Ako si správne vybrať šaty z AliExpress?

Bojíte sa, že vám po objednávke oblečenia príde domov kúsok vhodný na fórum nepodarkov AliExpress? Poradíme vám, ako si kúpiť pekné šaty bez toho, aby ste sa po doručení chytali za hlavu.

18. 7. 2018
Ako si správne vybrať šaty z AliExpress?

AKO SI VYBRAŤ ŠATY NA ALIEXPRESS

Medzi najčastejšie nákupy na e-shope AliExpress patria dámske šaty. Či už budete objednávať spoločenské šaty, svadobné šaty či šaty na pláž, je potrebné sledovať recenzie používateľov, ktorí šaty AliExpress od daného predajcu kúpili pred Vami. Medzi fotkou na obrázku a šatami, ktoré Vám prídu domov môže byť veľký rozdiel. Či už v strihu alebo v materiáli, fotky bývajú v mnohých prípadoch krajšie, než výsledná realita. A niekedy aj upravené. :-) Rozdiel môže byť tiež vo veľkostiach. Oblečenie z Číny býva častokrát menšie, než to, na ktoré sme zvyknutí z európskych obchodov.

Ako si zistiť recenzie na konkrétne výrobky, sa dozviete v článku „AliExpress recenzie tovaru a predajcov – Feedback“..

JEDINEČNÉ SPOLOČENSKÉ A PLESOVÉ ŠATY

 • Ak sa chystáte na významnú spoločenskú udalosť, spoločenské šaty AliExpress sú pre Vás ako stvorené. Čínsky e-shop ponúka množstvo nápaditých dlhých spoločenských šiat, v ktorých sa budete cítiť skutočne výnimočne. Ako ich vyhľadať? Do vyhľadávača zadajte „Wedding Party Dresses“, „Formal Dresses“ alebo „Evening Dresses“.
 • Ak nie ste fanúšičkou dlhých šiat, vyskúšajte tzv. „koktejlky“. Sú o niečo kratšie a hodia sa na menej formálne udalosti. Tieto AliExpress spoločenské šaty objavíte vyhľadaním slovného spojenia „Coctkail Dresses“ alebo „Special Occasion Dresess“.

Šaty na svadobnú pártyBordové koktailové šaty

KRÁSNE SVADOBNÉ ŠATY

 • Svadobné šaty z AliExpress? Prečo nie! Mnoho žien riešilo podobnú dilemu a nakoniec sa im risk vyplatil. Sledujte recenzie pod vybranými šatami a určite neoľutujete.
 • Preferujete dlhšiu a bohato zdobenú klasiku, alebo naopak niečo krátke a nadčasové? Na svoje si príde každá budúca nevesta. Svadobné šaty AliExpress sú dostupné v bohatej ponuke. Stačí do vyhľadávania zadať „Wedding Dresses“ a vybrať tie NAJ.
 • AliExpress svadobné šaty však nie sú to jediné, čo čínsky e-shop pre Váš veľký deň ponúka. Objavte ponuku šiat pre družičky zadaním výrazu „Bridesmaid Dresses“.

Svadobné šaty AliExpressSpoločenské šaty AliExpress

NADČASOVÉ ŠATY DO KANCELÁRIE

 • Do kancelárie alebo na pracovné schôdzky je dôležité mať elegantné, jednoduché a hlavne pohodlné šaty. Ak zadáte do vyhľadávania AliExpress napr. „Office Dresses“ alebo „Work Dresses“, môžete vyberať zo širokej ponuky.

Šaty do kancelárie AliExpressZelené šaty do kancelárie

OBLÚBENÉ ŠATY S POTLAČOU

 • Nielen jednofarebné šaty sú krásne. Leto fandí vzorom! Veľmi obľúbené sú bodky, tzv. „Polka Dot Print Dresses“ alebo prúžky,  „Stripe Dresses“.

 • Asi najobľúbenejšie letné šaty z AliExpress sú s kvetinovou potlačou. Stačí zadať „Floral Print Dresses“ a o atmosféru rozkvitnutej lúky u Vás v šatníku máte postarané.Letné modré šaty AliExpressBodkované šaty AliExpress

SEXY ŠATY NA PÁRTY

 • Či už sa chystáte do klubu alebo na párty, šaty AliExpress z Vás urobia hviezdu večera. Skúste si do vyhľadávania zadať „Mini Party Dresses“, „Club Dresses“ alebo „Sexy Dresses“.

Mini šaty na párty čierneBordové sexy šaty večerné

TEHOTENSKÉ ŠATY

 • Vo svojej ponuke AliExpress nezabúda ani na budúce mamičky. Tehotenské šaty nájdete vyhľadaním slovného spojenia „Maternity Dresses“ alebo „Pregnancy Dresses“.

Tehotenské šaty z AliExpressTehotenské šaty šedé z AliExpress

RETRO ŠATY

 • Menej tradičný, ale o to zaujímavejší štýl šiat je tzv. „retro“. Nie je žiadnym tajomstvom, že v móde sa trendy neustále opakujú. Zaspomínajte si na roky minulé a skúste do vyhľadávania e-shopu AliExpress zadať „Retro Dresses“ alebo „Vintage Dresses“.

Retro šaty límcové AliExpxressRetro kvetované šaty AliExpress

LETNÉ ŠATY

 • Pustite sa do vyberania letných šiat a máte aktivitu na celý deň. Páčia sa Vám dlhé šaty až po zem? Hľadajte výraz „Maxi Dresses“.
 • Naopak pod slovným spojením „Beach Dresses“ nájdete krátke, ľahučké a vzdušné šaty, ktoré sú ako stvorené na príjemne strávené dni na pláži.
 • V skutočne horúcich dňoch oceníte šaty s odkrytými ramenami, tzv. „Off Shoulder Dresses“.

Maxi letné šatyPlážová tunika červenáLetné Off Shoulder

TOP 4 NAJOBĽÚBENEJŠIE ŠATY NA LETO 2018

Stále neviete, aké AliExpress šaty vybrať? Pozrite sa na najobľúbenejšie modely u AliExpress zákazníkov.

Letné TOP 2 šatyLetné TOP 3 šaty

Letné TOP 4 šatyLetné TOP 5 šaty

CHCETE ALIEXPRESS SPOZNAŤ EŠTE VIAC?

 Prejsť na AliExpress a začať nakupovať >>

Súvisiace zľavy a akcie

TIP NA NÁKUP

AliExpress.com - Weekly Deals
AliExpress.com logo

až 7,51 % späť

Weekly Deals

Akcia končí o:

Akce končí: