Súťažná recenzia 4Home - pohodlie vášho domova

25. 3. 2020
Súťažná recenzia 4Home - pohodlie vášho domova

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Súťažíme predovšetkým o kvalitné vybavenie do kuchyne, no nielen to. Ideálna príležitosť pre tých, ktorí si chcú vybaviť domácnosť alebo už nutne potrebujú nové riady, poháre či napríklad mop. A to sa už oplatí. Aj my v Plnej Peňaženke sme tieto výrobky od e-shopu 4Home.sk dostali na otestovanie. Spravodlivo sme si ich rozdelili a poctivo vyskúšali, aby sme vám o nich priniesli iba užitočné informácie.

O čo sa v súťaži hrá?

Jeden šťastný výherca dostane skvelé vybavenie do domácnosti:

Ako súťaž prebieha?

Tí z vás, ktorí od dnes 25.marca do 27. marca 2020 nakúpia akýkoľvek produkt cez Plnú Peňaženku v e-shope 4Home.sk, sa automaticky dostanú do losovania o ceny.

Vyhradzujeme si právo na vyradenie tých súťažiacich, ktorí si počas 14 dní objednaný tovar nevyzdvihnú alebo ho vrátia.

Výhercovia pomocníkov do domácnosti

 • *art*gr*u*@*mai*.com
 • ku*n*r*va.*isk*@g*ail.com
 • j*z*f*a*u*@*mail.com
 • *art*za*k*v*c*v*@*mai*.com
 • *a*i*s*c@g**il.com

Za celý tím Plnej Peňaženky srdečne blahoželáme! Výhercovia boli kontaktovaní prostredníctvom e-mailu.

4Home 12dielna sada riadov Destiny s nerezovými pokrievkami

Šárka:

Na sadu hrncov s pokrievkami som sa veľmi tešila, pretože si zariaďujem byt a táto sada sa mi krásne hodila do mojej kuchyne. Pri rozbalení boli hrnce ešte poprášené oceľou po brúsení, takže odporúčam všetky najskôr umyť predtým, ako ich začnete používať. Ak si myslíte, že 5 hrncov je príliš, tak ani náhodou. Aj ten najmenší používam často, napríklad na varenie ryže alebo vajíčok. Je tiež roztomilý, takže ho používam rada.

Hrnce sa dobre umývajú. Keď z nich niečo prelievate, nič vám netečie po krajoch zvonku hrca. Ten kraj je naozaj veľmi dobre vymyslený, ale pozor ňaň! Je celkom ostrý, pri prvom umývaní sa oň môj priateľ poškrabal. Len toto by som vytkla. Inak som s nimi úplne spokojná, voda sa v nich varí veľmi rýchlo. Hrnce majú silné dno a vďaka nim sa hrniec rýchlejšie zohrieva po celej ploche. Hrnce používam na plynovom sporáku a vôbec im to nevadí. Musím povedať, že mám dva hrnce z Ikea a oproti nim sú tieto z 4Home Ferrari v mojej kuchyni.

Naozaj výborné :) Odporúčam.

Jirka:

Možno ste si všimli, že sada riadu obsahuje nielen hrnce, ale aj panvicu, o ktorej sa Šárka nezmienila. Sada je totiž taká rozsiahla, že sme sa na jej hodnotení podieľali dvaja. Šárke do tejto doby doma chýbala sada kvalitných hrncov, ja som bol zas nespokojný s mojou panvicou. Preto som po nerezovej panvici Destiny s pokrievkou siahol veľmi rád. 

Panvica ma hneď pri prvom použití prekvapila a to tým, ako rýchlo sa celý jej povrch zahrial. Teplo drží veľmi dobre, oceľový povrch navyše zaisťuje väčšiu odolnosť oproti bežnému riadu. Panvicu som si rýchlo obľúbil, ako už na rýchlu prípravu mäsa, tak aj na ohriatie už hotových jedál. Vďaka ľahkej a pritom dobre padnúcej pokrievke sa hodí aj na ohrievanie, ktorému dávam prednosť pred mikrovlnnou rúrou. Panvica je vhodná aj do umývačky, a tak už nič nebráni jej pravidelnému a pohodlnému používaniu.

12dielna sada Destiny obsahuje:

 • hrniec s nerezovou pokrievkou Ø 24 cm, objem 5,8 l, v. 14 cm
 • hrniec s nerezovou pokrievkou Ø 20 cm, objem 3 l, v. 10 cm
 • hrniec s nerezovou pokrievkou Ø 18 cm, objem 2,3 l, v. 10 cm
 • hrniec s nerezovou pokrievkou Ø 16 cm, objem 1,8 l, v. 10 cm
 • hrniec s nerezovou pokrievkou Ø 14 cm, objem 1,4 l, v. 9 cm
 • panvicu s nerezovou pokrievkou Ø 24 cm, v. 6 cm
4Home 12dielna sada riadov Destiny s nerezovými pokrievkami

4Home 12dielna sada riadov Destiny s nerezovými pokrievkami

 • Materiál: nerez
 • Počet kusov v sade: 12 ks:
 • Elektrika: áno
 • Indukcia: áno
 • Plyn: áno
 • Myčka: áno
 • Hodnotenie Šárky a Jirky: 5 z 5

61,69 €

Nakúp s cashbackom

4Home Čajová sada Tea Time

Keď som otvorila krabicu k kanvičkou, celkom ma jej veľkosť zarazila. Mám doma jednu malú kanvičku s objemom len 250 ml (čo vyjde na jeden hrnček) a priala som si nejakú väčšiu. Pozrela som si teda znovu na krabici uvedený obsah a uistila sa, že ide o 600 ml. Kanvička mi pripadala naozaj malá. Ale stačilo si do nej urobiť prvý čaj a začať nalievať.

Kanvica sa dobre drží, rukoväť nepáli a čaj sa z nej pohodlne nalieva. Bylinky zostávajú v sitku a do vody sa nedostávajú. Sitko sa vyberá trochu ťažko a vždy sa bojím, aby kakvička nepraskla, ale určite sa bojím zbytočne. Sklo vyzerá veľmi krehko a je neskutočne ľahké (hlavne šálky), ale verím, že je urobené tak, aby odolalo nielen teplej vode, ale aj bežnému zaobchádzaniu. 

Šálky majú dvojité sklo a nápoj v nich vydrží dlho teplý a pritom vonkajšia časť nepáli.

Dizajnovo vyzerá kanvička pekne. A šálky s dvojitým sklom taktiež.

Pokiaľ teda preferujete bylinkové sypané čaje ako ja, je táto sada ideálnou voľbou.

4Home Čajová sada Tea Time

4Home Čajová sada Tea Time

 • Počet kusov v sade: 3 ks
 • Sada obsahuje:
 • 2x termo pohár 230 ml
 • 1x sklenená konvica so sitkom 600 ml:
 • Farba: čira
 • Materiál: sklo
 • Myčka: áno
 • Hodnotenie Jany: 5 z 5

15,69 €

Nakúp s cashbackom

4Home Termo poháre na latté

Na recenzovanie sa mi dostal zaujímavý kúsok - sklenené termo poháre. Ich princíp spočíva v tom, že poháre majú dvojitú stenu. Tým, že je celá sklenená, pôsobí elegantným dojmom. Výrobca uvádza, že tieto poháre sú vyrábané ručne z borosilikátového skla, ktoré je z princípu veľmi ľahké. To, že je pohár veľmi ľahký, je pre mňa jediné mínus, pretože sa bojím, že ho prevrátim a rozbijem. Pôsobí tak totiž veľmi krehko, aj keď na stránkach produktu je uvedené, že materiál je odolný voči mechanickému poškodeniu. Asi je to zbytočná obava, pretože keď je v pohári nápoj, tak je prirodzene ťažší.

Podľa názvu je pohár vhodný aj na latté, čomu úplne rozumiem. Káva s mliekom v latté oku lahodí odstupňovaným sfarbením hnedej a bielej a vyzerá to celé luxusne. Doma si ho však, bohužiaľ, urobiť neviem. Pohár nie je vhodný na cestovanie, pretože nemá vrchnák. Na kávu so sebou si ho teda nevezmete. Pripravovala som si v ňom teda len čaj.

Hlavnou prednosťou pohárov Hot&Cool má byť, že ich zvládnete držať v ruke, keď je vo vnútri horúci nápoj. A to môžem potvrdiť - steny sú samozrejme teplé, ale dá sa to pohodlne vydržať. V hornej časti, kde je vnútorná a vonkajšia stena bližšie k sebe, je pohár teplejší, ale nie je to dramatické. V ruke ich budete pohodlne držať aj tak. Približne od polovice nadol je pohár vlažný. Za mňa perfektné!

Ďalšia vec, na ktorú som bola zvedavá, bolo, či má termoregulácia nejaký zásadný vplyv na to, či udrží nápoj dlhšiu dobu teplý. Prípadne o koľko oproti klasickému poháru. Vzhľadom k tomu, že poháre nemajú vrchnáky, vďaka ktorým by mal horúci nápoj vydržať celkom dlho, tak som na to bola zvedavá. Urobila som si teda 2 veľké čaje. Jeden do hrnčeka zhruba rovnakej veľkosti a jeden do nového termo pohára. A čakala som a postupne odpíjala nápoj. Musím povedať, že výsledok ma milo prekvapil. Nielen, že čaj v termo pohári bol teplý dlhšie, ale vydržal 3 x toľko času oproti hrnčeku, kde už bol dávno studený. 

Poháre Hot&Cool sú - už podľa názvu - využiteľné aj na studené nápoje, ktoré podľa môjho testu vyššie určite udržia dlhšie studené, čo sa bude v horúcom lete hodiť. 

Suma sumárum môj celkový dojem, aj keď sa stále bojím, aby som pohár nerozbila, tak ostatné vlastnosti - ako eleganciu alebo že udrží nápoj násobne dlhšie teplejší a môžem ho tak bez problémov chytiť aj s vriacim obsahom vo vnútri - preváži moju malú obavu. Dávam maximálny počet 5 bodov.

4Home Termo poháre na latté

4Home Termo poháre na latté

 • očet kusov v sade: 2 ks:
 • Farba: čira
 • Materiál: sklo
 • Mikrovlnka: nie
 • Myčka: áno
 • Objem: 410 ml
 • Výška: 14 cm
 • Hodnotenie Lenky: 5 z 5

9,89 €

Nakúp s cashbackom

4Home Luxusná XXL deka Geometry

Neviem ako to u vás doma máte vy, ale u nás táto deka jednoznačne vyhrala svoje VIP miesto v obývačke.

Večer, keď utíchne blázninec a deti spokojne oddychujú vo svojich izbách, zapnem si telku, pustím svoj obľúbený seriál alebo film, pripravím si niečo dobré pod zub a zabalím sa do tejto deky. Som sebec a vôbec sa za to nehanbím - pretože táto deka je jednoducho moja! A nikomu ju nepožičiam. Milujem pohodlie a aby som sa cítila pohodlne, proste túto deku potrebujem.

Deka je príjemná na dotyk, krásne hreje, je dostatočne veľká na to, aby sa v nej človek stratil. Tiež ju môžete použiť ako prikrývku pre nečakaných hostí. Navyše k tomu skvele vyzerá a hodí sa takmer do každého interiéru.

Navyše - pokiaľ chcete, vôjdete sa pod ňu aj dvaja a nemusíte sa o ňu hádať ;) S rozmermi 220 x 240 cm by sa pod ňu zmestili aj traja ľudia, ale to už by bola recenzia pre iný portál. ;)

4Home Luxusná XXL deka Geometry

4Home Luxusná XXL deka Geometry

 • Farba: sivá
 • Odporučené pranie: 40 °C
 • Materiál: 100% polyester
 • Rozmery: 220 x 240 cm
 • Hodnotenie Hanky: 5 z 5

27,99 €

Nakúp s cashbackom

4Home Mop Easy Quick Spray

Nebaví vás upratovať, stále za sebou ťaháte kýbel s vodou a príde vám to nepraktické, keď potrebujete umyť napríklad len časť podlahy? Mne určite áno, a preto si bez sprej mopu nedokážem predstaviť ani prípravu večere. Určite to tiež poznáte, sem-tam niečo niekam kvapne a hneď je nutné vyťahovať vedierko s mopom!

