7. narodeniny Plnej Peňaženky

Akcia skončila 4. 2. 2024
7. narodeniny Plnej Peňaženky

My oslavujeme, vy dostávate darčeky!

Oslávte s nami 7. narodeniny Plnej Peňaženky. 7 rokov plných úspechov, cashbacku a výhodných ponúk, ktoré sme sprostredkovali státisícom spokojných používateľov. A v rámci osláv od 29. 1. do 4. 2. 2024 objavíte na tejto stránke množstvo prekvapení. Sledujte preto pozorne našu stránku každý deň, aby vám neunikli výhodné ponuky.

Piatok až nedeľa: 20 % zvýhodnenie vo všetkých e-shopoch

Od piatku 2. 2. až do nedele 4. 2. nakupujete s až 20 % ZVÝHODNENÍM vo všetkých e-shopoch na Plnej Peňaženke. Ako fungujú pravidlá akcií so zvýhodnením? Dozviete sa v našom článku. A nezabúdajte, že stále môžete využiť akcie partnerov narodenín, ktoré nájdete nižšie na stránke.

Štvrtok: Bonus pri nákupe 0,50 € + cashback na Notino

Ani v prvý deň februára tomu nie je inak a vy nakupujete ešte výhodnejšie. 1. 2. aj vďaka DOUBLE CASHBACKU z Notino.sk a bonusu pri nákupe v akomkoľvek e-shope vo výške 0,50 €! (platí len pri prvom nákupe v danom dni)

Streda: Double cashback v 7 e-shopoch

Darčekové šialenstvo Plnej Peňaženky pokračuje! 31. 1. totiž nakupujete až v 7 e-shopoch s DOUBLE CASHBACKOM, ktorých akcie vidíte nižšie na stránke. Nepremeškajte oslavy 7. narodenín Plnej Peňaženky.

Utorok: Nakúpte a súťažte o 7 x double cashback

LEN v utorok (30. 1.) máte možnosť zapojiť sa do ďalšej súťaže Plnej Peňaženky. My totiž oslavujeme narodeniny a vy získavate darčeky. Stačí, ak DNES nakúpite v akomkoľvek e-shope na Plnej Peňaženke a ste automaticky zaradení do súťaže o 7 x dvojnásobný cashback počas celého februára!

Výhercovia Double cashbacku na celý február:

ma***500@***il.com
ha***79@c***rum.sk
di***ik61***zet.sk
st***ncov***[email protected]
la***ajny***ail.com
ma***a.k@***il.com
po***rova***[email protected]

Pondelok: Súťaž o bonus 7 x 7 €

Zapojte sa do súťaže o 7 x 7 € bonus od Plnej Peňaženky na našom Facebooku. Plná Peňaženka oslavuje svoje 7. narodeniny a pre zapojenie do súťaže stačí, ak nám do komentára napíšete, čo a v ktorom e-shope na Plnej Peňaženke by ste jej kúpili ako darček. Súťažiť môžete LEN V PONDELOK 29. 1. 2024. 

Výhercovia súťaže o bonus 7 €:

dr***ikovaa***@gmail.com
z***na_***[email protected]
m***es.a***[email protected]
m***ana.***[email protected]
m***lienk***@googlemail.com
g***sz1***@gmail.com
ju***ova.z***[email protected]

Pre ďalšie narodeninové prekvapenia sledujte našu stránku každý deň!

DOUBLE CASHBACK + zľavové kupóny

7 + 1 výnimočných partnerov našich narodenín