Obzretie za Týždňom s Eyerim

Na Plnej Peňaženke sme už piatykrát zasvätili celý týždeň jednému z populárnych e-shopov. Tentokrát išlo o obchod s očnou optikou 21. storočia. V ponuke má najdostupnejšie slnečné a dioptrické okuliare. V dnešnom článku si zhrnieme, čo ste sa mohli dočítať v našich newsletteroch v rámci Týždňa s Eyerim.sk.

3. 3. 2024
Obzretie za Týždňom s Eyerim

Tento týždeň sme sa zoznamovali s jedným z našich obľúbených e-shopov, ktorý sprístupňuje špičkové módne trendy. Eyerim, meno, ktoré nie je v optickom priemysle cudzie. Prečo je ale také jedinečné?

Eyerim prepája zákazníkov s ich obľúbenými dioptrickými a slnečnými okuliarmi či kontaktnými šošovkami. Súčasne ide ale aj o spoločenstvo nadšencov módy a vizuálnej kultúry a prepája to najlepšie z oboch týchto svetov. Eyerim ponúka široký výber značiek od rôznych dizajnérov. Môžete si tak vyberať od klasických a elegantných dizajnov až po odvážne a avantgardné štýly.

Ak ešte nemáte s e-shopom Eyerim vlastnú skúsenosť, môžete si prečítať hodnotenie obchodu od ostatných Peňaženkárov. K dispozícii vám je aj niekoľko starších recenzií.

A tradične pre vás máme zopár tipov, ktoré vám pomôžu nakúpiť čo najvýhodnejšie a vybrať si tie správne produkty.

Rady a tipy pre nákupy na Eyerim:

  • Využite dopravu zadarmo a možnosť vrátenia tovaru do 30 dní
  • Sledujte svoju zásielku priamo na stránkach Eyerim podľa čísla zásielky.
  • Neviete, ako si vybrať správnu veľkosť okuliarov alebo správne okuliare podľa tvaru vašej tváre? Prezrite si zaujímavé články na blogu Eyerim, ktoré vám so všetkým pomôžu.
  • S výberom slnečných okuliarov vám pomôže aj náš článok Ako si vybrať slnečné okuliare.
  • Na Týždeň s Eyerim si pre vás tento e-shop pripravil kupón so zľavou 20 %.

Eyerim

 

Pokiaľ ste akciu nestihli využiť, nemusíte zúfať. Akcie Eyerim totiž pravidelne aktualizujeme a v profile e-shopu Eyerim na Plnej Peňaženke nájdete vždy tie, ktoré sú aktuálne platné.

A ak hľadáte inšpiráciu, ako si vybrať okuliare pre digitálny vek, nechajte sa inšpirovať recenziou našej Jany. Zamerala sa na test okuliarov Andrea Havana a Hydra Crystal.

Eyerim logo

O Eyerim

Stránka e-shopu eyerim, ktorý ponúka všetky typy okuliarov, ktoré existujú, je veľmi prehľadná. Nielen kúpiť, ale aj vyskúšať si tu môžete veľké množstvo rôznych druhov okuliarov (dioptrické, slnečné, okuliare na počítač). Na stránkach obchodu ponúkajú aj detské okuliare. Pokiaľ teda nechcete s dieťaťom dlho vyberať okuliare v kamennom obchode, e-shop eyerim.sk je pre vás ideálnym riešením.