Pravidlá nákupných akcií so zvýhodnením

Akcia skončila 31. 12. 2023
Pravidlá nákupných akcií so zvýhodnením

Všeobecné pravidlá zvýhodnenia 

Užívatelia Plnej Peňaženky môžu v priebehu mimoriadnych akcií cashbackového portálu nakupovať so špeciálnym zvýhodnením, kedy je im oproti bežnému stavu navýšený cashback. Typicky ide o tzv. splnové akcie, akcie pri príležitosti rôznych sviatkov či iných významných dní, kedy sa zvýhodnenie vzťahuje na obdobie jedného dňa. 

Pravidlá akcie 20 % zvýhodnenie počas splnu

Každý mesiac v deň splnu používatelia Plnej Peňaženky očakávajú obľúbenú akciu - 20 % zvýhodnenie vo všetkých z viac než 900 e-shopov na Plnej Peňaženke. Čo to však znamenná? Uvedieme príklad: Používateľ nakúpi v deň splnu v e-shope, ktorý bežne poskytuje cashback 10 %. Zvýhodnenie 20 % v tomto prípade znamená navýšenie cashbacku až na 12 % z každého nákupu v danom e-shope. V deň splnu si teda používateľ polepší o 2 %. 

Pravidlá akcie Šťastná hodinka

Podobným prípadom je aj akcia Šťastná hodinka, kedy sa zvýhodnenie nevzťahuje na celý deň, ale iba na jednu konkrétnu hodinu. V rámci akcie Šťastná hodinka je užívateľom navýšený bežný cashback o 50 %. Pokiaľ teda napr. e-shop ponúka bežne cashback 2 %, získava užívateľ za nákup v priebehu Šťastnej hodinky cashback 3 %. Začiatok akcie bude oznámený najneskôr 15 minút pred začiatkom akcie na home page Plnej Peňaženky a na facebookových stránkach Plnej Peňaženky. Zvýhodnenie sa vzťahuje na nákupy uskutočnené v priebehu jednej hodiny, konkrétne medzi 11:00 a 12:00. Pre priznanie zvýhodnenia je kľúčová informácia zo strany e-shopu, ktorý Plnej Peňaženke odovzdáva informáciu o pripísaní odmeny užívateľovi a zároveň o čase realizácie objednávky. E-shop môže túto informáciu poskytnúť Plnej Peňaženke s oneskorením, avšak aj v takom prípade uvádza spätne informáciu o presnom čase nákupu.

V prípade, že sa užívateľ domnieva, že mu bol zvýhodnený cashback uprený z dôvodu pripísania nepresného časového údaja, má právo obrátiť sa na zákaznícku podporu Plnej Peňaženky a doložiť čas nákupu napr. emailom o objednávke, kde je uvedený čas nákupu. Zohľadnený môže byť aj čas prekliku z Plnej Peňaženky do e-shopu. Reklamácie budú posúdené individuálne a v prípade uznania nárokov bude zvýhodnený cashback užívateľovi dorovnaný formou bonusu.

Ďalšie podmienky

Plná Peňaženka si vyhradzuje právo neuznať zvýhodnenie užívateľovi v prípade dôvodného podozrenia, že sa dopustil podvodného konania, ktoré je v rozpore s Podmienkami použitia Plnej Peňaženky. Usporiadateľ si vyhradzuje právo pravidlá akcie jednostranne meniť, a to aj bez predchádzajúceho upozornenia. Na pripísanie zvýhodnenia nevzniká právny nárok a nie je možné ho právne vymáhať. Poskytovateľom zvýhodnenia je Prima Digital, s.r.o. Platia podmienky použitia.