Júlové novinky Plnej Peňaženky

19. 7. 2023 (aktualizácia 20. 7. 2023)
Júlové novinky Plnej Peňaženky

Milí Peňaženkári,

prinášame vám spravodaj s nádychom prázdnin. Zhrnieme si najpodstatnejšie udalosti z júna a pripravíme vás na júlové novinky. 

► V júni sme odštartovali našu celoročnú sériu článkov so súťažami pod názvom Československé filmové leto. V rámci tejto akcie s nami môžete lúštiť tajničky a spoločne s našimi sprievodcami Yvetou a Xaverom spoznávať krásy Česka a Slovenska. Ako môžete súťažiť, sa dozviete tu. V doterajších článkoch k Československému filmovému letu sme sa už zamerali na Prahu, oravské lokality, južnú Moravu a Tatry.

►  V obchodoch zapojených do Plnej Peňaženky pribudlo rekordných 35 noviniek. Niektoré nové e-shopy si predstavíme nižšie, ale pokiaľ chcete mať istotu, že ste zapojenie žiadneho nového obchodu nezmeškali, prejdite si ich zoznam zoradený od tých najnovších

Vítame novú nákupnú galériu, e-shop s prírodnou kozmetikou a e-shop pre volejbalistov

► Najväčšou novinkou na Plnej Peňaženke je bezpochyby nákupná galéria Mall.sk, v ktorej nakúpite naozaj široké spektrum produktov a väčšine z vás tento e-shop nie je potrebné predstavovať. Objavte ponuku obľúbenej nákupnej galérie a získavajte za svoje nákupy cashback.

►  Na Plnej Peňaženke sme privítali aj e-shop Soaphoria.sk, ktorý je známy ponukou prírodnej kozmetiky a ekologickej drogérie. Zásobte sa kvalitnými produktami alebo potešte svojich blízkych darčekom, ktorý určite nesklame.

Pre milovníkov letných športov tu máme napríklad e-shop WeplayVolleyball.sk, v ktorom nájdete všetko potrebné vybavenie od volejbalových sietí, cez obuv, až po športové lopty.

Júlový výber pre dovolenkárov a ako sme testovali kávu

► Dovolenkovú sezónu berieme na Plnej Peňaženke vážne. Aktualizujeme pre vás najzaujímavejšie letenkové akcie, máme pre vás zapojené obľúbené obchody a služby pre cestovateľov (napríklad aerolinky TAP Portugal a Emirates či kanceláriu s ponukou výhodných zájazdov CKDaka) a strážime pre vás aj atraktívne zľavy na tie najlepšie dovolenkové outfity na našej stránke s letnou módou

► V aprílových novinkách sme vám spomenuli, že chystáme netradičnú recenziu, na ktorej sa podielal celý tím Plnej Peňaženky. Ochutnávali sme vybrané kávy z e-shopu Upraženo a starostlivo sme zaznamenávali, ako nám ktorá chutí. Táto recenzia je konečne zverejnená na našom webe a môžete si ju prečítať tu

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V milionovej súťaži, kde každý účastník, ktorý chce zostať v hre musí v každom mesiaci zaznamenať aspoň jeden nákup, zostáva po mesiaci jún 670 účastníkov. 

  • Priemerná výška výplaty na účet užívateľov Plnej Peňaženky bola v júni 20 € a najvyššia vyplatená odmena naopak činila 2396 €.

A to je tentokrát všetko. Prajeme vám krásne letné dni, veľa odpočinku a nech máte na dovolenku iba tie najlepšie spomienky.