Adrop.sk logo

Adrop.sk - zážitkové darčeky pre chlapov

Adrop.sk vám teraz ponúka možnosť darovať zážitok ako darček.

Viac o Adrop.sk

Obchod je momentálne nedostupný

Spolupráca s obchodom bola ukončená. Ďakujeme vám za pochopenie.

Recenzie a články

O Adrop.sk

Na Adrop.sk si môžete vybrať z viac ako 150 zážitkov, ktoré môžete darovať ako darček alebo poňať ako inšpiráciu, pri najbližšej dovolenke. Tandemové zoskoky, adrenalínové jazdy vo formule, lety balónom. To je len zlomok toho, čo na vás na stránkach e-shopu čaká.

Máte pocit, že ste vyčerpali všetky tipy na darčeky a lámete si hlavu čím obdarovať vášho manžela, kamaráta, otca? Darujte mu jedinečný zážitok v podobe tandemového zoskoku, adrenalinovej jazdy vo formule či let lietadlom. Adrop.sk ponúka viac ako 150 druhov zážitkových darčekov nielen pre milovníkov adrenalínu, ale aj pohody a relaxu.

Adrop.sk - vyberajte z viac ako 150-tich zážitkov

Hmotné darčeky sa rýchlo okukajú a často aj opotrebujú. Je to síce vec, ktorú budete mať doma možno niekoľko rokov, alebo to budete využívať nejaký čas, no môže sa stať, že obdarovaný zabudne od koho a na akú príležitosť darček dostal. Porozmýšľajte nad kúpou zážitku, ktorý mu zostane v hlave navždy. Vyberať môžete z viac ako 150-tich rôznych darčekov pre milovníkov športu, adrenalínu, relaxu a pohody. Adrop je spoločnosť, ktorá ponúka tieto originálne darčeky od roku 2007 a svoju ponuku sa snaží pravidelne dopĺňať o nové typy zážitkov.

Adrop.sk - eshop plný zážitkov

Naozaj veľký výber zážitkov na každú príležitosť. Obdarujte vášho blízkeho netradične a vyčarujte mu úsmev na tvári takýmto darčekom. Výber je naozaj široký a dokonca tieto darčeky nie sú vhodné iba pre mužov, obdarovať nimi môžete aj ženy alebo pár. Vyberať môžete z tejto ponuky e-shopu Adrop.sk:

  • Adrop auto-moto - v tejto kategórii nájdete školu šmyku, obdarovať môžete jazdou na štvorkolkách, off road jazdou alebo jazdou v športových autách a nádete tu aj netradičné jazdy, ako napríklad jazdu v elektromobile;
  • Adrop vzduch - zo zážitkov zo vzduchu môžete darovať let balónom, paragliding, tandemové zoskoky, vyhliadkové lety alebo letecké simulátory, lety vetroňom. Taktiež môžete spraviť na chvíľu z obdarovaného pilotom vďaka ponuke pilotom na skúšku a darovať môžete aj rýchly let stíhačkou;
  • Adrop relaxácia a pobyty - ak viete, že adrenalín nie je správnou voľbou nezúfajte, na e-shope Adrop.sk nájdete napríklad thajské masáže, relaxačné masáže, pivné kúpele pre milovníka piva alebo zážitkové pobyty;
  • Adrop adrenalín - trochu iný druh adrenalínu ako z rýchlej jazdy zaručene docielite bungee jumpingom, môžete tiež vyberať z ponuky Army alebo zabezpečte obdarovanému adrenalín na vode alebo adrenalín vo vzduchu či adrenalín za volantom;
  • Adrop netradičné - medzi netradičné zážitky, ktoré nájdete na tomto e-shope patria určite zážitkové kurzy, indoorové zážitky, môžete tiež darovať povolanie na skúšku či únikové hry;
  • Adrop šport - zo športových zážitkov nájdete na Adrop.sk mushing alebo iné zimné športy, golf, streľbu, lezenie, potápanie či iné letné zážitky, darovať môžete tiež plavbu loďou;
  • Adrop gurmán - je váš priateľ gurmán? Siahnite po degustácii alebo mu darujte kurzy varenia, pre milovníka piva tu nájdete pivné zážitky a ako darček pre pár tu nájdete romantické večere.

