Grada.sk logo

Grada.sk - online kníhkupectvo

Radi nakupujete knihy, ale nemáte čas chodiť po kníhkupectvách? Grada.sk je tu pre vás!

Viac o Grada.sk

Využite výhodné akcie

ZĽAVA 20 %

Grada.sk - Zamilované májové nákupy
Grada.sk logo

5 % späť

Zamilované májové nákupy

Zľava až 20 % na všetko

Akcia končí o:

Akce končí:

Peniaze z nákupu späť

5 %

O Grada.sk

Tak trochu iné kníhkupectvo. Aj tak by sa dala definovať Grada.sk, ktorú majú v obľube najmä študenti, pedagógovia alebo milovníci beletrie. V ponuke nájdete odbornú literatúru venujúcu sa športu, ekonomike, zdravému životnému štýlu, daniam a účtovníctvu či pedagogike. Navyše, pri nákupe nad 35 € máte dopravu zadarmo.

 

Čo všetko objavíte na Grada.sk? 

  • Grada.sk nie je bežné kníhkupectvo, je to niečo viac. Naozaj každý si v ňom nájde kúsok pravdy a rozumu. Kategórií je tu na výber množstvo. Všetky knihy nesú informáciu, no každá je z iného odvetvia. Nájdete tu antistresové omaľovánky, beletriu, detské knihy, kuchárske knihy, knihy o podnikaní a ekonómii, knihy o práve, daniach a účtovníctve, pedagogike, spoločenských vedách a histórii a knihy o športe a zdravom životnom štýle. Dokonca tu nájdete knihy o stavebníctve, architektúre, umení a výtvarných technikách, o autách, záhrade a zdravotníctve.
  • V ďalšej sekcii narazíte na e-knihy, v prípade, že radšej počúvate ako čítate. 
  • Ak neviete, akú knihu hľadáte, skúste navštíviť sekciu s bestsellermi, kde nájdete tie najlepšie a najčítanejšie knihy. 

Ako nakupovať na Grada.sk? 

Platba 

Platiť môžete týmito spôsobmi :

  • Kartou Mastercard alebo VISA;
  • v hotovosti - len na pobočke kníhkupectva v BA;
  • SporoPay alebo cez TatraPay  platobné portály bánk.

Doprava 

Ak vám balík doručí Slovenská pošta, tak  cena poštovného závisí od veľkosti balíka. Za balík, ktorý má 10 kíl, zaplatíte poštovné 4 eurá. Ak si vyberiete platbu na dobierku, priplatíte si 0,80 €. Ak si vyberiete kuriéra GLS, zaplatíte za dopravu 4 eurá. Doprava nad 35 eur je zadarmo !

Reklamácie

Tovar môžete reklamovať do 24 mesiacov od kúpy tovaru. Informujte sa najprv na zákazníckej linke e-shopu. +421 2 556 45 189.

Kontakt 

Kontaktujte obchod buď cez mailovú komunikáciu - E-mail: [email protected], alebo prostredníctvom zákazníckej linky: +421 2 556 45 189.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie? 

Je to jednoduché ! Zaregistrujte sa v Plnej Peňaženke a získajte peniaze z nákupov späť. Stačí sa prekliknúť zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Grada.sk a získate 5 % z nákupu späť. To nie je všetko ! Plná Peňaženka má aj ďalšiu skvelú a výhodnú ponuku pre kupujúcich, ktorí chcú ušetriť. O čo ide ? Je to naozaj exkluzívna ponuka, ktorá vám prináša 20 % zľavu na všetko ! Využite tento benefit a a nakúpte v zľave!

Recenzie na Grada.sk

Až 99 % spokojných zákazníkov odporúča obchod Grada.sk. Vyjadrili sa tak na portáli Heureka.sk, kde ohodnotili tneto e-shop. Prečítajte si ich recenzie: 

„Dobrý deň. Som nadmieru spokojná. Promptný prístup, serióznosť a ústretovosť.”

„Veľmi rýchle vybavenie, knihy za dobru cenu plus knihy ako pozornosť gratis.”

„Perfekný e-shop !”

 

Nevybrali ste si ? Navštívte iné stránky, ktoré vám ponúka Plná Peňaženka. Ponuka ďalších kvalitných a renomovaných kníhkupectiev:  Knihydobrovsky.sk, PantaRhei.sk, Artforum.  

 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Šport, hobby a zábava

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.