Recenzia boxu ruží z RosesKingdom

18. 2. 2023
Recenzia boxu ruží z RosesKingdom

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Na tento typ ruží pokukávam už veľmi dlho, vždy sa mi páčili, ale vždy ma odradila cena. Preto som sa rozhodla, že ich otestujem. Som zvedavá ako ruže budú vyzerať, či sú naozaj živé, ako to e-shop RosesKingdom odošle, je to taká moja nepreskúmaná oblasť, ešte nikdy mi neprišla kytica kuriérom. Box s ružou MEDIUM od RosesKingdom je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá krásny a elegantný darček. Kvety sú čerstvé a kvalitné, a starostlivo zabalené do luxusnej krabice.

Box z ruží (medium)

Box z ruží (medium)

  • Priemer: 20 cm
  • Výška: 15 cm
  • Počet ruží v boxe: 19-21
  • Výdrž: 1 až 3 roky
  • Farba kvetov: červená, biela, modrá, ružová, staroružová
  • Farba boxu: biela, čierna, ružová

109,99 €

Nakúp s cashbackom

E-shop RosesKingdom ponúka širokú škálu kvetov na rôzne príležitosti. Stránka e-shopu RosesKingdom je prehľadná a ponúka jednoduchý proces objednávania. Navyše som bola veľmi spokojná s rýchlosťou dodania.

Testovala som kyticu sama na sebe, nechala som si ju priviesť až k sebe domov. Kuriér mi dal škatuľu v tvare kocky, nič extra. Bola som zvedavá ako sú kvety zabalené. Po otvorení krabice na mňa vykukol polystyrén a pod ním nádherné červené ruže. Na každej strane bolo polstrovanie, aby sa nezničili hlavičky ruží. Bola som milo prekvapená kvalitou zabalenia.

Keď som rozbalila kvety, prekvapilo ma, ako ruže vyzerajú dokonale, ale tiež ma prekvapilo, že nie sú vo vode. Ruže vyzerajú ako čerstvé, ale keď k nim privoniate, bohužiaľ, necítite žiadnu kvetinovú vôňu. To ma naozaj sklamalo, rada kvety voniam.

Musím povedať, že je to nádherná dekorácia do vášho bytu, ruža vydrží až 3 roky, na čo som veľmi zvedavá. Už ich mám mesiac a sú stále ako nové. Určite úžasný darček pre nejakú slečnu. Ja nemám veľmi rada, keď mi niekto kúpi kvet a skôr ma mrzí, že to stálo toľko peňazí, lebo za týždeň kvietok uvädne. Toto je úžasné riešenie ako tento problém vyriešiť. Veľmi sa mi koncept firmy páči.

RosesKingdom s cashbackom

Celkovo som veľmi spokojná s nákupom kvetov od RosesKingdom a odporúčam tento e-shop pre každého, kto hľadá krásne a kvalitné kvety na rôzne príležitosti. E-shop ponúka širokú škálu kvetov, jednoduchý proces objednávania, rýchle dodanie a kvalitné zabalenie. Som tiež veľmi potešená s komunikáciou s e-shopom. Zodpovedali mi všetky moje otázky a boli veľmi nápomocní pri výbere kvetov. A ak nakúpite cez cashback aplikáciu, môžete získať späť časť peňazí z vášho nákupu.

Mrzelo ma, že v balení nebol nejaký informačný leták, ako s kvetinou zaobchádzať, ako sa o ňu starať alebo nejaké dôležité informácie. Avšak všetko potrebné nájdete na ich webe. Ďalší problém je moja mačka: prišla som domov a jedna ruža bola ohryznutá, neviem však či sú tieto ruže závadné pre domácich miláčikov. No našťastie sa jej nič nestalo, a na ružiach to nie je ani poznať. Takže radšej pred mačičkami schovať niekam do poličky.

RosesKingdom je značka, ktorú môžem odporučiť na nákup kvetov. Kvalitné a čerstvé kvety, starostlivé zabalenie a rýchle doručenie sú len niektoré z výhod nákupu od tohto e-shopu. Navyše, ak nakúpite cez cashback aplikáciu, môžete získať späť časť peňazí z vášho nákupu.

Celkové hodnotenie

  • krásny dizajn
  • dlhá výdrž
  • neuvädnú
  • ruže nevoňajú

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Nakúp s cashbackom

Roseskingdom.sk logo

O Roseskingdom.sk

Vďaka nadštandardným službám ako sú napriklad personalizované venovania, expresné doručenie do 24 hodín a doručenie s výberom konkrétneho dátumu alebo spoľahlivý zákaznícky servis priviedli k spokojnosti už tisíce zákazníkov. Produkty sú vyrábané z premiových kúskov najvyššej kvality, ktoré najčastejšie slúžia ako luxusné darčeky. Vďaka ekologickejšej perspektíve poskytujú nikdy nevädnúce ruže, ktoré vytvárajú večné momenty.