Augustové novinky Plnej Peňaženky

11. 8. 2023
Augustové novinky Plnej Peňaženky

Milí Peňaženkári,

prinášame vám tento rok už ôsmy, pravidelný mesačný spravodaj. Prázdniny sa nám posunuli do druhej polovice, ktorá je zatiaľ úplne iná ako tá júlová. Horúčavy vystriedalo ochladenie a dažde. Letné počasie by sa ale malo vrátiť a zdá sa, že okrem priaznivcov letného kúpania a výletov si na svoje prídu aj hubári.

Nezabudnite, že množstvo vybavenia pre hubárčenie aj ďalšie outdoorové aktivity môžete prostredníctvom Plnej Peňaženky zaobstarať s cashbackom.

August je navyše jediný mesiac roku 2023, ktorý prináša dva splny. Skúsení Peňaženkári dobre vedia, čo to pre nich znamená. :) Jeden deň so špeciálnym zvýhodnením navyše!

► V júli pokračovala naša letná súťaž Československé filmové leto. Vďaka nej môžete spoločne s našimi sprievodcami Yvetou a Xaverom spoznávať krásy Česka a Slovenska. S podmienkami súťaže sa môžete zoznámiť tu. Ak chcete zvýšiť svoje šance na získanie finančnej odmeny v rámci hry, nezabudnite do začiatku septembra nakúpiť cez Plnú Peňaženku. V ďalších článkoch spojených s Československým filmovým letom sme sa už zamerali na České stredohorie, Trenčiansky kraj, Šumavu a Východné Slovensko.  

Dizajnové ponožky a novinka pre milovníkov hier aj sladkého

► Zoznam e-shopov zameraných na počítačové a konzolové hry, kde môžete nakúpiť s cashbackom, sa rozšíril o platformu Gamivo.

► Po novom nájdete na Peňaženke aj Fusakle, výrobcu dizajnových ponožiek a tričiek pôvodom zo Slovenska.

► A pre milovníkov sladkého tu máme novozapojený e-shop Dear-Candy v ktorom nájdete dobroty, aké v klasických obchodoch jednoducho dostupné nie sú.

Späť do školy alebo na dovolenku? 


► Začiatok školského roka sa nezadržateľne blíži. Deťom to ešte nepripomínajte, nech si môžu v pokoji užívať niekoľko posledných týždňov prázdnin. Ale vy by ste sa možno už mohli poobzerať po výbave, ktorú potrebujete na nový školský rok doplniť. Nebojte sa, pomôžeme vám. Pripravili sme špeciálnu stránku Späť do školy, kde pre vás zhromažďujeme tie najzaujímavejšie ponuky s označením "Back to school" od našich e-shopov. Nakupujte bez nervovm s predstihom a s atraktívnymi zľavami.

► Ak odkladáte plánovanie dovolenky na poslednú chvíľu, nechajte sa inšpirovať našimi stránkami pre cestovateľov. Vyberajte z akciových ponúk leteniek a nasajte atmosféru blízkych i vzdialených destinácií, ktoré navštívili členovia tímu Plnej Peňaženky a o svoje zážitky sa podelili v Cestovateľskom magazíne.

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, kde každý účastník, ktorý chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenať minimálne jeden nákup, zostáva po júli 661 účastníkov. 

  • Priemerná výška výplaty v júli činila 19 €. Najvyššia výplata dosiahla čiastku 916 €

A to je tentoraz všetko. Prajeme krásny zvyšok prázdnin, košíky plné húb a nezabudnuteľné zážitky pri pozorovaní nočnej augustovej oblohy plnej perseidov.