Ježiškove tipy pod stromček

Akcia skončila 24. 12. 2023
Ježiškove tipy pod stromček

Čo by vašu rodinu a priateľov pod vianočným stromčekom potešilo najviac? Možností je nekonečne mnoho. Hlavne pri nákupoch s cashbackom. Pripravili sme pre vás prehľad tých najlepších z nich. Vyberte si darčeky pre svojich blízkych s našimi vianočnými tipmi.

A ak hľadáte naozaj originálny darček, ktorí rozhodne poteší vašich priateľov či rodinu, darujte svojim blízkym a priateľom mesačné predplatné na HBO, ktoré sa oplatí aj vďaka cashbacku od Plnej Peňaženky. Pripravili sme pre vás aj zoznam 10 filmov a seriálov, ktoré treba na HBO Max vidieť.

Tipy na darček z Alza.sk

Pri nákupe darčekov staviate na originalitu a priaznivú cenu? V takom prípade pravdepodobne siahnete po nákupných galériách, akou je napríklad obľúbená Alza.sk. Skvelá voľba! S Alzou stále doručenie do Vianoc stíhate a my vám pomôžeme s výberom. 

Tipy na darček na mieru

Ak ešte stále nemáte darčeky, je naozaj najvyšší čas nad ich kúpou nie len uvažovať, ale už ju aj realizovať. Neviete však, čo komu kúpiť? Nemusíte sa báť, tento rok sme sa rozhodli zahrať sa na vianočných škriatkov a pripravili sme pre vás sériu tipov na vianočné personalizované darčeky.

Vianočné tipy v podobe šperkov a doplnkov

Nie je nič lepšie, ako si pod stromčekom nájsť ligotavý darček, s ktorým budete vyzerať skvele, napríklad v podobe doplnkov či hodiniek. Tak sa teda nechajte inšpirovať!

Elektro tipy ako vianočný darček

Výber vianočného darčeku takmer nikdy nie je jednoducho úlohou. Aj keď výber je široký, zorientovať sa v ponuke a vybrať to pravé môže byť komplikovanejšie, ako sa na prvý pohľad zdá.  My však pre vás máme zopár tipov!

Knižné tipy na darček z Panta Rhei

Všetci vieme, že dobrou knihou pod stromčekom nič nepokazíme. V správnom výbere vám pomôže e-shop Panta Rhei. Ak si však lámete hlavu nad tým, komu akú knihu vybrať, máme pre vás zopár tipov.