Soaphoria.sk logo

Soaphoria.sk

Užite si krásu prírodnej kozmetiky a ekodrogerie. Soaphoria.sk ponúka prírodnú a organickú kozmetiku, vonné sviečky a pracie parfumy zo Slovenska a dôveruje jej 99 % zákazníkov cenového porovnávača.

Viac o Soaphoria.sk

Peniaze z nákupu späť

6,5 %

O Soaphoria.sk

Soaphoria vyrába ručne s láskou a úctou k prírode a tradícii a používa výhradne prírodné suroviny ekologického a etického pôvodu. Navyše dbá na fair trade pôvod surovín, rovnako ak na spôsob ich testovania a chráni životné prostredie a zálohujeme obaly. Všetky výrobky z e-shopu Soaphoria môžete spoznať aj osobne vo vlastných kamenných predajniach v Košiciach a Bratislave alebo v partnerských obchodíkoch po celej krajine. Srdcovkou Soaphoria je tiež ekologický a ekonomický spôsob predaja produktov na váhu, do vlastného obalu alebo úplne bez obalu!

 

Prírodná kozmetika Soaphoria

Prírodná kozmetika Soaphoria je tvorená výhradne z najkvalitnejších prírodných surovín. Jej používanie ocení pokožka každého veku a typu. V širokej ponuke sortimentu e-shopu Soaphoria.sk nájdete 100 % vegetariánske a 99 % vegánske kozmetické výrobky, ktoré vlastnoručne vyrába priamo na Slovensku. Všetky suroviny odoberajú od poctivých dodávateľov, ktorých si sami overujú a tak máte istotu nielen o ich kvalite, ale aj pôvode a dopade na životné prostredie. Objavte pestrofarebný svet Soaphoria - svet dokonalých vôní prírody a neuveriteľne účinnej kozmetiky!

Sviečky a aromaterapia

Vonné sviečky z prírodného oleja alebo vosku (konopného, sójového, slnečnicového, olivového, kokosového a pod.) sú najlepším riešením. Vonné sviečky z palmového vosku sú tiež netoxické, ale pri jeho získavaní sa devastujú pralesy, preto v Soaphoria takéto sviečky nevyrába. Aromaterapia je alternatívna či doplnková metóda terapie, ktorá využíva esenciálne oleje a ďalšie aromatické rastlinné zlúčeniny so schopnosťou vplývať na náladu, stav mysle a niektoré fyzické problémy. Oleje sa môžu inhalovať z horúcej vody či špeciálneho difuzéra, aromalampy, opatrne aplikovať na kožu alebo využiť pri kúpeli a masáži. V rámci aromaterapie sa využívajú esenciálne oleje, ktoré nám vedia navodiť pocit pohody a môžu mať pozitívny vplyv na naše telo aj psychiku. Tieto by však mali byť vždy 100 % prírodné éterické oleje. Len tie majú účinky a pomôžu nám uvoľniť sa, či si navodiť duševnú a telesnú pohodu. Zároveň vedia pomôcť aj pri liečení psychických a fyzických ťažkostí.

Ekodroféria

Ekologická domácnosť predstavuje výzvu pre všetkých, ktorým leží na drdci ochrana prírody a kvalitnejší život. Takáto domácnosť je udržateľná, oveľa zdravšia a v  konečnom dôsledku z nás robí lepších a  zodpovednejších ľudi. V ponuke e-shopu Soaphoria.sk nájdete skvelé ekologické výrobky pre starostlivosť o celú domácnosť - to všetko v mene ochrany životného prostredia.

Sopahoria.sk - slovenská prírodná kozmetika a ekodrogeria

Okrem toho môžete na e-shope Soaphoria.sk nakuknúť do kategórie s darčekmi alebo inšpirujte novinkami zo sveta prírodnej kozmetiky a ekodrogérie. Okrem toho môžete na e-shope Soaphoria.sk vyberať podľa značiek, za zmienku určite stojí Botanica Slavica s ponukou prémiovej kozmetiky a vonných sviečok alebo dermokozmetika CBD APOTHECARY, ktorá pomôže pri riešení kožných problémov.

Soaphoria blog

Zavítajte do najvýživnejšej časti Soaphoria webu! Nielen naša pokožka túži po vyšperkovanej starostlivosti, ale aj naša myseľ priam baží po nových informáciách. Učíme sa predsa celý život a preto aj soaphoristický blog vám prináša množstvo užitočných, zaujímavých, ale neraz aj kontroverzných tém, pikošiek zo zákulisia výroby kozmetiky a cenných tipov a rád. Nadšenci zdravého životného štýlu, zero waste, ekológie a etických princípov a neodmysliteľne tiež beauty a kozmetického sveta, zbystrite pozornosť!

Soaphoria recyklačný program

Za vrátené plastové či sklené nádobky, ktoré prinesiete späť do ktorejkoľvek z našich kamenných prevádzok, si môžete uplatniť zľavu z ďalšieho nákupu. Výška zľavy sa pohybuje v závislosti od konkrétneho typu obalu. Pri vrátení obalov v celkovej hodnote minimálne 3,50 € si môžete podľa skladovej dostupnosti odniesť svoj nákup v taške šetrnej k prírode, ktorú dostanete úplne zadarmo! Zapojenie sa do soaphoristického recyklačného programu je dobrovoľné a závisí len na rozhodnutí partnerov, s ktorými Soaphoria.sk spolupracuje, či sa do neho zapoja. Viac informácií o možnosti vrátenia prázdnych obalov sa dozviete tu.

 

Nevybrali ste si? Skúste nakuknúť aj do ďalších e-shopov s ponukou prírodnej kozmetiky, v ktorých nákupom získate cashback. Do pozornosti dávame napríklad slovenský e-shop Naureus.sk alebo známy Yves Rocher.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.