Ako naplánovať dovolenku?

Prichádza jar a s ňou aj túžba roztiahnuť krídla a po dvoch dlhých rokoch hibernácie začať objavovať svet aj inak, ako len sledovaním televíznych cestopisov. Konečne sa začínajú zmierňovať cestovné reštrikcie, otvárajú sa pamiatky a my dávame dolu rúška, takže si v lete môžeme nechať opáliť celú tvár!

6. 4. 2022
Tipy, ako ušetriť pri plánovaní dovolenky
„Svet je kniha a tí, ktorí necestujú, čítajú iba jednu stranu." - St. Augustine

 

Spolu s príjemným mravčením v bruchu spojeným s očakávaním veľkého dobrodružstva však plánovanie dovolenky prináša aj boj s časom, aby sa všetko stihlo zarezervovať a naplánovať. Miesta v lietadlách rýchlo miznú a hotely sa zapĺňajú, a tak treba konať rýchlo a naplánovať si dovolenku snov čo najskôr. My pre vás máme pár rád a tipov, ako zariadiť perfektnú dovolenku, ktorá vás nezruinuje a ukojí všetky vaše cestovateľské potreby. 

Nečakajte a plánujte! 

Začiatok jari je pre plánovanie dovolenky tou najlepšou dobou. S pekným počasím prichádza dobrá nálada a s ňou aj chuť zabaliť si batoh a vyraziť objavovať svet. Plánovanie dostatočne dopredu vám navyše môže ušetriť nezanedbateľné čiastky, ktoré potom môžete investovať napríklad do extra výletu.

Pretože sa ale do podobnej jarnej cestovateľskej eufórie dostala pravdepodobne väčšina našej populácie, nie je čas strácať čas. Ak nás minulé dva roky niečo naučili, tak je to chytiť príležitosť za pačesy, kým nám zase zakážu cestovať. Preto zabudnite na opatrné a zdĺhavé plánovanie a vyrazte na prvé miesto, ktoré vám napadne. 

Lacnejšie cestovanie

Ako neminúť balík

Taká vysnívaná dovolenka, či už idete na túru do hôr alebo vylihovať k moru, niečo stojí. Aby ste si nemuseli upierať z toľko zaslúženého luxusu, a pritom vás váš relax nezruinoval, využite naše tipy, ako na dovolenke čo najviac ušetriť. 


Na Bookingu zariadite dovolenku od A po Z

Pokiaľ sa vážne nechcete ničím stresovať a chcete mať plánovanie čoskoro za sebou, stavte na tohto cestovateľského giganta. Na jednom mieste si tak zarezervujete ako ubytovanie, tak letenky, požičanie auta, vstupy na najrôznejšie atrakcie alebo napríklad taxík z letiska.