Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 295 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Adrop.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Adrop.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 6 % cashback späť z každého nákupu!

Narodeniny, Vianoce, sviatky. A s nimi rok, čo rok vymýšľanie nových darčekov. Aj vy si už pripadáte bezradní? V tom prípade, čítajte ďalej.

Obchod Adrop.sk je tu pre Vás so širokou ponukou adrenalínových a zážitkových darčekov, na ktoré sa len tak nezabudne. Spoločnosť Adrop pôsobí na trhu už takmer 10 rokov a presne vie, čo je pre zákazníkov najlepšie. V ponuke nájdete záźitkové darčeky, ako napríklad zoskok padákom, bungeejumping, akrobatický let, let na rogale, paragliding, jazda obrneným transportérom či monster truckom, paintball alebo kyvadlový zoskok.

V ponuke sú tiež menej adrenalínové darčeky, ako napríklad wellness, masáže, sauna, zábaly a relax na všetky možné spôsoby, vďaka ktorým môžete na chvíľu opustiť realitu. Ďalšími zážitkami na výber sú napríklad pobyty v pivných lázniach, kurzy maľovania, fotografovania, modelovania, tancu, lyžovania či varenia. Samozrejmosťou sú rôzne víkendové pobyty na horách, v kúpeľoch, romantické pobyty pre dvoch a aquaparky pre celé rodiny.

Zážitky sú rozdelené do prehľadných kategórií, vďaka ktorým si určite vyberiete. Rozdajte tento rok svojim blízkym darčeky, na ktoré budú ešte dlho spomínať!

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google