Obzretie za Týždňom s Naureus

Na Plnej Peňaženke sme už po štvrtýkrát zasvätili celý týždeň jednému z populárnych e-shopov. Tentokrát išlo o obchod, ktorý má širokú ponuku prírodnej kozmetiky, zdravých potravín a eko drogérie. . V dnešnom článku si zhrnieme to najpodstatnejšie, čo ste sa mohli dočítať v našich newsletteroch v rámci Týždňa s Naureus.sk.

23. 2. 2024
Obzretie za Týždňom s Naureus

Naureus je e-shop, ktorý sa špecializuje na predaj prírodných produktov bez škodlivých chemikálií. Ponúka široký sortiment kozmetiky, starostlivosti o pleť, ale aj produkty pre domácnosť a starostlivosť o zdravie. Každý produkt je starostlivo vybraný s ohľadom na svoju prírodnú a šetrnú povahu. Naureus si kladie za cieľ poskytovať zákazníkom iba tie najkvalitnejšie produkty, ktoré rešpektujú životné prostredie.

E-shop je známy svojou transparentnosťou ohľadom zloženia produktov a etikou výroby. Vďaka svojmu širokému sortimentu a dôrazu na kvalitu si získal dôveru a lojalitu zákazníkov. Pre tých, ktorí hľadajú prírodné alternatívy s ohľadom na zdravie a životné prostredie, je Naureus ideálnou voľbou.

Ak ešte nemáte s e-shopom Naureus vlastnú skúsenosť, môžete si prečítať hodnotenie obchodu od ostatných Peňaženkárov. K dispozícii máme pre vás niekoľko starších recenzií.

Rady a tipy pre nákup na Naureus: 

  • Naureus poskytuje predĺženú garanciu vrátenia tovaru. Vďaka nej máte na každú objednávku 60 dennú garanciu vrátenia peňazí.
  • V e-shope Naureus nájdete produkty od viac ako 150 značiek.
  • Registrovaní zákazníci môžu u Naureus čerpať výhody prostredníctvom VIP Naureus peňaženky. E-shop do Vašej peňaženky nabije kredit, ktorý sa odvýja od vyššie uskutočnenej objednávky. Kredit môžete postupne zbierať a uplatniť v akejkoľvek nasledujúcej objednávke.
  • Na blogu Naureus nájdete množstvo zaujímavých tipov, ktoré vám pomôžu v starostlivosti o vašu pokožku či vlasy, ale aj v boji s únavou či alergiami. Pri nákupe nad 79 € s váhou tovaru do 5 kg môžete využiť Dopravu zadarmo.
  • Preskúmajte sekciu „Akcie“, kde nájdete množstvo zľavnených produktov.

Na Týždeň s Naureus si pre vás tento e-shop pripravili double cashback na všetko.

Pokiaľ ste akciu nestihli využiť, nemusíte zúfať. Akcie Naureus totiž pravidelne aktualizujeme a v profile e-shopu na Plnej Peňaženke nájdete vždy tie, ktoré sú aktuálne platné.

A ak hľadáte inšpiráciu, čo si v e-shope Naureus zaobstarať, nechajte sa inšpirovať spoločnou recenziou nášho Serži a youtuberky Drew. Pod drobnohľadom skúmali bio prírodnú kozmetiku a bambusové kefky na zuby a ďalšie eko doplnky.

Naureus.sk logo

O Naureus.sk

V Naureus nájdete zdravé potraviny, prírodnú kozmetiku pre vás aj pre vaše domáce zvieratko, v ponuke nájdete aj produkty do domácnosti ako nákupné tašky, vrecká na ovocie či zeleninu, ekologické produkty na upratovanie vašej domácnosti, vonné sviečky či difúzery. O nákupe na tomto e-shope vás môže presvedčiť aj množstvo pozitívnych recenzií. Tento e-shop dokonca na Heuréke odporúča až 98 % zákazníkov.