Vianočné inšpirácie od Plnej Peňaženky

Akcia skončila 31. 12. 2021
Vianočné inšpirácie od Plnej Peňaženky

Kupujeme druhým to, čo by sme sami chceli dostať alebo sa viac sústredíme na priania a záujmy našich blízkych? 

Čo by vašu rodinu a priateľov pod vianočným stromčekom potešilo najviac? Možností je nekonečne veľa. A to hlavne pri nákupoch s cashbackom.

Pripravili sme pre vás prehľad tých najlepších z nich. Vyberte si darčeky pre svojich blízkych s našimi vianočnými tipmi.

 

Aký darček kúpiť deťom?

Deti sa vždy tešia na Vianoce najviac. Vtedy Ježiško rozdá milióny darčekov po celom svete. Nemá to však ľahké, vybrať ten najvhodnejší darček je skutočne fuška. Prinášame preto inšpiráciu tých najpopulárnejších vianočných darčekov pre tých najmenších.

 

 

Čo kúpiť žene, dcére či mame?

Ženy milujú darčeky. Aký je ale vhodný pod vianočný stromček? Štýlovou kabelkou či šperkom, Ježiško, nič nepokazíš, rovnako ako dobrou knihou pre chladné zimné večery.  Vybrali sme opäť tie najpopulárnejšie darčeky, ktoré potešia ženy v každej vekovej kategórii.

 

 

Ako vybrať darček pre priateľa, syna alebo ocina?

Čo kúpiť na Vianoce milovanému synovi alebo hlave vašej rodiny? A ako vybrať darček priateľovi tak, aby ste sa trafili do vkusu? S našimi tipmi na darčeky pre mužov rozhodne neurobíte nesprávny krok a na Vianoce si vypočujete samé slová chvály.

 

Inšpirácia na darčeky pre babky a dedkov

Pre našich starých rodičov je najvzácnejší čas strávený spolu., čas, kedy sa stretne celá rodina. A hoci od našich dedkov a babiek asi často počujeme "ja už nič nepotrebujem," stále ich môžeme potešiť maličkosťou v podobne spoločenskej hry, teplej deky či vitamínov. 

 

 

Inšpirácia na rodinný darček zo sveta ELEKTRO

Potešte vianočným darčekom celú rodinu! Čo poviete na nákup vianočných darčekov s cashbackom? Vychutnajte si napríklad štedrovečerné rozprávky na novej televízii alebo koledy na oldschoolovom gramofóne.

 

 

V móde sú zážitky, buďte originálni!

Pre tých, čo preferujú nemateriálne darčeky, prinášame inšpiráciu v podobe zážitkov. V obľube sú letenky do nepoznaných miest, vouchery na kozmetiku či masáže alebo tiež adrenalínové zážitky. Darujte svojim blízkym neopakovateľný moment, ktorý si budú pamätať navždy!