Flixbus.sk logo

Flixbus.sk - cestovanie autobusom po Európe

Objavte nízkonákladovú dopravu autobusom a komfortné a bezpečné cestovanie. Vydajte sa na cestu s Flixbus.sk! Vydajte sa na cestu s viac než 400 000 denných spojmi do rôznych destinácii. 

Viac o Flixbus.sk

Peniaze z nákupu späť

2,5 %

O Flixbus.sk

FlixBus je mladý poskytovateľ efektívnej a ekologickej dopravy a od roku 2013 mení spôsob cestovania pre milióny ľudí v Európe. Jedinečným spojením technologického startupu, internetového podniku a klasického prepravcu sa za krátky čas zmenil v najväčšiu sieť diaľkových autobusov v Európe. Ak aj vy chcete cestovať za málo peňazí, neváhajte a pozrite sa, kam s Flixbus autobusmi môžete cestovať. S Plnou Peňaženkou je to teraz ešte výhodnejšie.

 

Flixbus.sk - cestovanie po celej Európe

Autobusy spĺňajú najvyššie normy pre pohodlie, bezpečnosť a ochranu životného prostredia. Sú teda ekologickým a pohodlným spôsobom individuálnej dopravy. A kam postestujete? Vyberať si môžete z viac než 2000 destinácií, ktoré nájdete prehľadne zobrazené na mape. Medzi najpopulárnejšie miesta patrí Taliansko, Švajčiarsko, Varšava, Brusel, Krakov, Viedeň a mnohé lyžiarske destinácie. 

Služby na palube autobusov Flixbus

V autobusoch Flixbus si môžete užívať Wi-Fi zdarma, vďaka ktorej sa počas cestovania vyhnete nude. Môžete sa dokonca tešiť na 4G rýchlosť. Ďalší benefit, ktorý vás môže presvedčiť o cestovaní s Flixbus je sedadlo s extra priestorom na nohy. Sedadlá sú pohodlné a poskytujú veľa priestoru. Navyše sa môžete tešiť na nastaviteľné operadlá. Na palube si tiež môžete zakúpiť občerstvenie a nápoje za nízke ceny. V autobuse Flixbus tiež môžete hľadať zásuvky v prípade, že potrebujete nabiť svoj mobilný telefón alebo notebook. A ak vás čaká dlhá cesta, nemusíte sa báť - v autobusoch je možnosť použiť toaletu. A ak sa zaujímate, kam dať vašu batožinu, tak s tou väčšou vám pomôžu priateľskí šoféri a s osobnými vecami si poradíte sami, napríklad ich uložíte do priestraného priestoru nad sedadlom.

Portál so zábavou

Počas cestovania sa neváhajte pripojiť aj na online portál so zábavou. Cestovanie vám tak ubehne rýchlejšie a poriadne sa zabavíte. Všetky informácie, ako sa pripojiť, nájdete na stránke Flixbus.sk v sekcii Portál so zábavou.

Všetko o nákupe na Flixbus.sk

Platba 

S FlixBusom je kupovanie lístkov veľmi jednoduché. Predstavte si klasické cestovanie autobusom alebo vlakom. Lístky si rezervujete online alebo ich kúpite v autobuse, no lístky si môžete rezervovať aj pri jednom z oficiálnych predajcov lístkov. Pomocou funkcie vyhľadávania na stránke je veľmi jednoduché nájsť si najbližšie predajné miesta lístkov. 

Reklamácia a storno cestovného lístka

V prípade, že sa nakoniec rozhodnete necestovať, rezerváciu môžete zrušiť do 15 minút pred odjazdom. Ak svoju cestu zrušíte do 30 dní pred dátumom odjazdu, je storno bezplatné. V inom prípade vám môže Flixbus.sk účtovať poplatok za storno. Po zrušení rezervácie bude vystavená poukážka. Poukážka platí 12 mesiacov a vystavená je na cenu vašej rezervácie s prípadným odpočítaným poplatkom za storno. Môže sa však stať aj to, že Flixbus stornuje danú cestu z dôvodu prevádzkových zmien. V takomto prípade však budete vopred informovaní a bude vám vrátená plná suma ceny lístka. Celý postup, ako objednávku stornovať nájdete na stránke Flixbus.sk.

Kontakt

Potrebujete s niečím poradiť?  Na stránkach Flixbus.sk si pre vás pripravili informácie na najčastejšie kladené otázky. Navštívte stránku Flixbus.sk a napíšte, s čím vám môže pomôcť. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Prečo nakupovať za plnú cenu, keď môžete nakupovať výhodnejšie? Využite pri nákupe na Flixbus.sk cashback od Plnej Peňaženky v hodnote 2,5 % a užívajte si tak každú cestu po Európe ešte viac. Stačí, ak sa na stránku Flixbus.sk prekliknete zo stránok Plnej Peňaženky. Nazbierané cashbacky si môžete nechať kedykoľvek vyplatiť na váš bankový účet. 

Recenzie na nákup lístkov a cestovanie s Flixbus.sk

Vo FlixBuse sa veľmi snažia o zabezpečenie spokojnosti všetkých zákazníkov. Úspech tohto úsilia bol  potvrdený aj v prieskume, na ktorom sa zúčastnilo až 20 000 cestujúcich. Flixbus získal veľkú pozitívnu spätnú väzbu, vďaka ktorej Flixbus neustále zvyšuje úroveň kvality a služieb počas procesu rezervácie a v autobusoch.

Väčšina cestujúcich ocenila najmä dochvíľnosť  autobusov, osobné služby, ktoré poskytovali šoféri, a vysokú úroveň pohodlia pri ceste autobusom. FlixBus taktiež poskytuje bezplatnú sieť Wi-fi vo všetkých autobusoch a zaručené miesto počas celej cesty na vyše 100 000 spojoch v celej Európe. Niet sa čo čudovať, že až 94 % zákazníkov by FlixBus odporúčalo svojim priateľom a rodine.

 

Nevybrali ste si? K cestovaniu po Európe pre vás môže byť ešte dostupnejšie vďaka cashbacku. Ten môžete získať aj na iných stránkach, ktoré vám pomôžu s lacným cestovaním nielen po európskych krajinách. Navštívte napríklad svetoznámy portál Booking.com a rezervujte si hotel alebo nakúpte letenky na Kiwi.com.

Hodnotenie užívateľov

 • 4,9

  Počet hviezdičiek: 4,5 / 5

  8 hodnotení

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Fajn dopravná spoločnosť.

  Martin G. 27. 10. 2023

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Rýchle objednanie a bezpečná jazda.

  bo****[email protected] 16. 10. 2023

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Lacne a dobre

  Thomas N. 8. 10. 2023

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Cestovanie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.