novinky Plnej Peňaženky 2024

9. 3. 2024
Marcové novinky Plnej Peňaženky 2024

Milí Peňaženkári,

máme za sebou nezvyčajne teplý február, ktorý akoby snáď ani nebol zimným mesiacom. No teraz už naozaj netrpezlivo čakáme príchod pravej jari. Poďme si ako obvykle zhrnúť to najpodstatnejšie z minulého mesiaca a pozrieť, na čo sa môžete tešiť v najbližších dňoch.

Vo februári sme pre vás na Plnej Peňaženke pripravili rozcestník na výber pobytov na jarné prázdniny a všetko s tým spojené. Špeciálnu stránku sme rovnako venovali valentínskemu sviatku a zásobili sme vás tipmi na darčeky pre vaše drahé polovičky.

Plná Peňaženka si po novom vyskúšala rolu generálneho partnera filmovej snímky. Aj s naším prispením vznikla a od 29. februára je v českých aj slovenských kinách romantická komédia Evy Toulovej - Superžena. Hrajú v nej napríklad Natália Grossová, Igor Bareš, Ondrej Ruml, Jitka Sedláčková alebo Olga Lounová. Hlavnej úlohy "superženy" sa zhostila sama režisérka Eva Toulová.

 

► V rámci seriálu Týždeň s e-shopom sme vám predstavili ďalšie obchody – NotinoNaureus a Eyerim

Cashback po novom už aj v Allegre  

► Početnú rodinu e-shopov poskytujúcich cashback cez Plnú Peňaženku rozšírili v uplynulých dňoch napríklad AllegroHarman/Kardon, Kabelka, alebo AirAsia.

► Najväčšou udalosťou bolo určite zapojenie Allegro.sk, ktoré si kladie za cieľ poskytnúť najjednoduchšiu a najmodernejšiu platformu, ktorá pomôže prepojiť zákazníkov a obchodníkov. Môžete si vďaka nemu užívať skutočne široký výber produktov za tie najnižšie ceny a spoľahlivé recenzie, ktoré vám pomôžu správne vyberať.

► Harman/Kardon je jednou z najznámejších značiek, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných audio zariadení do domácností aj do automobilov. Zaobstarajte si štýlový reproduktor či slúchadlá aj vy, tentokrát už s cashbackom.

Kabelka je e-shop, ktorý ponúka široký výber kabeliek, peňaženiek a ďalších módnych doplnkov. Vyberie si každý a na každú príležitosť - od elegantných kabeliek na večerné udalosti až po praktické a štýlové kabelky na každodenné nosenie.

► No a skúsení cestovatelia sa môžu tešiť zo zapojenia leteckej spoločnosti AirAsia, ktorá je v Ázii jednou z najpopulárjenších aeroliniek. Nákup nimi ponúkaných, už beztak výhodných leteniek bude vďaka nákupu s odmenou teraz ešte výhodnejší.

MDŽ a Šťastné dni Plnej Peňaženky 

► V marci Plná Peňaženka oslavuje Marcové šťastné dni. Počas celého mesiaca sa preto môžu Peňaženkári tešiť na zvýhodnenie, súťaže a atraktívne akcie.

► 8. marca nás čaká Medzinárodný deň žien. Pokiaľ chcete dámy vo svojom okolí potešiť darčekom na poslednú chvíľu (alebo aj dodatočne), pozrite sa na aktuálne ponúkané akcie. K sviatku sme pripravili aj článok, ktorý mapuje jeho vznik a históriu

►Veľkou nákupnou akciou mesiaca marec budú aj narodeniny jedného z najobľúbenejších e-shopov nášho cashback portálu – AliExpressu.

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, kde každý účastník, ktorý chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenať aspoň jeden nákup, prvýkrát klesol počet účastníkov pod šesť stoviek. V hre zostáva na začiatku marca 595 účastníkov.
  • Priemerná výška výplaty na účet užívateľov Plnej Peňaženky bola vo februári 15 €. Najvyššia vyplatená odmena v mesiaci sa potom vyšplhala na sumu 800 €.

To je tentokrát všetko. Prajeme vám pohodový začiatok jari.