Pripravte sa na Vianoce 2023

Akcia začína 3. 12. 2023
Pripravte sa na Vianoce 2023

Tipy na darček na mieru

Ak ešte stále nemáte darčeky, je naozaj najvyšší čas nad ich kúpou nie len uvažovať, ale už ju aj realizovať. Neviete však, čo komu kúpiť? Nemusíte sa báť, tento rok sme sa rozhodli zahrať sa na vianočných škriatkov a pripravili sme pre vás sériu tipov na vianočné personalizované darčeky.

Vianočné tipy v podobe šperkov a doplnkov

Nie je nič lepšie, ako si pod stromčekom nájsť módny kúsok, v ktorom budete vypadať šik a rozžiari váš šatník a k tomu aj vhodné doplnky v podobe šperkov či hodiniek. Tak sa teda nechajte inšpirovať! Prinášame 10 tipov na vianočný darček.

Elektro tipy ako vianočný darček

Výber vianočného darčeku takmer nikdy nie je jednoducho úlohou. Aj keď výber je široký, zorientovať sa v ponuke a vybrať to pravé môže byť komplikovanejšie, ako sa na prvý pohľad zdá.  My však pre vás máme 10 tipov na vianočné elektro darčeky s cashbackom.

Knižné tipy na darček z Panta Rhei

Všetci vieme, že dobrou knihou pod stromčekom nič nepokazíme. V správnom výbere vám pomôže e-shop Panta Rhei. Ak si však lámete hlavu nad tým, komu akú knihu vybrať, máme pre vás 10 tipov na vianočný darček v podobe knihy.

Tipy na darček z AliExpressu

Pri nákupe darčekov staviate na originalitu a priaznivú cenu? V takom prípade pravdepodobne siahnete po nákupných galériách, akou je napríklad obľúbený AliExpress. Dobrá voľba. Ak však chcete, aby vám darčeky prišli včas, vyberať by ste mali čo najskôr. My vám s tým pomôžeme. Tu je 10 tipov na vianočné darčeky z AliExpressu.

Predplaťte blízkemu HBO Max ako darček

Ak hľadáte naozaj originálny darček, ktorí rozhodne poteší vašich priateľov či rodinu, darujte svojim blízkym a priateľom mesačné predplatné na HBO, ktoré sa oplatí aj vďaka cashbacku od Plnej Peňaženky.

HBO s cashbackom