Praktické batohy z AliExpress

Prichádzajúce teplé počasie láka do prírody a športovať. Poďte si vybrať niektorý z batohov, ktorý dozaista oceníte keď budete vyrážať von do mesta.

27. 8. 2019
Praktické batohy z AliExpress

Prichádzajúce teplé počasie láka do prírody a športovať. Poďte si vybrať niektorý z batohov, ktorý dozaista oceníte keď budete vyrážať von do mesta. Či už pôjdete na pešiu túru, rybárčiť alebo športovať, z ponuky batohov na AliExpress si určite ten pravý vyberiete.

Ako objednávať na AliExpress lacnejšie?

Praktický batoh do prírody

 • Tento batoh z AliExpress disponuje veľkých množstvom vreciek a pútok, do ktorých schováte všetko potrebné vybavenie pre pobyt v prírode. Materiál je vodeodolný, takže vám nebude vadiť ani dášť. Na výber v dvoch veľkostiach, v niekoľkých praktických farbách.

Cyklistický batoh z AliExpress so zásobníkom na vodu

 • Všetkým cyklistom sa bude určite hodiť tento šikovný batoh so zásobníkom vody, samostatnou kapsičkou na mobil a s možnosťou prichytenia prilby.

Horolezecký / trekingový batoh

·         Pre dlhší pobyt v prírode a hlavne na horách sa najlepšie hodí outdoorový batoh, na ktorý sa dá pripevniť stan, spacák, karimatka alebo trekingové palice.

Fotobatoh

 • Pokiaľ vyrážate do prírody hlavne kvôli foteniu, bude sa vám hodiť tento praktický fotobatoh. Hravo do neho uložíte okrem foťáku aj niekoľko objektívov, náhradnú baterku či pamäťovú kartu. K batohu dostanete tiež pláštenku, aby vybavenie vo vnútri bolo chránené pred nepriaznivým počasím.

Batoh z AliExpress pre rybárov so stoličkou

 • Úžasnou vychytávkou pre rybárov je batoh s integrovanou stoličkou. Pri rybníku nebudete musieť sedieť na zemi a zároveň budete mať voľné ruky pri presunoch z miesta na miesto.

Futbalový/ basketbalový batoh s priestorom pre loptu

 • Pre tých, ktorí holdujú futbalu, basketbalu či inému loptovému športu je určený batoh so špeciálnou priehradkou na loptu. Odteraz budete mať vďaka AliExpress všetko potrebné na tréning pekne pokope.

Mestský batoh z AliExpress

 • Pokiaľ sa predsa len budete chcieť radšej prejsť po meste ako po turistickej značke, bude pre vás ideálny tento praktický mestský batoh.

Pokiaľ potrebujete predsa len viac priestoru na uskladnenie vecí počas ciest, prečítajte si náš článok „Kufry z AliExpress“.

CHCETE EŠTE VIAC POZNAŤ ALIEXPRESS?

 • Sledujte naše žhavé tipy z AliExpress.

 • Prečítajte si našu rubriku Recenzie AliExpress.

 • Preskúmajte všetko o nakupovaní na AliExpress.

 • Získajte časť peňazí z nákupu späť s Cashback Plná Peňaženka.

 • Pre našich priateľov z Česka odporúčame stránky AliExpress Česko.

Prejsť na AliExpress a začať nakupovať >>

Ako objednávať na AliExpress lacnejšie?

AliExpress.com logo

O AliExpress.com

AliExpress.com valcuje trhy a je obľúbeným online trhoviskom miliónov zákazníkov. Nakupujte aj vy všetko od výmyslu sveta často za pár centov a s možnosťou doručenia z európskych skladov.