Grada.sk logo

Grada.sk - online kníhkupectvo

Radi nakupujete knihy, ale nemáte čas chodiť po kníhkupectvách? Grada.sk je tu pre vás!

Viac o Grada.sk

Využite výhodné akcie

20 %

Grada.sk - Zľava 20 %
Grada.sk logo

5 % späť

Zľava 20 %

na všetko

Akcia končí o:

Akce končí:

Peniaze z nákupu späť

5 %

O Grada.sk

Tak trochu iné kníhkupectvo. Aj tak by sa dala definovať Grada.sk, ktorú majú v obľube najmä študenti, pedagógovia alebo milovníci beletrie. V ponuke nájdete odbornú literatúru venujúcu sa športu, ekonomike, zdravému životnému štýlu, daniam a účtovníctvu či pedagogike. Navyše, pri nákupe nad 35 € máte dopravu zadarmo.

Pre knihomoľov je toto knihkupectvo hotový raj na Zemi. Pri väčšine kníh je dostupná ukážka, aby ste si mohli kúsok prečítať ešte pred kúpou knihy. Dopravu máte zadarmo pri kúpe nad 35 eur. 

Čo všetko objavíte na Grada.sk ? 

  • Grada.sk nie je bežné kníhkupectvo, je to niečo viac. Naozaj každý si v ňom nájde kúsok pravdy a rozumu. Kategórií je tu na výber množstvo. Všetky knihy nesú informáciu, no každá je z iného odvetvia. Nájdete tu antistresové omaľovánky, beletriu, detské knihy, kuchárske knihy, knihy o podnikaní a ekonómii, knihy o práve, daniach a účtovníctve, pedagogike, spoločenských vedách a histórii a knihy o športe a zdravom životnom štýle. Dokonca tu nájdete knihy o stavebníctve, architektúre, umení a výtvarných technikách, o autách, záhrade a zdravotníctve.
  • V ďalšej sekcii narazíte na e-knihy, v prípade, že radšej počúvate ako čítate. 
  • Ak neviete, akú knihu hľadáte, skúste navštíviť sekciu s bestsellermi, kde nájdete tie najlepšie a najčítanejšie knihy. 

Ako nakupovať na Grada.sk ? 

Platba 

Platiť môžete týmito spôsobmi :

  • Kartou Mastercard alebo VISA;
  • v hotovosti - len na pobočke kníhkupectva v BA;
  • SporoPay alebo cez TatraPay  platobné portály bánk.

Doprava 

Ak vám balík doručí Slovenská pošta, tak  cena poštovného závisí od veľkosti balíka. Za balík, ktorý má 10 kíl, zaplatíte poštovné 4 eurá. Ak si vyberiete platbu na dobierku, priplatíte si 0,80 €. Ak si vyberiete kuriéra GLS, zaplatíte za dopravu 4 eurá. Doprava nad 35 eur je zadarmo !

Reklamácie

Tovar môžete reklamovať do 24 mesiacov od kúpy tovaru. Informujte sa najprv na zákazníckej linke e-shopu. +421 2 556 45 189.

Kontakt 

Kontaktujte obchod buď cez mailovú komunikáciu - E-mail: [email protected], alebo prostredníctvom zákazníckej linky: +421 2 556 45 189.

Recenzie 

Až 96 % spokojných zákazníkov odporúča obchod Grada.sk. Vyjadrili sa tak na portáli Heureka.sk, kde ohodnotili tneto e-shop. Prečítajte si ich recenzie: 

„Dobrý deň. Som nadmieru spokojná. Promptný prístup, serióznosť a ústretovosť.”

„Veľmi rýchle vybavenie, knihy za dobru cenu plus knihy ako pozornosť gratis.”

„Perfekný e-shop !”

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Je to jednoduché ! Zaregistrujte sa v Plnej Peňaženke a získajte peniaze z nákupov späť. Stačí sa prekliknúť zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Grada.sk a získate 5 % z nákupu späť. To nie je všetko ! Plná Peňaženka má aj ďalšiu skvelú a výhodnú ponuku pre kupujúcich, ktorí chcú ušetriť. O čo ide ? Je to naozaj exkluzívna ponuka, ktorá vám prináša 20 % zľavu na všetko ! Využite tento benefit a a nakúpte v zľave !

Nevybrali ste si ? Navštívte iné stránky, ktoré vám ponúka Plná Peňaženka. Ponuka ďalších kvalitných a renomovaných kníhkupectiev:  Knihydobrovsky.sk, PantaRhei.sk, Artforum.  

 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Šport, hobby a zábava

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.