Top recenzie roka 2022

31. 12. 2022 Alžbet
Top recenzie roka 2022

Rok 2023 už je doslova za dverami a my sa obzeráme na uplynulý rok 2022. Najviac nás zaujíma, čo zaujíma vás, aby sme vám mohli v novom roku prinášať len ten najpútavejší obsah. Zistili sme si preto, aké z našich recenzií boli vaše najobľúbenejšie. Ešte ste ich všetky nečítali? Dajte sa do toho!

10. miesto: Recenzia produktov e-shopu BENU Lekáreň pre zdravú pleť a nechty

Azda každá žena chce mať krásnu pleť bez nedokonalostí a vrások. Starostlivosť o pleť by ste nemali zanedbávať v žiadnom veku, jej každodenné čistenie a hydratácia vám síce zaberie nejaký ten čas, v konečnom dôsledku vás ale pleť odmení dokonalým vzhľadom. V našej top recenzii si môžete prečítať viac o značke Avene Cleanance, dozviete sa v nej, na aký typ pleti je táto kozmetika vhodná a prečo si naša Janka vybrala práve túto kozmetiku. 

9. miesto: Recenzia holiaceho strojčeka z Notino

Teplé dni išli v lete ruka v ruke s túžbou po hladkej pokožke bez chĺpkov. Preto naša Janka siahla po dámskom holiacom strojčeku, ktorý patrí medzi TOP3 v cenovom porovnávači. Ako obstál Philips SatinShave Advanced BRL140? Prečítajte si recenziu holiaceho strojčeka.

8. miesto: Recenzia fóliovníka alebo ako sa stať záhradníkom roka

Šťavnatú domácu zeleninu len tak niečo nenahradí. Pestovať ju ale v našej klíme nemusí byť vždy jednoduché. Koksikashop ponúka fóliovníky ako jednoduché, rýchle a lacné riešenie, ako si ju vypestovať niekoľkokrát do roka. Či má toto riešenie skutočne niečo do seba, pre vás testoval kolega Pepa.

7. miesto: Recenzia kolieskových korčúľ z Decathlon

Naša Janka sa teší športu v prírode. Pred niekoľkými týždňami sa preto rozhodla začať s korčuľovaním, ktoré má hneď niekoľko výhod: spaľovanie kalórií, budujúce svalstvo, zlepšenie rovnováhy, trénovanie srdcového tepu, svalová vytrvalosť, a v neposlednom rade, psychická pohoda. Chcete začať s korčuľovaním tiež, ale neviete si dať rady s výberom korčúľ? Čítajte ďalej a inšpirujte sa.

6. miesto: Svoje tašky pobalte a strávte leto na Malte s Bookingom

Teplé podnebie, euro, anglický jazyk a krásne pláže. To všetko ukrýva Malta a naša Alžbet vám začiatkom leta prezdradila, ako sa jej cestovalo vďaka portálu Booking.com. Všetky potrebné informácie o cestovaní s Bookingom a jej recenziu na vybraný hotel na Malte nájdete na našej stránke.

5. miesto: Recenzia luxusnej bielizne z e-shopu Oxalis Dessous

Francúzska spodná bielizeň značky Aubade? Musíme sa priznať, že kým sme bielizeň dostala na recenziu, tento francúzsky brand nám bol neznámy (a to má tradíciu už od roku 1875!). Naša kolegyňa vždy kupovala peknú, ale bežnú bielizeň ako väčšina jej kamarátok, preto som bola natešená na vyskúšanie bielizne luxusnejšej. Bola to pre ňu ale aj výzva. :-)

4. miesto: Recenzia Realme 8 - veľa muziky za málo peňazí

Cez leto sa našej Janke rozbil displej na iPhone, a keďže šlo o starší model SE, nemala chuť investovať do opravy a rozhodovala sa pre kúpu nového mobilného telefónu. Ako majiteľka iPhonu aj Macbooku bola viac menej rozhodnutá pre kúpu novšieho iPhonu, čo ju nakoniec presvedčilo ku kúpe značky Realme 8 s operačným systémom Android?

3. miesto: Recenzia oblečenia zo Sinsay

E-shop Sinsay bol v lete 2022 na Plnej Peňaženke zapojený ešte len pár týždňov a hneď patril medzi vaše najobľúbenejšie! Niet sa čomu čudovať, veď také výhodné ceny sa nedajú nájsť hocikde. Naša Alžbet v tomto e-shope nakupuje rada, preto sa rozhodla napísať recenziu na jej obľúbené produkty.

2. miesto: Recenzia okuliarov z Eyerim, ktoré vaše oči ocenia

Pozerať sa na svet cez ružové okuliare vašim očiam nijako neuľaví. Preto je niekedy potrebné siahnuť po okuliaroch, ktoré majú aj iné vlastnosti ako prefarbiť nositeľov svet do pozitívnych tónov. Nielen dioptrické okuliare môžu vylepšiť náš zrak a zbaviť nás zaslzených boľavých očí. Eyerim ponúka okuliare, ktoré vás podržia pri práci na počítači aj vonku počas slnečných dní. 

1. miesto: Recenzia parfumov od e-shopu Vivantis

4. 6. 2022 začalo leto a s ním ide ruka v ruke potenie, ktoré je zväčša sprevádzané nepríjemným zápachom nielen z nášho podpažia. Práve v tomto období je viac, než kedykoľvek predtým, potrebný kvalitný parfum, ktorý by nás pred nežiadúcim zápachom ochránil a vďaka nemu by sme sa mohli cítiť pohodlne a sviežou aj v tých najväčších horúčavách. Ako si práve v týchto podmienkach viedli parfumy značky Davidoff a Chloe z e-shopu Vivantis pre vás testovali kolegovia Anežka, Jana a Honza. Recenziu nájdete tu.

Alžbet

Autor Alžbet

Alžbet pochádza z Ružomberka, čiže je veľkou fanúšičkou pobytu na čistom vzduchu mimo svojho rodného mesta. Keďže ju každú noc trápia nočné mory o raste cien nehnuteľností a potrebuje šetriť, využíva najmä možnosť lacných leteniek. Často ju teda doma nezastihnete.