Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 395 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Adrop.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Adrop.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 6 % cashback späť z každého nákupu!

Narodeniny, Vianoce, sviatky. A s nimi rok, čo rok vymýšľanie nových darčekov. Aj vy si už pripadáte bezradní? V tom prípade, čítajte ďalej.

Obchod Adrop.sk je tu pre Vás so širokou ponukou adrenalínových a zážitkových darčekov, na ktoré sa len tak nezabudne. Spoločnosť Adrop pôsobí na trhu už takmer 10 rokov a presne vie, čo je pre zákazníkov najlepšie. V ponuke nájdete záźitkové darčeky, ako napríklad zoskok padákom, bungeejumping, akrobatický let, let na rogale, paragliding, jazda obrneným transportérom či monster truckom, paintball alebo kyvadlový zoskok.

V ponuke sú tiež menej adrenalínové darčeky, ako napríklad wellness, masáže, sauna, zábaly a relax na všetky možné spôsoby, vďaka ktorým môžete na chvíľu opustiť realitu. Ďalšími zážitkami na výber sú napríklad pobyty v pivných lázniach, kurzy maľovania, fotografovania, modelovania, tancu, lyžovania či varenia. Samozrejmosťou sú rôzne víkendové pobyty na horách, v kúpeľoch, romantické pobyty pre dvoch a aquaparky pre celé rodiny.

Zážitky sú rozdelené do prehľadných kategórií, vďaka ktorým si určite vyberiete. Rozdajte tento rok svojim blízkym darčeky, na ktoré budú ešte dlho spomínať!

Podmienky nákupu s Cashbackom pre Adrop.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať