Medaren.sk logo

Medaren.sk

Rodinná včelia farma MEDAREŇ je tu pre všetkých, ktorí dbajú nielen o svoje zdravie, ale dávajú prednosť domácim prírodným produktom. 

Viac o Medaren.sk

Peniaze z nákupu späť

1,8 %

O Medaren.sk

Medáreň.sk je rýdzo slovenská firma, ktorá pokračuje v dlhoročnej tradícii včelárstva. To je na Slovensku pomerne rozšírené, aj napriek tomu sa Medárni darí držať na popredných priečkach a produkovať med, s ktorým sú spokojní aj tí najnáročnejší zákazníci a ktorí je schopný pravidelne získať tie najvyššie ocenenia na poli včelárstva.

 

Svoje pole pôsobnosti majú neďaleko krásnych lúk a lesov regiónu Poživatie - Širočina. Včelária v okrese Zlaté Moravce, mimo to však majú dve stanovištia mimo okresu. Ich cieľom je vyprodukovať kvalitný konečný produkt, s ktorým bude spokojný aj ten najviac náročný zákazník. 

Okrem medu a výrobkov z neho, organizujú aj ochutnávky včelích produktov, ktoré sú prepojené o prednášky, na ktorých sa môžete dozvedieť čo-to o histórii včelárstva, ale aj to, aké účinky na váš organizmus a celkovo zdravie, môžu takéto produkty mať. 

Ak máte radi zaujímavé zážitky, na včelej farme Medáreň.sk môžete praktikovať aj dýchanie včelieho vzduchu, a teda využiť možnosť navštíviť včeliu saunu. 

Sladká ponuka 

 • Slovenský med - na stránkach Medáreň.sk nájdete hlavne slovenský med, vyrábaný u nás doma. Môžete si vybrať zo širokej ponuky medov. Kvetový, slnečnicový, lipový, maliový, agátový, gaštanový, ale na výber sú aj ďalšie iné príchute. 
 • Med s bylinkami - ak do medu pridáte bylinky, nezlepšíte len jeho chuť, ale aj jeho účinky. O mede totiž vieme, že má antibakteriálne a protizápalové účinky. V ponuke Medáreň.sk nájdete napríklad medy, ktoré sú vhodné pri ťažkostiach s trávením, s prostatou či srdcovocievnymi problémami. 
 • Manuka med - známy je svojimi vysokými antibakteriálnymi účinkami, preto v ponuke Medárne nesmie chýbať. 
 • Medová kozmetika - kozmetika nie je určená len pre ženy, ale aj pre mužov. V tejto kategórii nájdete medové mydlá, krémy na ruky a aj medové krémy na vrásky. 
 • Literatúra - chcete sa dozvedieť viac o včelárstve, vyrábaní medu a jeho účinkov na ľudský organizmus? 
 • Včelárske potreby - každý včelár potrebuje kvalitný materiál, aby sa mohol postarať o svoje včely a vyrobiť kvalitný med. Kŕmidlá, úle, poháre, pomôcky pri rojení, ale aj veľa iného, nájdete práve na Medáreň.sk
 • Medovina - tá je neodmysliteľnou súčasťou slovenskej kultúry a tak na Medáreň.sk nesmie chýbať. Klasická či ochutená, určite však nesklame.

Ako ušetriť s Plnou Peňaženkou 

 • Prekliknite sa tlačítkom „Nakúpiť s cashbackom“ z našich stránok na stránky e-shopu Medáreň.sk
 • Vyberte si svoje produkty a dokončite nákup. 
 • Sledujte, ako vám na účte Plne Peňaženky naskakuje odmena vo výške cashbacku.
 • Keď obchodník vašu odmenu chváli, môžete si ju nechať vyplatiť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.