Letné pneumatiky

Akcia skončila 31. 5. 2021

Kedy prezuť na letné pneumatiky? Ak sa teplota drží  po 31. marci dlhodobo nad 7 °C, je čas nasadiť letné pneumatiky. Aprílové počasie je síce viac než bláznivé, no odporúčame mať letné pneumatiky nakúpené v predstihu a akonáhle sa počasie umúdri, budete pripravení na prezutie.

Jazda na zimných pneumatikách počas vyšších teplôt totiž výrazne znehodnocuje ich životnosť a správne načasovanie prezutie na letné pneumatiky je preto veľmi dôležité. Vyberte si z ponuky našich e-shopov a získajte cashback za svoje nákupy.

Pneu.sk - Za zničenú pneumatiku, novú zadarmo!

Hľadáte letné pneumatiky za výhodnejšiu cenu? Skúste to v tomto e- shope. Pneumatiky v akcii majú garantovanú kvalitu a vďaka unikátnemu pneu-poisteniu nechať ZDARMA vymeniť akokoľvek zničenú pneumatiku za novú! To isté platí aj v prípade kúpy diskov, resp. elektrónov.

Vyberajte z obľúbených kvalitných značiek ako je Continental, Michelin, Barum, Dunlop, GoodYear, Nokian a dalších. A navyše, pokiaľ si vyberiete vlastnú značku e-shopu TOMKET a nakúpite do 30. 4. 2021, budete zaradení do súťaže o automobil Volkswagen Golf.

 

Nejvyhodnejsipneu.cz/sk- garancia nízkej ceny

Nákupom v e-shope máte istotu a garanciu nízkej ceny, v obchode nájdete neustále aktualizovanú zľavovú ponuku. E-shop tiež garantuje dodanie pneumatík v stanovenom termíne a svoju zásielku si môžete počas celej doby kontrolovať a sledovať. Samozrejmosťou je dostupnosť značiek TOP výrobcov a v prípade tovaru na sklade bude vaša objednávka expedovaná do 24 hodín.

Náš tip: Technický poradca vám pomôže zorientovať sa v odborných termínoch, pochopiť označenie pneumatík a dopodrobna vystvelí rôzne pojmy používané na stránkach internetového katalógu.

 

Autoobuv.sk - Kto neváha, ušetrí!

Obchod sa pýši ocenením e-shop roku 2018, čo aj pre váš nákup znamená overenú kvalitu pneumatík a fungujúci zákaznícky servis. V AutoObuv.sk nájdete pneumatiky tých najznámejších značiek, akými sú Hankook, Dunlop, Yokohama, Nokian, Michelin, Continental, Pirrelli či Bridgestone

Pneumatiky sú základ nielen na zimu, ale aj leto. Mať kvalitné pneumatiky znamená šetriť spotrebu a byť istejší v krízovej situácii na ceste za každého počasia. Od výberu pneumatík závisí aj vaša bezpečnosť a preto je potrebné si vybrať čo najlepšie, s čím Vám poradia naši profi predajcovia. K lepšiemu výberu vám e-shop vie poradiť a odporučiť to správne obutie pre vaše auto - letné pneu, tak aby ste jazdili s pocitom istoty.

 

Pripravte na jar celé auto

Údržba vozidla po zimnom období je dôležitá nielen čo sa týka pneumatík. Doprajte svojmu autu kvalitný a pravidelný servis v podobe jarného oživenia. Zoberte ho na ozdravnú jazdu, poumývajte, povýsavajte, doplňte povinnú výbavu, alebo mu doprajte svieži nový kúsok štýlovej auto-elektroniky.

V našich partnerských e-shopoch nájdete všetko, čo potrebujete a za svoje nákupy výbavy a auto doplnkov, ktoré váš motorový miláčik potrebuje, získate samozrejme aj cashback späť na svoj účet. Vyberajte z našich tipov alebo navštívte sekciu
Auto & moto na Plnej Peňaženke a nájdite si svoj obľúbený e-shop.

 

 

Pre Vaše auto odporúčame tieto obchody: