Narodeniny Plnej Peňaženky

Akcia skončila 4. 2. 2023

Dnes 20 % zvýhodnenie vo všetkých e-shopoch

Plná Peňaženka oslavuje svoje 6. narodeniny! Za 6 rokov sme toho stihli naozaj dosť. Napríklad sa stať jednotkou na trhu so stovkami tisíc používateľov. Čo všetko sa nám za 6. rokov podarilo sa môžete dočítať v našom narodeninovom článku. 

No a s narodeninami prichádza celých 6 dní skvelých akcií a bonusov! Za úžasných 6 rokov sa vám chceme zo srdca poďakovať, a preto sme si pre vás pripravili niečo naozaj výnimočné.

Súťaž o bonus 60 €

Zapojte sa do súťaže o bonus 60 € na našom Facebooku. Stačí, ak nám do komentára napíšete, ako ste objavili náš cashbackový portál Plná Peňaženka, aký najvyšší cashback ste si ulovili a ako dlho Plnú Peňaženku využívate. Súťažiť môžete do soboty 4. 2. 2023. 

Získajte double cashback

Súčasťou našich narodeninových osláv je aj výhodné nakupovanie. Pretože nakupovanie v zľavách je náš 6. zmysel. Objavte s nami DOUBLE CASHBACK v týchto e-shopoch:

Na čo sa môžete tešiť?

» Počas celého trvania akcie (30. január - 4. február 2023) sa bonus za odporučenie používateľa zdvihol z 10 € na vynikajúcich 15 € «

» 1. februára v deň narodenín získate taktiež bonus 0,60 € ku KAŽDÉMU nákupu«

» Celý týždeň môžete na Facebooku súťažiť o 60 € «

» 2. až 4. februára budete nakupovať s 20 % zvýhodnením vo VŠETKÝCH obchodoch «

» DOUBLE CASHBACK v 6. obľúbených e-shopoch «

*bonus bude používateľom na užívateľský účet pripísaný nasledujúci deň 2. februára 2023

Partneri 6. narodenín Plnej Peňaženky

Len vďaka našim úžasným partnerom môžeme usporiadať skvelú oslavu našich narodenín, kde obdarovanými ste vy. Rozbaľte si darček v podobe dvojnásobného cashbacku.