Vianočné inšpirácie od Plnej Peňaženky

 

1. Máte radi tradičné darčeky?

Kupujeme druhým to, čo by sme sami chceli dostať? Alebo sa viac sústredíme na záujmy našich blízkych a rozmýšľame nad tým čo by ich pod vianočným stromčekom potešilo najviac? Čím by ste mohli obdarovať svojich blízkych na Vianoce vy? Možností je veľa. Hlavne pri nákupoch s cashbackom. Manželku, priateľku alebo sestru môžete potešiť naozaj jednoducho. Čo tak obľúbený parfém (jeho značku nájdete v kúpelni na polici), trendy kúsok oblečenia, ktorý spomínala, alebo farebné ponožky ktorými určite nič nepokazíte? Mužov by viac potešila asi elektronika, pútavá kniha alebo vtipné pyžamo?

Deti píšu Ježiškovi a sami vám prezradia, čo by im vyčarilo úsmev na tvári. Vianočné inšpirácie nájdete v obchodoch s hračkami alebo oblečením v sekcii detská móda.

Obľúbenou témou sú taktiež darčeky pre starých rodičov. Neviete si poradiť, čo by potešilo vašu babku alebo dedka? Online obchod špecializovaný na darčeky pre starých rodičov Babičkárstvo.sk vám poradí. 

2. Exotika pri mori na Vianoce?

 
Premýšľali sme, ako by sme vás inšpirovali pri výbere vianočných darčekov. Kedže máme na Plnej Peňaženke zapojených viack ako 400 obchodov, inšpirácií je naozaj veľa. Radi by sme sa s vami podelili o pár tipov, ako byť originálni a nezabudnúť pritom na čaro Vianoc. 
Aj vy patríte k ľuďom, ktorí radšej kúpia na Vianoce niečo neobvyklé v podobe zájazdu alebo letenky? V sekcii cestovania na Plnej Peňaženke sa inšpirujte mnohými výbornými nápadmi, ako napríklad vianočný darček v podobe zájazdu na hory alebo do exotických krajín. Skúste napríklad rezerváciu ubytovania na Booking.com,  alebo kúpu hotového zájazdu na CK DAKA. Letenky sa vždy dajú dokúpiť v prípade potreby na Kiwi.com, a navyše s cashbackom.
Sú ľudia, ktorých viac poteší zážitkový darček ako materiálna "blbostička".

Vedeli ste, že letenky môžu byť aj takéto lacné?

Prekvapte vášho partnera letenkou pod vianočným stromčekom. Čo hovoríte na zasnežený Londýnarchitektonické skvosty v Budapešti alebo teplúčko v druhej polovici januára v exotickom Bangkoku? Možností je naozaj mnoho, tak sa nechajte uniesť ďaleko od domova. 

Máte radšej "hotové" zájazdy?

Výber vianočných darčekov môže byť celkom zábavný. Aj vás teší radosť z obdarovania? Ako sa zatvária vaši najbližší, keď zistia, že dostali na Vianoce letenku alebo zájazd?

3. Lyžovačka na horách?

 

Výbornou alternatívou ako potešiť vašich blízkych pod vianočným stromčekom, je zájazd na hory. Viete, že máte v rodine nadšeného lyžiara, alebo zvažujete kúpu rodinného darčeku? Darujte ubytovanie na horskej chate v Rakúsku alebo v Taliansku a určite  tým nič nepokazíte. V prípade, že v rodine chýba dopravný prostriedok, ktorým by sa mohli na lyžovačku dopraviť, môžu využiť požičovňu áut Rentalcars a vybrať si auto podľa vlastných predstáv. Nič nepokazíte ani kúpou letenky na Kiwi.com, prípadne zájazdom do jednej z európskych metropól v podobe eurovíkendu.

 


Vianočné punče vo svetových metropolách

 

4. Čo hovoríte na "povianočné vypadnutie"?

 
Užite si Vianoce v kruhu blízkych a so všetkým, čo k tomu patrí. Po Vianociach sa zbaľte a vyrazte do jednej z európskych destinácií, kde ešte stále budú na vás čakať vianočné trhy a užite si dozvuk Vianoc

5. Inšpirácia na rodinný darček v DATART

Pred pár dňami sa v našej rodinke e-shopov "narodil" DATART. Máme veľkú radosť, pretože pred Vianocami, by sa vám mohol hodiť na nákup vianočných darčekov s cashbackom. Vychutnajte si napríklad štedrovečerné rozprávky na novej televízii alebo koledy na oldschoolovom gramofóne.

8. Myslíte, že je neskoro na Adventný kalendár? Nás by potešil!

"Minulý rok na Mikuláša som dostala Kozmetický adventný kalendár a užívam si ho dodnes. Prekvapilo ma hlavne, koľko takéto kalendáre stoja.  Ceny kozmetických kalendárov sa môžu vyšplhať aj na niekoľko desiatok eur. Preto by ma na Vianoce pod stromčekom potešil Kozmetický adventný kalendár a využila by som ho budúci rok, napríklad pri cestovaní a každodenných radostiach z maličkostí" , Diana z Plnej Peňaženky.

Oplatí sa ich preto kúpiť cashbackom, ich výber je naozaj bohatý. Nás zaujali tieto:

Ďalšie inšpirácie pri nákupe s cashbackom v:

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať