1,5 až 10 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Knihydobrovsky.cz - dobré knihy za dobré ceny

Portál KnihyDobrovsky.cz je rodinné kníhkupectvo, ktoré sa od roku 1990 rozrástlo od jedného stolíka s knihami na sieť, ktorá má 37 predajní po celej republike. Pozrite sa do tohto obchodu s knihami, určite tu nájdete svojich favoritov. Skúste tiež ponuku zľavenených  kníh s cahbackom od Plnej Peňaženky.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 687 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Knihydobrovsky.cz

Kníhkupectvo Dobrovsky má zaujímavú históriu. Jeho začiatky na trhu v roku 1990 boli trochu skromné ​​- pôsobilo na pražskom Pankráci pri rozloženom stolíku. Postupom času sa rozrástlo na silnú rodinnú firmu s 38. predajňami po celej ČR.

Knihy Dobrovsky, raj pre milovníkov kníh

V ponuke je toho naozaj veľa. Hlavnú úlohu tu, samozrejme, hrajú knihy, k dispozícii je aktuálne viac ako 100 000 knižných titulov. Čo všetko tu môžete nájsť?

 • Knihy - sú verným spoločníkom každého z nás, pretože sa dajú zobrať úplne všade. Veľkou výhodou je, že ich môžete čítať v zime aj v lete, pri mori i na horách, vo vlaku aj v električke. Radosť urobia vám i vašim známym, sú totiž tiež dokonalým darčekom k narodeninám aj Vianociam.
 • Hry - stolové hry si môžete obľúbiť aj vy! Nájdete tu hry, ktoré môžete hrať sami, ale vyberiete aj stolové hry pre vaše deti alebo kamarátmi. Dajú sa využiť pri večernom posedení s priateľmi a tiež dajú vziať na pláž pre skrátenie času. Skrátka, kto sa hrá, ten nehnevá.
 • Filmy - hľadáte svoj obľúbený filma chcete si ho kúpiť na DVD? Nie je problém! KnihyDobrovsky.cz ponúka široký výber filmov akčných i romantických, animovaných i katastrofických.
 • Papiernictvo - ako kamenné pobočky tohto kníhkupectva, tak aj  internetový obchod predáva papierenské potreby. Hľadáte školské potreby, zápisníky, kalkulačky, alebo,napríklad, výzdobu na narodeninovú oslavu? Potom zavítajte do tejto kategórie.
 • Kalendáre - máte radi organizáciu svojho času? Potom vám na nový rok nesmie chýbať kalendár na stenu a aj na stôl tiež do kabelky alebo batohu. S kalendárom od KnihyDobrovsky.cz už nikdy nič nezmeškáte!
 • Darčeky - hľadáte ten vhodný darček pre kamaráta, kolegyňu alebo súrodencov a neviete si rady? Potom sa môžete nechať inšpirovať a vybrať si v tejto kategórii!
 • Knižný „DOBRO.BLEŠÁK”- to sú výpredajové tituly, teda knihy za skvelú cenu. „DOBRO.BLEŠÁK” nájdete priamo tu.

Platba

Platiť môžete online bankovým prevodom, bežným bankovým prevodom alebo cez Google pay. Google Pay je rýchly a jednoduchý spôsob platenia od spoločnosti Google. Váš účet a karta sú dobre zabezpečené. Odporúčame pre ľahkú platbu na vašom mobile.

Doprava

Dopravu zabezpečuje kuriérska spoločnosť GLS alebo Zásielkovňa. Za kuriéra zaplatíte 29 Kč, čo je 1,13 €. Môžete si vybrať aj doručenie Zásielkovňou k blízkemu odbernému miestu, ktoré vám vyhovuje. Zaplatíte tiež 29 Kč (1,13 €)

Reklamácia a vrátenie

Ak sa vám tovar nepáči, môžete ho vymeniť. Na výmenu máte 30 dní. Tovar môžete reklamovať a po schválení vašej reklamácie vám obchod vráti peniaze. Obráťte sa na personál, ktorý vám poradí na tomto čísle: 542 220 320.

Kontakt

Svoje pripomienky, požiadavky alebo otázky môžete písať na e-mailovú adrese [email protected]

Objednávky prijímajú na tomto telefónnom čísle: 542 220 320, PO–PIA, 8:00–17:00, SO–NE- Zavreté.

Reklamácie vybavíte na tomto čísle : 542 220 320 PO-PIA, 8.00 – 17.00, SO–NE- zavreté.

Ako ušetriť na Knihydobrovsky.cz?

Prekliknite sa cez stránku Plnej Peňaženky na stránku Knihydobrovsky.cz, nakúpte tu a nechajte si na váš bankový účet zaslať späť cashback vo výške až až 10 % späť z nákupu z celého nákupu.

Nevybrali ste si na Knihydobrovsky.cz?

Pozrite sa na ponuku ďalších obchodov s knihami na Plnej Peňaženke ako raj pre knihomoľov PantaRhei, e-shop, ktorý ponúka zľavy na knihy Gorila.sk, Najlacnejsieknihy.sk vám ponúku dobré knihy za najlepšie ceny.

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  až 10 %
 • Knihy značiek Drobek, Edice Knihy Omega, Fobos, King Cool, Kontrast, Kontrast Vintage, Pangea, REBO, Sin, Vendeta, Via
  10 %
 • Ostatné
  1,5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať