ČSOB POISŤOVŇA logo

ČSOB.sk- online poistovňa

Vďaka ČSOB poistovni si teraz všetky potrebné poistenia môžete vybaviť z pohodlia domova na CSOB.sk

Viac o ČSOB POISŤOVŇA

Peniaze z nákupu späť

2,5 - 5 %

Poistenie bývania, Cestovné poistenie, Poistenie úrazu a života Spirit, Životné poistenie

5 %

Povinné zmluvné poistenie, Havarijné poistenie

2,5 %

Recenzie a články

O ČSOB POISŤOVŇA

Vďaka novodobým technológiám už nemusíte chodiť osobne ani do poisťovne. Teda aspoň do ČSOB poisťovne. Svoje služby totiž ponúka online, čo vám ušetrí čas, nemusíte čakať na pobočke osobne a čas získate aj na rozmyslenie si využitia ich služieb. Jednoducho a rýchlo si vybavíte poistenie na cestovanie, tiež poistenie domácnosti a nehnuteľnosti, môžete si tu rýchlo a jednoducho zriadiť aj účet. Skvelou správou pre užívateľov Plnej Peňaženky je, že na týchto službách môžete až 5 % ceny ušetriť a to jediným preklikom. Čítajte ďalej a dozviete sa, čo všetko vám ČSOB poisťovňa ponúka.

 

V čom je výhoda online poisťovne ČSOB?

Na to, aby ste sa poistili na akúkoľvek udalosť, či vytvorili si účet v tejto spoločnosti, už nemusíte chodiť osobne na žiadnu z ich pobočiek. Pozrite sa, čo všetko môžete urobiť z pohodlia domova. Nemusíte tak zbytočne čakať, kým sa na vás dostane rad, práve naopak, vybavte si čo potrebujete úplne sami. Všetky potrebné informácie k jednotlivým produktom nájdete prehľadne na stránkach ČSOB.sk.

Online zriadenie účtu

Bez bankového účtu si už asi nikto z nás nevie predstaviť život. Časy, kedy sa peniaze schovávali pod vankúš sú už dávno preč. Premýšľate, že si založíte bankový účet, ak ho ešte nemáte? Pozrite sa, aké možnosti vám ponúka poisťovňa ČSOB, pričom jednotlivé možnosti nájdete prehľadne porovnané na ich stránkach. ČSOB ponúka študentský účet pre mladých do 28 rokov, účet Pohoda so všetkým, čo bežný užívateľ potrebuje a účet Extra Pohoda, v ktorého cene je aj poistenie. Vy si vyberte ten, ktorý vám vyhovuje najviac. ČSOB vám ponúka výberu z ČSOB bankomatov úplne zadarmo, využívať tiež môžete ČSOB IB - internetové bankovníctvo.

Online cestovné poistenie u ČSOB

Chystáte sa na cesty po svete? Či už plánujete letnú dovolenku, víkendový pobyt v zahraničí alebo sa chcete presťahovať do zahraničia na nejaký čas, určite sa poistite. Nikdy totiž neviete, kedy sa vám poistenie zíde a čo je hlavné, cestovné poistenie vám môže uľahčiť život v prípade, že sa vám na cestách niečo stane. ČSOB poisťovňa ponúka krátkodobé aj dlhodobé poistenie, nájdete tu výhodné poistenie aj pre rodiny, či poistenie v prípade cestovania za športovým účelom. Poistíte sa tu v prípade rekreačného aj rizikového športu. Pri uzavretí poistenia online dokonca obdržíte darček.

Povinné zmluvné poistenie ČSOB

Online poisťovňa ČSOB ponúka povinné zmluvné poistenie vášmu autu ušité na mieru. Pri jeho zostavovaní si vyberiete typ vozidla, ktoré chcete poistiť (osobné auto, dodávka do 3,5 t, motocykel), zadáte údaje o sebe a o vozidle a vytvorí sa vám návrh ponuky. Súčasťou tohto poistenia je mobilná aplikácia ČSOB Asistent, ktorá vám uľahčí hlásenie poistnej udalosti. ČSOB ponúka v rámci svojho povinného zmluvného poistenia 10 % zľavu za bezpečnostnú výbavu vozidla, 5 % pre produkty ČSOB Finančnej skupiny, 5 % pri ročnom poistení.

Havarijné poistenie ČSOB

Nepodceňujte svoju bezpečnosť ani na slovenských cestách. Poistite si vaše vozidlo a budete mať istotu, že v prípade havárie vám bude vzniknutá škoda preplatená. ČSOB ponúka komplexné havarijné poistenie na vaše auto. Súčasťou je mobilná aplikácia ČSOB Asistent pre hlásenie poistnej udalosti a v prípade potreby môžete túto službu konzultovať s odborníkom.

Úrazové poistenie vodiča

Vlastníte firmu so službou prepravy tovaru? Poistite vášho vodiča a zaistite mu tak doživotnú rentu pre prípad trvalých následkov z dôvodu dopravnej nehody alebo rentu jeho rodinu v prípade jeho smrti. Určite to váš zamestnanec ocení. Túto ponuku môžete konzultovať s odborníkom cez telefón a uistiť sa, že vám služba naozaj vyhovuje.

Poistenie nehnuteľnosti s domácnosťou

Pre ešte väčšiu bezpečnosť vášho majetku si môžete nechať poistiť aj vašu domácnosť či nehnuteľnosť. Vďaka tomu budete krytí pre prípad krádeže či inej katastrofy, ktorá môže poškodiť vašu domácnosť. Online poisťovňa ČSOB vám všetko poistí aj bez vašej osobnej návštevy a to presne podľa vašich predstáv. Vyberiete si z možností, či už máte byt alebo dom, či chcete poistiť iba nehnuteľnosť alebo aj zariadenie domácnosti, vyplníte potrebné údaje a vyjde vám ponúkaná kalkulácia.

Aké ďalšie služby ČSOB ponúka?

Premýšľate, že by ste využili ponuku spoločnosti ČSOB aj na iné služby? ČSOB spoločnosť figuruje ako ČSOB banka, ČSOB poisťovňa, ČSOB stavebná sporiteľňa a tiež si môžete zobrať ČSOB leasing. Jej služby sú určené pre bežného zákazníka, pre podnikateľov, aj pre firmy. Ak potrebujete peniaze, zoberte si ČSOB hypotéku alebo leasing, môžete si tu zriadiť bankový účet aj stavebné sporenie.

Potrebujete poradiť?

V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na infolinku ČSOB poisťovne, ktorá vám je k dispozícii pondelok - piatok v čase 7:30 - 17:00. Telefónne číslo infolinky ČSOB poisťovne je 0850 111 303 a volať môžete aj zo zahraničia na špeciálne číslo +421 2 5966 6999. Písomne ich môžete kontaktovať cez e-mail [email protected].

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Cestovanie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.