6. narodeniny Plnej Peňaženky

30. 1. 2023 Katka
6. narodeniny Plnej Peňaženky

Slovenská Plná Peňaženka už oslavuje 6 rokov! Písal sa rok 2017, keď sme sa objavili na slovenskom trhu. Pri zrode stál náš kolega Peter, ktorý je pevnou súčasťou slovenského tímu dodnes. Jeho kolegovia sa rokmi menili a dnes na chod slovenskej Plnej Peňaženky spolu s ním dohliada aj šarmantná Alžbet a dobrodružná Katka. Čo všetko sme už za tých šesť rokov stihli? Prečítajte si niekoľko zaujímavostí.

Cashback je v dnešnej dobe už veľmi populárnou formou nakupovania. V čase zdražovania, ktoré nemá konca kraja, viete s cashbackom ušetriť nemalé peniaze. Napríklad aj 1 657.2 €, čo je doposiaľ najvyššia suma výplaty na slovenskej Plnej Peňaženke. 

 Nakupovať u nás môžete už vo viac ako 800 e-shopoch. To je poriadne veľké číslo! V dnešnej dobe sa štatistiky robia už na všetko, aj my ich máme hojné množstvo. Vďaka nim vám môžeme prezradiť, že jednému z užívateľov sa podarilo nakúpiť už v 95 e-schopoch a zatiaľ ho považujeme za rekordmana v tomto smere. 

 Na svoje si príde každý. Štýlové oblečenie si vyberiete na stránkach Answear, Sinsay či Bonprix. Outfit doladíte napríklad šperkami od Sofie, prípadne kabelkami a batohmi od Vuch. Kvalitnú kozmetiku nájdete na Elnino a Notino. Športový raj nájdete na Decathlon, Sportisimo či Husky. Dnes dokonca ušetríte aj na cestovaní. S cashbackom môžete nakupovať letenky na Kiwi, požičať si auto cez Rentalcars a nájsť si ubytovanie svojich snov na Bookingu. Mimochodom, keď už sme pri tom Bookingu, môžem vám prezradiť, že najvyššie vyplatený cashback sa týka práve tohto e-shopu a čiastka činila neuveriteľných 1 470.72 €! 

To je len zlomok obchodov, ktoré v našej širokej ponuke môžete nájsť. Nech už máte akékoľvek preferencie a hobby, na stránkach Plnej Peňaženky vždy nájdete to, čo hľadáte a potrebujete. A tak sa zdá, že najlepšie sa vám hľadá v pondelok medzi 21:00 - 21:59. Nečudo, pondelky so sebou prinášajú nové povinnosti na pracovný týždeň a vyhliadky na pekné dni sa behom minúty môžu zmeniť, je preto potrebné udržiavať sa v dobrej nálade. Pri nakupovaní sa predsa relaxuje najlepšie! Zdá sa, že sa tým riadi väčšina našich užívateľov, bežný Slovák totiž prostredníctvom Plne Peňaženky nakúpi až 17 krát ročne. 

Aby ste však neprišli o žiaden cashback, odporúčame vám nainštalovať si do prehliadača jednu z našich vychytávok. Líštička vás vždy upozorní na to, či sa vám z nákupu vrátia nejaké peniaze. A každé euro je predsa v dnešnej dobe dobré! 

Nezabudnite k nám pozvať aj vašich priateľov, všetkých Petrov a Zuzany - to sú totiž najčastejšie mená, ktoré sa medzi našimi používateľmi vyskytujú, aby sme ďalej mohli rásť a spoločne cashbackovať prinajmenšom ďalších šesť rokov.

Katka

Autor Katka

Na Orave dobre, na Orave zdravo - presne toto často počujeme z úst našej kolegyne Katky. Je vášnivou milovníčkou histórie a literatúry, preto sa niet čo čudovať, že zodrala už niekoľko párov tenisiek ako lektorka na Oravskom hrade. Okrem toho má rada dobré pivo a kvalitnú hudbu - na koncert Martina Garrixa je ochotná vycestovať aj stovky kilometrov. Doma ju teda často nenájdete a nepokúšajte sa o to hlavne v piatok večer.