Adrop všetky zážitky

Ak nemáte konkrétnu predstavu čo by ste chceli kúpiť, môžete si nechať zobraziť aj celú ponuku e-shopu Adrop.sk. Následne môžete ponuku filtrovať napríklad podľa kraja, ceny, podľa sezóny - či ide o zážitok v zime, v lete alebo celoročne a využiť môžete aj iné filtry.

Adrop novinky

Zaujímate sa o novinky v ponuke e-shopu Adrop.sk? Tie nájdete v samostatnej kategórii Novinky, kde sa vám hneď zobrazia. Nájdete tu napríklad rôzne únikové hry, zoskoky s padákom, jazdy na autách a ďalšie.

Adrop darčekový poukaz

Neviete sa rozhodnúť čo konkrétne kúpiť, no viete, že takýto zážitok by bol skvelým darčekom? Adrop ponúka tiež univerzálne darčekové poukazy v hodnotách od 20 € - 1000 €. Ak tento poukaz kúpite, obdarovaný si môže podľa ceny poukazu vybrať akýkoľvek zážitok z ponuky Adrop.sk. Vďaka darčekovému poukazu Adrop budete mať istotu, že darujete vhodný darček.

Adrop.sk - darčekový sprievodca

Nie ste si istý či vyberiete ten pravý darček? Využite darčekového sprievodcu, ktorý vám jednoducho a rýchlo poradí čo by mohlo byť vhodné pre vášho priateľa, manžela či iného muža vo vašom okolí. Vyberiete si či chcete darček pre piráta ciest, gentlemana, športovca, pohodára, drsniaka alebo gurmána a následne budete presmerovaní na konkrétnu ponuku vhodnú pre daný typ muža.

Adrop.sk - mapa zážitkov

Pre lepšie vyhľadávanie vhodného darčeku odporúčame využiť mapu zážitkov, na ktorej sa vám zobrazia ponuky podľa jednotlivých krajov. Stačí, ak si vyberiete oblasť, v ktorej chcete darček realizovať a zobrazia sa vám ponuky. Je to rýchle a hlavne praktické ak viete, že nechcete cestovať kvôli darčeku cez pol republiky.

Adrop - platnosť poukazu

Zvyčajná doba platnosti poukazu je 12 mesiacov, ak nie je pri ponuke uvedené inak. Ak však obdarovaný nestihol v tejto lehote poukaz využiť, má možnosť jeho platnosť predĺžiť. Platnosť poukazu sa dá predĺžiť o 2 mesiace za poplatok 8 €, o 6 mesiacov za poplatok 16 €, o 12 mesiacov za poplatok 24 €. A ak ste vybrali nesprávny poukaz na zážitok, máte možnosť poukaz bezplatne vymeniť za iný zážitok, no poukaz sa spoplatniť nedá.

Adrop - darčekové balenia

Aby ste docielili ozajstný darčekový vzhľad kúpeného darčeku, môžete si poukaz nechať zabaliť do jedného z darčekových balení. Máte na výber zabalenie do obálky, ktoré je úplne zadarmo, zabalenie ako skladačku, ktorú bude musieť obdarovaný rozbaliť a dostať sa až k poukazu od vás, za tento typ balenia zaplatíte 1 € alebo môžete nechať poukážku zabaliť v tvare toaletného papieru, za ktorý zaplatíte 2,50 €. Vo vnútri každého balenia nájdete poukaz s menom obdarovaného a blahoželaním, leták o zážitku s užitočnými informáciami k zážitku a mapku a GPS súradnice lokality rezervácie zážitku.

Adrop - rezervácia termínu

Ako rezervovať termín zážitku? Jednoducho! Na e-shope Adrop.sk nájdite časť Rezervácia, vyplňte kód poukazu a budete presmerovaní na formulár rezervácie termínu, ktorý vyplníte a odošlete.

Nákup na Adrop.sk

Adrop doprava poukazu

Zážitok, ktorý ste sa rozhodli kúpiť na e-shope Adrop.sk si môžete nechať poslať hneď po objednaní a prevedení platby na váš e-mail ako Epoukaz a vyhnete sa tak platbe za dopravu. Ak si chcete nechať poukaz doručiť na adresu, je to možné so zásielkovou službou UPS, ktorá vám doručí zásielku do 2 pracovných dní. Za objednávku do 199,99 € zaplatíte pri platbe predom 3,99 € a pri dobierke 4,84 €. Poukaz si môžete tiež vyzdvihnúť osobne na predajni Vachy Sport v Bratislave (v Petržalke) alebo vyzdvihnúť na výdajnom mieste Zásielkovne. Za túto dopravu zaplatíte 2,99 € pri cene zážitku do 199,99 €. Poukazy je možné doručiť aj do Českej republiky, viac o tejto možnosti nájdete na webe e-shopu Adrop.sk v časti Spôsoby doručenia. Pri všetkých typoch dopravy a platby za objednávku v hodnote nad 200 € je doprava zadarmo.

Adrop.sk - spôsoby platby

Za nákup na tomto e-shope Adrop.sk môžete platiť platobnou kartou cez platobnú bránu GoPay, môžete platiť na dobierku, bankovým prevodom, pričom bude vaša objednávka exportovaná po pripísaní peňazí na účet spoločnosti Adrop, môžete taktiež previesť rýchly online prevod cez internetové bankovníctvo alebo platiť v hotovosti na pobočke Zásielkovne. Pri nákupe a platbe do ČR je jednou z možností aj platba šekmi Cheque déjeuner, ktoré pošlete na adresu spoločnosti Adrop v Liberci alebo môžete platiť bankovým prevodom v CZK.

Adrop.sk - kontakty

S akýmkoľvek dotazom na ponuku spoločnosti Adrop.sk vám pomôže Adrop zákaznícka podpora, ktorú môžete kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Taktiež môžete vyplniť na stránkach e-shopu formulár s vašou otázkou. Telefónna zákaznícka linka je vám k dispozícii pondelok až piatok v čase medzi 9:00 - 12:00 a 13:00 - 19:00. Na stránkach e-shopu nájdete tiež rezervačné kontaktné údaje, konkrétne tu nájdete telefónne číslo, na ktoré môžete volať a e-mail, na ktorý môžete písať ohľadne rezervácie poukazov.

Adrop.sk recenzie

Mnohí zákazníci sa pre kúpu takéhoto originálneho darčeku už rozhodli. Práve títo ľudia môžu udeľovať hodnotenia e-shopu Adrop.sk, z ktorých sa ďalší potenciálni zákazníci niečo nové dozvedia o spôsoboch danej spoločnosti. Adrop má radu spokojných zákazníkov, svedčia o tom práve recenzie, ktoré nájdete napríklad na portáli Heuréka.sk alebo priamo na ich webe. Pri niektorých konkrétnych zážitkoch nájdete hodnotenia zákazníkov, ktorí danú atrakciu vyskúšali a následne ju zhodnotili.

  • Toto je napríklad hodnotenie zákazníka Jaroslava, ktorý absolvoval motorový paragliding: vyhliadkovy let bol perfektny zažitok a pilot ktori ma viezol bol super chlap všetko perfekt vysvetlil na zemi aj počas letu dakujemmmmm”
  • 5 hviezdičiek z 5 dal za zážitok aj zákazník Peter, ktorý kúpil svojmu otcovi jazdu na Lamborginy: Zazitok som venovala ockovi, ktory miluje auta. Vsetko prebehlo vyborne, pristup poskytovatela velmi dobry, ustretovy. Otec bol nadseny, kupil si aj zaznam a neustale rozpraval o tom, ake to bolo skvele. Ako darcek pre muza, ktory ma rad auta, mozem jednoznacne odporucit!! “

Nevybrali ste si? Nevadí! Plná Peňaženka ponúka množstvo dalších e-shopov, na ktorých môžete s výhodným cashbackom nakúpiť všetko, čo potrebujete. Môžete vyskúšať napr. e-shop ActionZážitky.sk alebo na ZľavaDňa.sk.  

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Cestovanie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.