Recenzia Adrop: Sada na výrobu koženého opasku a sušeného mäsa

11. 12. 2021 Janka
Recenzia Adrop: Sada na výrobu koženého opasku a sušeného mäsa

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

 

Kolegyne Janka a Miša vyskúšali novinku z Adrop.skKutilBoxy alebo urob si darčeky sám, kreatívne sady na výrobu koženého opasku a sušeného mäsa vrátane návodu na výrobu. Je to podľa nás skvelý tip na netradičné prekvapenie pod stromček – obdarovaný si vyskúša niečo, čo najskôr nikdy nerobil a k tomu získa originálny darček. 

 

KutilBox: Sada na výrobu koženého opasku

 • Cena: 75 €
 • Súprava obsahuje:
  • Hovädzia useň v šírke 3,5 cm
  • Kožený prúžok na opaskové očko
  • Opasková pracka
  • Sedlárska ihla
  • Niť
  • Okrúhly priebojník na opaskové skrutky
  • 3× opasková skrutka
  • Výsečník na zakončenie opasku
  • Papierová šablóna na umiestnenie otvorov a zakončenie opasku
 • Hodnotenie Janky: ★★★★★
 • Stránka produktu: KutilBox: DIY darčeková sada na výrobu koženého opasku

 

Tešila som sa, keď mi príde KutilBox, aby som sa smelo mohla vrhnúť do výroby koženého opasku. Akonáhle som krabičku rozbalila, sama som bola zvedavá, či zvládnem zostaviť opasok sama s pomocou náčinia, ktoré som držala v ruke prvýkrát. Najskôr som si, samozrejme, naštudovala návod, ktorý je jednoducho napísaný v priloženej brožúrke. Na poslednej stránke je aj odkaz na videonávod, ktorý som tiež veľmi rada využila. :)

Vo videu je odporúčané vybaviť sa jednoduchou sadou na úpravu hrán (brúsny papier, hranorez, hladidlo a látka). Keďže sme väčšinu vecí zo sady doma, bohužiaľ, nemali, nebol to našťastie žiadny problém a zvládlo sa to aj bez toho.

 

Recenze Adrop: KutilBox na výrobu koženého pásku

 

Začala som šitím pútka, čo bolo podľa návodu celkom jednoduché, následne som upravila opasok vyseknutím otvorov, upevnila som sponu pomocou opaskových skrutiek, potom som si zmerala a vysekla otvory na uzatváranie opasku (po vyskúšaní som našťastie zistila, že som otvory vysekla správne a opasok dobre sedí :) a v závere som zasekla zakončenie opasku pomocou výsečníka.

Výroba opasku mi trvala celkom 2,5 hodiny a musím povedať, že som si to naozaj užila. Vrátila som sa v čase späť, pretože som si pripadala ako na základnej škole pri pracovných činnostiach. Opasok je určený nielen pre ženy, ale aj pre mužov a tento KutilBox je skvelý darček nielen pre domácich majstrov, ale pre všetkých, ktorých baví čokoľvek tvoriť.

 

 

KutilBox: Sada na prípravu domáceho sušeného mäsa

 

S manželom sme si už dlhšiu dobu hovorili, že by sme si sami usušili mäso, ale presne sme nevedeli ako na to. Keď som dostala sadu na prípravu sušeného mäsa, bola som veľmi rada, že nám začiatočníkom táto sada pomôže. Prišla veľká škatuľa, ktorá bola plná drevitej vlny a v nej boli fľaštičky s omáčkami. V krabici bol aj návod a recepty, ako mäso pripraviť. Sušiť sa dalo v sušičke na ovocie alebo v rúre. Sušičku na ovocie nemáme, takže sme postupovali podľa návodu na sušenie v rúre.

Postupovala som podľa návodu, nachystala som si všetky suroviny, mäso som očistila, nakrájala na tenké prúžky a naložila do uzatvárateľnej krabičky. Keď bolo mäso niekoľko hodín odležané, skladala som mäso na rošt v rúre a pod neho dala ešte plech na odkvapkávanie. Sušila som na požadovanej teplote skoro 6 hodín. Už som sa nemohla dočkať, ako bude mäso chutiť.

Výsledok bol prekvapujúci. Mäso bolo veľmi chutné a nebolo veľmi cítiť po korení a sójovej omáčke. S chilli som šetrila, bála som sa, aby som ho nedala veľa, ale nakoniec sa ukázalo, že som ho dala naopak málo. Nabudúce viem, že môžem pridať viac čili. Sušené mäso sme si schovali do dózy, ale mám také tušenie, že tam dlho nevydrží. Nabudúce musím kúpiť viac mäsa.

Tento box je podľa mňa skvelý aj ako darček. Príprava sušeného mäsa nie je nijako náročná a zvládne ho naozaj každý.

 

Recenze Adrop: KutilBox sada na přípravu sušeného masa

 

Čo v e-shope Adrop.sk oceníte?

široký výber zážitkov v rôznych kategóriách (druh zážitku), lokáciách (podľa krajov v SR), pre rôzne vekové kategórie či osoby (pre ženy, pre deti, pre dedka atď.), pre rôznu príležitosť (narodeniny, Vianoce, svadba a pod. )

✅ ponuku originálnych darčekových setov, ktoré inde nekúpite

✅ možnosť nákupu univerzálneho darčekového poukazu v hodnote, ktorú si sami stanovíte

✅ originálne darčekové balenia

✅ možnosť platby rôznymi poukážkami či benefitnými bodmi

možnosť kúpy e-poukazu, ktorým hravo vyriešite darček na poslednú chvíľu

 

Pár slov o e-shope Adrop.sk

E-shop Adrop.sk ponúka zážitkové darčeky, ktoré urobia radosť športovcom, milovníkom nadupaných áut, adrenalínovým nadšencom, milovníkom jedla a pitia aj pohodovým ľuďom. Majú jednoducho niečo pre každého.

Originalita, emócie a splnené sny, to sú najčastejšie dôvody, prečo vnímať zážitok ako ten najlepší darček. Už 16 rokov obracia svojich zákazníkov na „správnu“ vieru… Na vieru, že zážitky sú oveľa lepšie a kvalitnejšie ako hmotné darčeky, ktoré často vyvolajú iba „jednorazový“ pocit radosti. Na krásne zážitky sa spomína aj po rokoch. Na druhej strane sú si v Adrope vedomí toho, že niekto na zážitky skrátka nie je a oveľa radšej si rozbalí onen hmotný darček. Aj ten ale môže byť nevšedný a zážitkový a presne také nájdete v ponuke eshopu Adrop.sk, ktorá sa stále rozširuje o nové zážitkové darčeky.

 

Aké zážitky v Adrope nájdete?

Môžete si vychutnať jazdu napríklad vo Ferrari alebo Lamborghini, trochu adrenalínu pri tandemovom zoskoku alebo skúsiť pilotovať Boeing 737 alebo stíhačku F16. Pre pôžitkárov je ponuka tiež široká, napríklad môžete vyskúšať plavbu na plachetnici, pobyt v pivných kúpeľoch, wellness, alebo si napríklad vychutnať virtuálnu realitu.

Janka

Autor Janka

Janka je dušou rodená východniarka. Je expertkou na nakupovanie s cashbackom. Vyskytuje sa najmä v blízkosti pohodlných plôch na sedenie, no často vytiahne ponožky a sandále a ide do rodných Tatier na turistiku. Pri takýchto výletoch do kopca sa jej výrečnosť stráca, čo hovorí niečo o jej fyzickej kondícii. Napriek tomu je takmer na 100 % jasné, že aj s takouto kondičkou úplne zlomí srdce každého muža. Na každú návštevu si však nezabudne pribaliť notebook, s ktorým sú nerozlučná dvojka pri vyhľadávaní akcií Plnej Peňaženky.

Podobné články