Vianočné inšpirácie od Plnej Peňaženky

Máte radi tradičné darčeky?

Kupujeme druhým to, čo by sme sami chceli dostať? Alebo sa viac sústredíme na záujmy našich blízkych a rozmýšľame nad tým čo by ich pod vianočným stromčekom potešilo najviac? Čím by ste mohli obdarovať svojich blízkych na Vianoce vy? Možností je veľa. Hlavne pri nákupoch s cashbackom. Manželku, priateľku alebo sestru môžete potešiť naozaj jednoducho. Čo tak obľúbený parfum (jeho značku nájdete v kúpelni na polici), trendy kúsok oblečenia, ktorý spomínala, alebo farebné ponožky ktorými určite nič nepokazíte? Mužov by viac potešila asi elektronika, pútavá kniha alebo vtipné pyžamo?

Deti píšu Ježiškovi a sami vám prezradia, čo by im vyčarilo úsmev na tvári. Vianočné inšpirácie nájdete v obchodoch s hračkami alebo oblečením v sekcii detská móda.

Obľúbenou témou sú taktiež darčeky pre starých rodičov. Neviete si poradiť, čo by potešilo vašu babku alebo dedka? Online obchod špecializovaný na darčeky pre starých rodičov Babičkárstvo.sk vám poradí.

 

Čo kúpiť žene, dcére či mame?

Ženy milujú darčeky. Aký je ale vhodný pod vianočný stromček? Štýlovou kabelkou či šperkom, Ježiško, nič nepokazíš, rovnako ako dobrou knihou pre chladné zimné večery.  Vybrali sme opäť tie najpopulárnejšie darčeky, ktoré potešia ženy v každej vekovej kategórii.

 

 

Inšpirácia na darčeky pre babky a dedkov

Pre našich starých rodičov je najvzácnejší čas strávený spolu., čas, kedy sa stretne celá rodina. A hoci od našich dedkov a babiek asi často počujeme "ja už nič nepotrebujem," stále ich môžeme potešiť maličkosťou v podobne spoločenskej hry, teplej deky či vitamínov. 

 

 

Inšpirácia na rodinný darček zo sveta ELEKTRO

Potešte vianočným darčekom celú rodinu! Čo poviete na nákup vianočných darčekov s cashbackom? Vychutnajte si napríklad štedrovečerné rozprávky na novej televízii alebo koledy na oldschoolovom gramofóne.

 

 

V móde sú zážitky, buďte originálni!

Pre tých, čo preferujú nemateriálne darčeky, prinášame inšpiráciu v podobe zážitkov. V obľube sú letenky do nepoznaných miest, vouchery na kozmetiku či masáže alebo tiež adrenalínové zážitky. Darujte svojim blízkym neopakovateľný moment, ktorý si budú pamätať navždy!

 

 

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať