Recenzia Adrop.sk: Simulátor voľného pádu (veterný tunel)

Materiálne darčeky už dávno vyšli z módy. Dnes sa nakupujú nielen pre radosť, ale aj pre osobné posúvanie hraníc zážitky. Viete aké zážitky sa oplatí v živote absolvovať? Pozrite sa, čo otestovala naša Hanka. Budete sa diviť, koľko guráže má.

22. 12. 2018 (aktualizácia 22. 3. 2023)
Recenzia Adrop.sk: Simulátor voľného pádu (veterný tunel)

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Zážitková spoločnosť Adrop.sk je na trhu od roku 2007. Za túto dobu pozbierala mnoho skúsensotí, vďaka ktorým môže ponúknuť tie najlepšie záááážitkové darčeky  pre chlapov. Teraz, v predvianočnom období ide toto strikntné vymedzenie stranou. Z ich širokej ponuky viac ako 300 zážitkov si vyberie každý. Každého, koho lákajú adrenalínové, gurmánske, relaxačné alebo iné zážitky je na správnom mieste. V e-shope Adrop.sk nájdete totižto aj špeciálne stránky pre ženy a pre deti, takže je kam sa pozrieť a z čoho vybrať.

Darčeky na poslednú chvíľu

Taktiež sa dostávate do situácie, kedy už nemáte nápady na hmotné darčeky, alebo na poslednú chvíľu zistíte, že ste na niekoho z rodiny zabudli? Zážitky môžu byť vhodnou alternatívou ako sa vyhrať s fantáziou a kúpiť svojmu blízkemu niečo naozaj originálne. Extistuje pár odborníkov na zážitkové darčeky a jeden z nich je práve e-shop Adrop.sk. Je tu pre vás 24 hodín denne a 365 dní v roku. Tak prečo nevyužiť príležitosť a nepopustiť uzdu fantázii? Obrovskou výhodou darčekových poukážok na zážitky je to, že ihneď, po zakúpení takejto poukážky si ju môžete vytlačiť doma, alebo ju originálne zalsať e-mailom.

Tip na darček od Adrop.sk

Ak si neviete poradiť s výberom darčeku pre partnera, rodiča, deti alebo napríklad šéfa, adrop.sk pre vás prichystal inšpiráciu v podobe Tipov na darčeky k všetkým možným príležitosťam. Tak na čo ešte čakáte?

Ako vybrať správny darček?

Niekto má špecifické priania a stále o nich hovorí. Iný našepkáva či naznačuje v dvojzmysloch, no nájdeme aj jednotlivcov, ktorí si svoje tajné priania naozja nechávajú sami pre seba. Pokiaľ si nie ste istí, aký zážitok by ste vybrali, doporučujeme vám použiť Darčekového sprivodcu. Nech už máte doma Hračičku, Piráta ciest, Športovca alebo chcete dopriať relax královne vášho srdca, nemôžete šľapnúť vedľa. Pokiaľ si však naozaj nie ste istí a nechcete riskovať, darujte Univerzálny certifikát v ľubovoľnej hodnote.  Ak nechcete, aby obdarovaný cestoval za zážitkom na druhú stranu republiky, je dobre zohľadniť výber zážitkov tiež podľa Mapy. Na prvý pohľad vidíte počet zážitkov na konkretnom mieste v SR, ale aj v zahraničí. Na stránke Všetko o nákupu sa dozviete informácie o spôsobe doručenia, platby, darčekovom balení a ďalšie potrebné informácie. Taktiež  aj to, že poukazy majú platnosť 12 mesiacov a v prípade príplatku si obdarovaný môže v prípade potreby predĺžiť až na 24 mesiacov.

A aký je trhák tohto ročných Vianoc? No predsa veterný tunel! Hanka si ho vyskúšala a rozhdla sa s vami podeliť o jej zážitok.

Recenzia simulátora voľného pádu (veterného tunela)

Tak tento zážitok je naozajstný fičáááák, presne tak ako sa dočítate na stránkach adrop.sk. Dostala som ho minulý rok na Vianoce a pretože adrenalín milujem, bola som nadšená a veľmi nedočkavá. Keď prišiel deň “D” už s predstihom (co nie je má vlastnosť) som stepovala natešená pred arénou v xxx.

Po príchode na recepciu ma milo privítala a mala som pocit, že čakajú práve na mňa. Nebolo mi úplne jasné, prečo je doba zážitku 1,5 hodiny, keď samotný zázrak trvá iba 6 min. Ale neskôr som sa to dozvedela. Inštruktori boli veľmi priateľskí a informovali nás, že najprv prejdeme krátkou inštruktážou, následne si vyzdvihneme vybavenie, prezlečieme sa a ideme na to. Inštruktáž prebiehala v hale, kde bol taktiež trenažér a na ňom sme si mohli vyskúšať správnu polohu a pohyby. Prišlo nám veľmi smiešne a zvláštne, že tak malý rozdiel sklonu hlavy, rúk či nôh môže zaznamenať tak veľký problém. Realita bola iná :)

Ďalšou dôležitou vecou sú posunky inštruktorov. Vzhľadom na to, že v tuneli nepočujete (kvôli fičáku), máte aj štuple v ušiach, je dôležité naozaj “spolupracovať” a pamätať si, čo ktorý posunok inštruktora znamená… hlavu hore, dole čo s rukami a podobne.

Dozvedeli sme sa, že “lietať” budeme celkom 4 krát po cca 1,5 minúle a išli sme si “nafasovať” kombinézy, okuliare, helmy a štuple do uší.

V našej skupine bolo celkom 6 ľudí vo veku 7 - 64 rokov. Pri prvom vstupe som premýšľala o tom, čo som sa dozvedela na začiatku… prísť ku dverám, zostať stáť, ani krok do tunelu… len proste padnúť :D už som sa videla ako sa váľam na zemi. Našťastie sa to nestalo (ani by sa to nedalo, skôr by som si pekne rozbila nos o stenu tunelu, pokiaľ by tam nebol skúsený a vtipný inštruktor Tomáš, ktorý si ma chytil za pridelené držiaky na chrbte kombinézy a už sme sa vznášali. Neuveriteľný zážitok. A ako sa z tunelu vystupuje? Len tak si doletíte k vstupu. Veterný vír vás odnesie až medzi rám dverí a vy sa postavíte… paráda sprevádzaná neskutočným adrenalínom :)

1. minútu som sa vznášala vďaka inštruktorovi, ďalšie už som mala možnosť vyskúšať so lietanie samostatne tvárou v tvár k môjmu súčastnému “hrdinovi” Tomášovi, ktorý mi posunkami naznačoval pohyby, vďaka ktorým som sa nadnášala a klesala, cúvala a lietala vpred ako som chcela… alebo aj nechcela :D

Zážitok je neopísateľný, hlavne v poslednej minúte, kedy lietate až k stropu takou rýchlosťou, že nestíhate ani zatajiť dych. 

Odporúčam všetkým, ktorí sa rozhodnú pre tento zážitok dokonalo zašnúrovať topánky a dávam pevne zaviazať dlhé vlasy gumičkoy. Mňe pri tom fičáku uletela - nevadila mi stráta gumičky, ale rozčesávanie chuchvalec vlasov bol tiež pekný zážitok :)

Tento zážitok hodnotím 5 hviezdičiek z 5. Ak niekto váha, či vyskúša Veterný tunel, nemá na čo čakať. Choďte do toho a čím dlhší let si kúpite, tým lepšie. 6 minút bolo málo :)

Tip od Hanky na záver: Ak je na vás skok s padákom moc, tak toto je "zlatá stredná cesta” :)

Simulátor voľného pádu

Simulátor voľného pádu

  • Zapožičanie ochranného vybavenia
  • 3 až 15 minút voľného pádu rýchlosťou až 270 km/h
  • Lietanie v tuneli pod dozorom skúseného inštruktora

75,00 €

Nakúp s cashbackom