Fusakle.sk logo

Fusakle.sk

Vitajte v raji dizajnových ponožiek vyrábaných v Česku a na Slovensku. Vďaka veselým originálnym ponožkám z Fusakle.sk sa môžete každý deň baviť po svojom.

Viac o Fusakle.sk

Peniaze z nákupu späť

3 %

O Fusakle.sk

„Niečo sa tu musí udiať na tom našom Slovensku. Chceme znovu priniesť ľuďom radosť. No hlavne odvahu na zmenu myslenia. Chcelo by to niečo malé, jednoduché a šikovné, bez rozdielu veku, práce, postavenia.“ Aj to sa dočítate na webe e-shopu Fusakle.sk. Nápad spojenia toho dobrého z minulosti, s dobrým úmyslom a moderným zo súčasnosti uzrel svetlo sveta v roku 2014 a od roku 2015 Fusakle rozdávajú radosť veselými a originálnymi motívmi ponožiek, tričiek, mikín a ďalších kúskov navrhovaných a vyrábaných šikovnými ľuďmi na Slovensku a v Česku. Starší nedajú dopustiť na kvalitu z minulosti, ktorú Fusakle zachovávajú, mladých zase potešia štýlové farby a vzory. A navyše, e-shop Fusakle si uvedomuje, že nohy nás nesú celý život, preto si zaslúžia kvalitné ponožky z bavlny, doplnené ďalšími materiálmi ako polyamid a elastan pre maximálne pohodlnie a výdrž.

 

 

Fusakle ponožky a čo to navyše

Buďte iní, ale stále sami sebou vďaka značke Fusakle. Od prvotnej myšlienky sa ponuka e-shopu Fusakle rozrástla o jedinečnú kolekciu ľudových vzorov z rôznych kútov našej krajiny. Čo v e-shope Fusakle.sk nájdete?

Fusakle ponuka pre ženy

 • Ponožky
 • Oblečenie
 • Plavky
 • Tričká
 • Spodná bielizeň
 • Darčeky a sety

Fusakle - česká a slovenská výroba

Fusakle ponuka pre mužov

 • Ponožky
 • Oblečenie
 • Tričká
 • Spodná bielizeň
 • Darčeky a sety

Fusakle ponuka pre najmenších

 • Ponožky
 • Oblečenie

Fusakle novinky a výpredaj

Bavia vás nákupy v outlete a radi čo to pri nákupe aj ušetríte? Okrem toho, že nákupom cez Plnú Peňaženku získate 3 % späť, na stránkach Fusakle.sk objavíte dámky, pánsky aj detský výpredaj, ktorý ponúka výrobky slovenskej a českej kvality v zľave.

Fusakle blog - Fusblog

Zaujíma vás, prečo nakupovať lokálne, alebo kam sa môžete vybrať na túru vo fusakliach? Prečítajte si inšpiratívny blog Fusblog a dozviete sa napríklad aj, ako udržať nôžky v teple.

Prečo si vybrať Fusakle?

Cieľom značky Fusakle je, aby ste mohli ukázať svoju individualitu a inakosť. Každý je predsa jedinečný, tak prečo to skrývať? Fusakle ponožky sú vyrobené z bavlny, ktorá tvorí až 90 % materiálu. Vďaka bavlne budete mať pohodlný a príjemný pocit po celý deň. Ďalším materiálom pri výrobe Fusakle ponožiek je polyamid, ktorý je akýsi stavebný kameň ponožky. Vďaka 8 % polyamidu ponožky z Fusakle.sk držia tvar a formu aj po niekoľkých noseniach. 2 % elastanu tak akurát sťahujú ponožku, aby neodstávala a prirodzene priliehala k nohe. Značka Fusakle je rýdzo česká a slovenská, vracia prácu a život tam, kde sa kedysi tvorilo dobré meno nášho textilného priemyslu.

Všetko o nákupe na Fusakle.sk

Objednávku Fusakle začne vybavovať a pripravovať na odoslanie hneď ako ju obdrží. Objednávku sa snaží e-shop Fusakle odoslať najneskôr na druhý pracovný deň po jej obdržaní a uhradení. Viac o spôsobe dopravy sa dozviete kliknutím na túto stránku.

Fusakle spôsoby dopravy

Nevybrali ste si? Navštívte aj ďalšie e-shopy s cashbackom z kategórie Dámska a pánska móda. Odporúčame navštíviť e-shop Bonprix.sk alebo About You.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.