Mop Easy Quick Spray je super. Nielen, že dobre vyzerá, hlavne sa s ním dobre pracuje! Z krabice, v ktorej mi prišiel, som vybrala 4 diely, ktoré boli počas minúty zmontované. Pripevniť pomocou suchého zipsu (5. diel) návlek z mikrovlákna zabralo ani nie pol minúty. Potom už stačilo do 6. posledného dielu skladačky - teda nádoby - napustiť vodu, pridať saponát, zašróbovať, upevniť do mopu a šlo sa na vec. Tak veľmi je to jednoduché. 

Mop má na rukoväti veľké kovové oko, vďaka ktorému ho môžete zavesiť tak, aby vám nikde neprekážal a pritom ste ho mali stále po ruke.

Mop na podlahu je super rýchly na upratovanie. Jednoducho sa ovláda - stačí zvesiť z háčiku, nastriekať na podlahu vodu a umývať. Skrátka jednoduché ako facka a výsledok na jednotku počas chvíľky.

Návlek z mikrovlákna, keď je zapotreby, vyperiem v práčke a je zase pripravený na každodenné použitie. 

Za mňa 5 hviezdičiek z 5 a keby to šlo, dám aj viac, pretože milujem praktické veci, čo nám dokážu život zjednodušiť. :)

4Home Mop Easy Quick Spray

4Home Mop Easy Quick Spray

 • Farba: zelená
 • Dĺžka: 130 cm
 • Materiál: nerez + plast
 • Objem nádoby: 0,35 l
 • Hodnotenie Hanky: 5 z 5

11,99 €

Nakúp s cashbackom

Niečo o 4Home

Pre tých, čo si radi zútulňujú domov alebo dopĺňajú výbavu - či už do kuchyne, na upratovanie alebo na záhradu, je e-shop 4Home.sk ako stvorený. Obrovský výber všetkého možného, na čo si spomeniete a súvisí nejako s domovom, to s veľkou pravdepodobnosťou nájdete na stránkach 4Home.

Kvalitne spracovaný e-shop je niečo, čo 4Home rozhodne spĺňa na výbornú. V nekonečnom množstve produktov, ktoré majú mnoho vlastností a parametrov, si viete presne predstaviť, ako vyzerá to, čo sa chystáte nakúpiť. Parametre pri každom výrobku sú prehľadne usporiadané do tabuľky tak, aby ste ihneď videli rozmery, materiál, objem a iné relevantné informácie k produktu. Výber vám môže ďalej uľahčiť hodnotenie zákazníkov, ktorí daný produkt už zakúpili.

Vernostný program Pohodáci

S každým nákupom ako registrovaný zákazník zbierate body, ktoré môžete uplatniť počas svojich nákupov. Sami si zvolíte, koľko Pohodákov v každom nákupe vyčerpáte, teda akú zľavu získate. Alebo si namiesto zľavy môžete vybrať nejaký darček.

S akými kategóriami sa na e-shope 4Home stretnem?

Prehľadná kategorizácia je základ dobrého e-shopu a to je to, čo je v 4Home skvelé. Základné členenie je toto:

4home.sk logo

O 4home.sk

S 4home.sk bude váš domov oázou pokoja a štýlu. Vyberajte zo štýlového bytového textilu, originálnych bytových dekorácií, moderného vybavenia kuchyne aj nenahraditeľných pomocníkov do záhrady či dielne.

Súvisiace zľavy a akcie

TIP NA NÁKUP

4home.sk - Kvalitný a pohodlný záhradný nábytok
4home.sk logo

2 % späť

Kvalitný a pohodlný záhradný nábytok

Akcia končí o:

Akce končí: