Harmankardon.sk logo

Harmankardon.sk - reproduktory

Harman/Kardon je jednou z najznámejších značiek, ktorá ponúka kvalitné audio zariadenia do domácností aj do automobilov. Objavte značky ako Harman/Kardon, JBL, KENWOOD, Ariete, Revlon, ktoré určujú trendy vo svojich oboroch. 

Viac o Harmankardon.sk

Peniaze z nákupu späť

2,4 %

O Harmankardon.sk

Začínali s distribúciou legendárnych značiek audio a videokaziet TDK, audiosystémov Aiwa, autorádií KENWOOD, hifisystémov Harman/Kardon a reproduktorov JBL. Dnes sú vizitkou predovšetkým legendárne až kultové značky, ktoré určujú trendy vo svojich oboroch: Harman/Kardon, JBL, KENWOOD, Ariete, Revlon a ďalšie. Harmankardon.sk posudzuje vhodnosť výrobkov, vytvára uživateľské príručky, zabezpečuje marketing, testy, recenzie a záručný a pozáručný servis výrobkov. 

 

Harman/Kardon reproduktory

E-shop Harmankardon.sk ponúka vysoko výkonné reproduktory so sofistikovaným dizajnom a vynikajúcim zvukom. V e-shope môžete vyberať:

  • Prenosné reproduktory, ktoré sú dnes preslávené vďaka svojej možnosti vziať si ho kamkoľvek. Tento Bluetooth reproduktor je ideálny pre rôzne príležitosti vďaka svojej vstavanej odolnej batérii, kompaktnému, ale elegantnému dizajnu a zvyčajne zvýšenej odolnosti proti prachu, vode alebo kvapkám. 
  • Domáce reproduktory - kategória domácich reproduktorov je veľmi široká, primárne však ide o zvukové zariadenie, ktoré sa využívajú v domácnosti. Medzi týmito zariadeniami nájdete prenosný reproduktor, Subwoofer, Soundbar, resp. TV reproduktor alebo dokonca Bluetooth reproduktor s rádiom.
  • DAB rádia - Digital Audio Broadcasting je označenie pre digitálne rozhlasové vysielanie. DAB alebo ľudovo digitálne rádio, sa dnes stáva naprostým štandardom, výhodou je jednoduché ovládanie a dobré pokrytie signálom.

  • Domáce kiná 

  • Soundbary alebo reproduktoy pod TV, predstavujú presvedčivú náhradu za tradičné domáce kino. V rámci tejto kategórie ponúka sofistikovaný a moderný dizajn, množstvo funkcií a pohlcujúci 3D priestorový zvuk. Hlavným cieľom je vytvoriť ideálnu filmovú atmosféru v pohodlí domova.

  • Subwoofery

Harman/Kardon - kvalitné značkové reproduktory

Home Audio System Citation

Ide o prenosný smart reproduktor pre zvuk vo vysokom rozlíšení. Hlasom ovládaný reproduktor s DAB / DAB + rádiom a bezdrôtovým nabíjaním telefónov a budíkom. Napríklad Harman Kardon Citation Oasis, ktorý je ponuke e-shopu Harmankardon.sk, je unikátne zariadenie, ktoré v sobe kombinuje všetky technológie, ktoré produktívny človek vyhľadáva - bezdrôtový reproduktor, bezdrôtovú nabíjačku pre smartphone, inteligentného asistenta a rádio. V obývačke alebo na záhrade, Harman Kardon Citation 200 vám umožní si vychutnať bohatý, prekrásny zvuk. Streamujte svoju obľúbenú hudbu v interiéroch v kvalite HD, prostredníctvom Wi-Fi. Alebo si svoju obľúbenú hudbu vezmite von s pohodlným Bluetooth streamovaním a 8 hodinami nepretržitého prehrávania. Prepracovaný a štýlový, jeho funkcie zahŕňajú AirPlay a Chromecast built-in™ pre ľahký prístup k viac ako 300 službám streamovania hudby vo vysokom rozlíšení. Navyše hovorte s Google a požiadajte o hands-free pomoc v domácnosti alebo v jej blízkosti. S odolnosťou voči striekajúcej vode triedy IPX-4, zabaleným do zmesovej vlnenej textílie, to vyzerá ako doma kdekoľvek. Prekrásny zvuk je teraz mobilný.

HARMAN KARDON CITATION OASIS

 

Nevybrali ste si? Navštívte ďalšie e-shopy z kategórie Elektrospotrebičke na Plnej Peňaženke. Do pozornosti dávame napríklad slovenský Andreashop.sk s možnosťou doručenia do pohraničných oblastí alebo Okay.sk či Planeo.sk.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.