S domácimi zvieratkami na cestách

Máte psa alebo mačku a potrebujete sem tam niekam vycestovať alebo len vyraziť na výlet? Máte všetko potrebné vybavenie?

26. 8. 2019
S domácimi zvieratkami na cestách

Máte psa alebo mačku a potrebujete sem tam niekam vycestovať alebo len vyraziť na výlet? Máte všetko potrebné vybavenie? Na AliExpress nájdete veľký výber šikovných pomocníkov, ktorý vám cestovanie so zvieracími mazlíčkami uľahčia.

Ako objednať na AliExpress lacnejšie?

Nádoba na pitie a granule

·         Táto nádoba má dve oddelené časti. Jednu na vodu a jednu na granule. Súčasťou sú aj dve skladacie mištičky, z ktorých môže váš mazlíček jesť alebo piť.

Chránič sedadiel v aute

·         Pokiaľ nechcete mať sedačky v aute plné chlpov a prípadne plné bahna, môžete si zaobstarať tento chránič sedadiel. Na výber máte z troch rôznych variant.

Chladiaca podložka

·         V horúcich letných dňoch spríjemní táto chladiaca podložka z AliExpress vášmu psíkovi či mačičke odpočinok.

Cestovná deka z AliExpress

·         Každý si potrebuje občas odpočinúť a inak tomu nie je ani u našich zvieracích kamarátov. Aby sa cítili dobre, môžete brať na cesty obľúbenú deku, na ktorú je váš mazlíček zvyknutý.

Batoh na nosenie psa/mačky

·         V prípade, že máte malého psíka, ktorých je potreba sem tam poponiesť, môže sa vám hodiť tento šikovný batôžok z AliExpress. Určite sa bude hodiť aj na cestovanie s mačičkou. K dispozícii je v dvoch veľkostiach.

Batoh pre psa

·         Väčších psov nielenže nemusíte nosiť, ale naopak, oni vám môžu pomôcť odniesť nejaké výletné vybavenie. Vybrať si môžete z troch veľkostí, podľa veľkosti psíka.

Košík na bicykel z AliExpress

·         Pre kratšie prejazdy na bicykli by sa vám mohol hodiť košín na bicykel, do ktorého sa vojde menší pes alebo mačka. Pripevňuje sa na volant a dá sa použiť aj na odvoz nákupu :).

Prepravka na mačku

·         Najbežnejšie pre cesty s mačkou je použitie prepravky. V tejto látkovej sa určite bude cítiť behom jazdy v aute spokojne. Zároveň ju môžete nosiť ako batoh na chrbte alebo ako tašku cez rameno.

GPS Tracker

·         Aby ste mali prehľad, kde sa váš mazlíček akurát nachádza, môžete mu na obojok pripevniť tento GPS Tracker a sledovať jeho pohyb.

 

CHCETE EŠTE VIAC POZNAŤ ALIEXPRESS?

  • Sledujte naše žhavé tipy z AliExpress.

  • Prečítajte si našu rubriku Recenzie AliExpress.

  • Preskúmajte všetko o nakupovaní na AliExpress.

  • Získajte časť peňazí z nákupu späť s Cashback Plná Peňaženka.

  • Pre našich priateľov z Česka odporúčame stránky AliExpress Česko.

Prejsť na AliExpress a začať nakupovať >>

Ako objednávať na AliExpress lacnejšie?

 

AliExpress.com logo

O AliExpress.com

AliExpress.com valcuje trhy a je obľúbeným online trhoviskom miliónov zákazníkov. Nakupujte aj vy všetko od výmyslu sveta často za pár centov a s možnosťou doručenia z európskych skladov.

Súvisiace zľavy a akcie

EXTRA CASHBACK

AliExpress.com - Aprílový kalendár
AliExpress.com logo

až 7,51 % späť

Aprílový kalendár

Výhodnejšie nákupy s extra cashbackom

Akcia končí o:

Akce končí: