Aprílové novinky Plnej Peňaženky

19. 4. 2023
Aprílové novinky Plnej Peňaženky

Milí Peňaženkári,

s marcom skončili aj naše veľké oslavy. To ale rozhodne neznamená, že by nás vyčerpali a že by nás v apríli ovládla únava. Počas marca sme oslávili Marcové Šťastné dni Plnej Peňaženky a česká Plná Peňaženka oslávila už svoje 11. narodeniny.

Okrem mnohých exkluzívnych akcií od partnerských e-shopov ste mohli čerpať z našej špeciálnej ponuky výhod v podobe 6 Šťastných hodiniek alebo bonusu pre každého nakupujúceho, ktorý nakúpil posledný deň v mesiaci.

 Prichystali sme pre vás aj stránku tematicky venovanú jarnej móde. Tu pre vás zhromažďujeme ponuky, ktoré vám pomôžu s premenou jarného šatníka.

Narodeniny okrem českej Plnej Peňaženky oslavoval aj jeden z najpopulárnejších e-shopov AliExpress. Tentokrát si prichystal zľavy do výšky až 80 % a narodeninový výpredaj prebiehal po dobu 5 dní.

V dnešnej dobe sa čoraz častejšie rozhliadame po možnostiach, kde by sa dalo ušetriť. A platí to aj v oblasti cestovania. Preto sme si pre vás prichystali článok s tipmi na lacné ubytovanie.

Nové aj opäť zapojené e-shopy

Dobrú správu máme pre vyznávačov britskej módy. Medzi partnerské e-shopy sme totiž pridali Marks & Spencer, kde okrem oblečenia pre ženy, mužov aj deti, kúpite aj domáce potreby.

► Ďalšou dobrou správou je zapojenie e-shopu 4Camping, ktorý poteší všetkých športovcov a nadšencov outdooru, kempingu či turistiky. Obchod pravidelne prináša výhodné akciové ponuky, ku ktorým vám v Plnej Peňaženke pribalíme cashback. 

Rovnako ako z novo zapojených e-shopov na Plnej Peňaženke máme radosť aj z tých, ktoré sa k nám po dlhšej pauze vracajú. Takými čerstvými navrátilcami sú napríklad obchodná galéria Tchibo alebo internetová lekáreň MojaLekaren, ktoré sme u nás po čase opäť privítali.

Hádajte a hrajte o Jarnú prémiu

Hlavnou akciou, ktorá vás bude v apríli na Plnej Peňaženke sprevádzať, a dúfame, že aj baviť, je hra Jarná prémia. V rámci tejto hry pre vás bude každý deň pripravená hádanka, ktorej úlohou je pomôcť vám odhaliť meno jedného z dvadsiatich e-shopov. Pokiaľ meno e-shopu uhádnete, zostáva vám už iba jedna úloha. Za uhádnuté obchody získavate body, ktoré sa vám ďalej násobia podľa toho, ako v období hry nakupujete. Podrobné pravidlá hry nájdete tu a na tejto stránke nájdete priamo samotnú hru.

Poznáte meno Juraj Šlauka? Možno skôr pod internetovým menom JurajVie. Je jedným z najobľúbenejších youtuberov na Slovensku a jeho edukačné videá si obľúbili státisíce ľudí, o čom svedčí najmä počet jeho odoberateľov v počte 233-tisíc a my sme pre vás pripravili článok s odkazom na jeho nápadité videá.

V tomto mesiaci sme tiež zahájili práce na jednej netradičnej recenzii. Tá bude dielom celého tímu Plnej Peňaženky a testovať pre vás budeme kávu od e-shopu Upraženo. Každú vypitú šálku novej zmesi zrnkovej kávy hodnotíme, aby sme zistili, ktorá zmes si získa najväčšiu popularitu a s výsledkom vás už čoskoro oboznámime na našich webových stránkach.

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, kde každý účastník, ktorý chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenť minimálne jeden nákup, zostáva po marci 700 účastníkov.

  • Priemerná výška výplaty na účet užívateľov Plnej Peňaženky bola v marci 19 €. Najvyššia vyplatená odmena činila 1693 €.

A to je tentokrát všetko. Prajeme vám veľa jarných radostí, napríklad z prebúdzajúcej sa prírody, prírastkov do vašich šatníkov alebo z výletov, ku ktorým vás snáď jarné počasie bude čoraz viac povzbudzovať.