Obzretie za Týždňom s Notino

Na Plnej Peňaženke sme už tretíkrát zasvätili celý týždeň jednému z populárnych e-shopov. Tentokrát išlo o obchod, ktorý má širokú ponuku kozmetiky, parfumov a beauty produktov. V dnešnom článku si zhrnieme to najpodstatnejšie, čo ste sa mohli dočítať v našich newsletteroch v rámci Týždňa s Notino.sk.

18. 2. 2024
Obzretie za Týždňom s Notino

Notino.sk, pôvodne známy ako „BeautyStar“, je jedným z popredných online obchodov s kozmetikou, parfumami, starostlivosťou o pleť a ďalšími beautmi produktmi v Európe. Od svojho založenia v roku 2004 sa Notino.sk stalo synonymom pre kvalitu, rozmanitosť a prvotriedny zákaznícky servis.

Notino.sk sa rýchlo vypracovalo k vedúcemu postaveniu na trhu vďaka svojmu jedinečnému prístupu k ponuke výrobkov. S viac ako 55 000 rôznymi produktmi od viac ako 1 500 značkami si tu každý nájde to, čo hľadá.

Spoločnosť Notino.sk má taktiež široké portfólio vlastných značiek, ktoré ponúkajú kvalitné produkty za prijateľné ceny. Ich vlastné kozmetické rady sú vytvorené s ohľadom na najnovšie trendy a potreby zákazníkov, čo zaisťuje spokojnosť a lojalitu klientov.

Neviete, aký produkt je pre vás najlepší? Inšpirujte sa na blogu Notino a nechajte si so všetkým poradiť.

Ak ešte nemáte s e-shopom Notino.sk vlastnú skúsenosť, môžete si prečítať hodnotenie obchodu od ostatných Peňaženkárov. K dispozícii je aj niekoľko starších recenzií.

A máme pre vás aj zopár tipov, ktoré vám pomôžu nakúpiť čo najvýhodnejšie a vybrať si tie správne produkty:

Notino Tipy

 

Rady a tipy pre nákupy na Notino:

  • Preskúmajte sekciu „Akcie“, kde nájdete množstvo zľavnených produktov.
  • Využite možnosti filtrovania produktov podľa značky, ceny, hodnotenia a ďalších kritérií, aby ste jednoduchšie našli to, čo hľadáte.
  • Prečítajte si recenzie a hodnotenia ostatných zákazníkov, aby ste sa presvedčili o kvalite produktu.
  • Využite vernostný program Notino Club, ktorý vám umožní zbierať body za každý nákup a získavať exkluzívne zľavy a výhody.
  • Nechajte si tovar doručiť na jednu z mnohých predajní Notino. Pokiaľ zvolíte vyzdvihnutie na predajni, nebudete na objednávku dlho čakať.
  • Pri nákupe nad 25 € Vám doručia objednávku na predajňu zdarma

Na Týždeň s Notino.sk si pre vás tento e-shop pripravili double cashback na všetko. Pokiaľ ste akciu nestihli využiť, nemusíte zúfať. Akcie Notino.sk totiž pravidelne aktualizujeme a v profile e-shopu na Plnej Peňaženke nájdete vždy tie, ktoré sú aktuálne platné.

A ak hľadáte inšpiráciu, čo si v Notino.sk zaobstarať, nechajte sa inšpirovať recenziou našej Martiny, ktorá otestovala telový peeling z Brazílie.

Notino.sk logo

O Notino.sk

Nechajte sa inšpirovať vôňami z celého sveta a vyberajte si z kozmetiky známych značiek. S produktami z Notino.sk sa stanete hviezdou svojho vlastného života.

Súvisiace zľavy a akcie

ZĽAVA AŽ 20 %

Notino.sk - Až -20%
Notino.sk logo

až 3,5 % späť

Až -20%

Až -20%

Akcia končí o:

Akce končí:

ZĽAVA 15 %

Notino.sk - -15%
Notino.sk logo

až 3,5 % späť

-15%

na vlasové bestsellery

Akcia končí o:

Akce končí: