2. diel recenzia Nutraceutics.sk: Liverax, Probio24 a KetoSlim

Na internetových stránkach Nutraceutics.sk sme sa zamilovali aj do produktov, ktoré pomáhajú pri udržiavaní zdravej tráviacej sústavy. O všetkých týchto výrobkoch, ktoré pôsobia ako prémiové doplnky pre naše zdravie, sa dočítate v recenzii.

29. 2. 2020 (aktualizácia 20. 3. 2023)
2. diel recenzia Nutraceutics.sk: Liverax, Probio24 a KetoSlim

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Je len pár týždňov po Vianociach a snáď nikto z nás sa po sviatočnom prejedaní necíti úplne fit. Okrem krátkodobých problémov so zvýšenou váhou po rezňoch so šalátom, kačke s knedľou, sviečkovej a po všetkých sladkostiach a koláčoch, si určite väčšina z nás vydýchne, keď nejaké to kilo zhodíme. Práve od vianočnej váhy sme chceli utiecť vďaka pomoci produktov KetoSlim.

Recenzia doplnku na podporu zdravia pečene

Tento produkt ma zaujal z toho dôvodu, že pred rokmi som bola pri kozmetičke, ktorá mi povedala, že mám kruhy pod očami, ktoré sú spôsobené nesprávnou funkciou tráviacej sústavy. Aj keď mi doktor povedal, že pečeň mám v poriadku, hovorí sa tiež, že doktori vám to hovoria dovtedy, kým vám pečeň už úplne nezlyháva. Ďalej som tiež riešila problém so spaním. Minimálne desať rokov sa mi zle zaspáva, a tak sa dvakrát za noc, prevažne o rovnakom čase, zobúdzam. A v poslednej dobe som začala taktiež veľa hovoriť zo spánku. Zo spánku som hovorila vždy, ale nie toľko ako teraz.

Teraz sa napríklad zobudím s panickou hrôzou a než si uvedomím, že sa to nedeje reálne, že vlastne už som hore, tak to trvá veľmi dlho. Napríklad som sa tiež prichytila, ako zo spania udieram svojho priateľa. Často o tom ani neviem, dozvedám sa to až ráno práve od neho. A ďalší problém, ktorý sa u mňa začal objavovať, je námesačnosť. Nebola noc bez toho, aby som nehovorila zo spánku, niečo nepresúvala, alebo sa budila s panickou hrôzou. A prečo sa o tom vôbec zmieňujem? Začala som hľadať, čím by tieto poruchy spánku mohli byť spôsobené, a podľa čínskej medicíny je za väčšinou problémov zlá funkcia pečene. Tak som si povedala, že vyskúšam tieto kapsuly a uvidím. 

Musím povedať, že som nadmieru spokojná. O 100 % sa mi zlepšil spánok. Zaspávam väčšinou do 15 minút, odkedy si ľahnem do postele. V noci sa už nebudím, maximálne raz za noc, zo spánku vôbec nehovorím, nikam námesačná nechodím. Priateľ sa rovnako na to, že by som robila niečo v spánku, nesťažoval. A celkovo aj ja mám pocit, že sa mi naozaj dobre spí. Spánok sa mi zlepšil už po týždni užívania. V balení mi zostáva ešte pár kapsúl, ale mám v pláne si ich kúpiť znovu. Fakt úžasný produkt. A je poznať, keď si ju napríklad zabudnem vziať, alebo keď som si večer naliala do pohára viac alkoholu. Hneď mám sny, z ktorých sa v noci budím alebo rozprávam.

Takže podľa môjho názoru je tento produkt naozaj super. Aj kruhy pod očami mi trochu zmizli, ale myslím si, že tento problém je na dlhšie užívanie, nie len na dva mesiace. Pečeň sa musí úplne zotaviť a potom uvidím.

Berie sa jedna kapsula po jedle a dávam si ju vždy, keď si spomeniem, a keď som práve najedená. Možno by to účinkovalo ešte lepšie, keby som kapsule užívala stále v rovnakú hodinu, ale to nemám overené. Prehĺtanie kapsúl je v pohode, hoci sú dosť veľké. Takže určite vrelo odporúčam, pokiaľ máte podobné problémy, ako som mala ja.

Liverax 60 kapsúl - podporte zdravie svojej pečene

Liverax

 • Výrobca: ADVANCE Nutraceutics
 • Počet kapsúl: 60
 • Určené pre: Podporu zdravých čriev
 • Odporučená dávka: 1 kapsula denne
 • Vhodné užívanie: Po jedle
 • Základná zložka: Pestrec mariánsky
 • Zloženie: pestrec mariánsky extrakt (obsah sylimarinu 80%), cholín L-bitartrát, želatina, astragalus extrakt, kyselina alfa-lipoová, inulín, kurkuma extrakt. Bez lepku.
 • Upozornenie: Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

14,49 €

Nakúp s cashbackom

Recenzia probiotického výživového doplnku

Probiotiká od tejto firmy som chcela vyskúšať z dôvodu, že mám s podobnými výrobkami veľmi dobrú skúsenosť. Užívala som ich na radu lekárky. Probiotiká je totiž dobré užívať nielen, keď užívate antibiotiká, ale aj v bežnom živote, pretože napomáhajú vašej črevnej mikroflóre. Probiotiká od Advance Nutraceutics prišli v nepriehľadnej plastovej dóze so zeleným štítkom, ktorá bola podľa môjho názoru zbytočne veľká, pretože bola po otvorení poloprázdna - pri cestovaní tak môže zabrať viac miesta, než je nutné, ale aj to sa dá obísť preložením probiotík do menšej nádobky, pri ktorej však musíte dbať na to, aby do nej neprenikalo svetlo.

Už po niekoľkých dňoch pravidelného užívania som na sebe videla, alebo skôr cítila, zmeny. Zbavili ma totiž pocitu plnosti a občasného nadutého brucha, pre ktoré už dlho trpím. Každý, kto tieto problémy pozná, tak vie, že keď problémy prestanú, stane sa z vás uvolnenejší človek, ktorému sa žije lepšie. Probiotiká beriem aj z dôvodu, ktorý je vlastne len v mojej hlave - ustálenie črevnej mikroflóry, ku ktorej majú tieto pilulky dopomôcť, vás môže ochrániť pred prípadnou črevnou chrípkou. Je to skôr asi otázka na odborníka, ale opýtajte sa človeka, ktorý probiotiká pravidelne užíva, a určite vám potvrdí, že mu už dlho nebolo zle. A konečný verdikt? Tieto probiotiká u mňa doma určite nebudú ležať pod prachom - začala som ich brať a rovnako ich aj doužívam. Probio24 dávam plné hodnotenie. Navyše sa rada pozriem aj po iných produktoch na stránkach Nutraceutics. Zaujali ma napríklad prírodné lieky, ktoré majú dopomôcť k lepšiemu spánku.

Probio24 60 kapsúl

Probio24

 • Výrobca: ADVANCE Nutraceutics
 • Počet kapsúl: 60
 • Odporučená dávka: 1-3 kapsule denne
 • Zloženie: inulín, probiotický komplex 11 kmeňov (L. acidophilus, B. lactis, L. rhamnosus, B. breve, L. bulgaricus, L. plantarum, L. casei, L. lactis, B. bifidum, S. thermophilus, L. paracasei), želatina, látka protihrudkujúca: stearan horečnatý
 • Obsahuje: 33 miliárd živých kultúr
 • Upozornenie: Nie je určený pre deti do 3 rokov.

14,49 €

Nakúp s cashbackom

Recenzia proteínového kokteilu na chudnutie

Koktejlov s efektom chudnutia som vyskúšala už veľmi veľa. Niektoré fungujú viac, iné menej. Podľa mňa záleží na každom z nás. Pokiaľ sa nebudeme prejedať a pridáme trochu pohybu, je to príjemný doplnok k redukcii váhy. Kto si však myslí, že bude doma pri telke chrúmať čipsy a podobne, potom si dá koktejl a ráno bude mať o pol kila menej, radšej nech ušetrí peniaze a kúpi si za ne radšej väčšie oblečenie. Takto to totiž nefunguje. ;)

O KetoSlim som sa dočítala, že je to najchutnejší koktejl na trhu. Úprimne povedané, každý má svojich favoritov a nie každému musí chutiť to isté. Obsahuje vysoko kvalitný bioaktívny (nedenaturovaný) srvátkový proteín, vysoké množstvo bielkovín a extrakty z afrického manga a Garcinia cambogia, ktoré podporujú chudnutie. Navyše je bohatým zdrojom vlákniny, ktorá je pre naše telo a správne trávenie veľmi dôležitá. 

Pre recenziu som si vybrala príchuť s čučoriedkou a bola som spokojná. Jemný prášok obsahuje sušené čučoriedky, ktoré je fajn nechať pred vypitím aspoň trochu nasať tekutinou, pokiaľ chceme, aby sa trochu zvláčnili. Inak ich samozrejmě môžeme chrúmať. 

Stačí necelá jedna odmerka, ktorá je pribalená, a podľa chuti väčšie či menšie množstvo vody alebo mlieka rozmiešať v šejkri a je to. Prášok sa niekoľkými zatraseniami krásne rozpustí, nehrudkuje a vďaka čučoriedkam má jemne ružovú farbu. S vodou mi koktejl chutí viac, s mliekom je však, ako hovorí výrobca, naozaj lahodný, má takmer až smotanovú príchuť. Keď sa niekam ponáhľam, urobím si koktejl namiesto raňajok, väčšinou si ho však pripravujem v priebehu dňa. Niekedy raz, inokedy dvakrát, podľa potreby a chuti. Výrobca neodporúča koktejlom nahradzovať pestrú a vyváženú stravu a užívať viac ako dve dávky denne. 

Prvý týždeň užívania som nezaznamenala nijaké zmeny. Tede okrem úspory času, keď som si namiesto desiaty chystala KetoSlim. Ten je naozaj v priebehu minúty nachystaný. Od druhého týždňa som sa ale cítila oveľa lepšie. Akoby sviežejšie a živšie. K tomu navyše keď som kedykoľvek stúpila na váhu, bolo to o nejaké to deko dole.

Celkový výsledok po troch týždňoch užívania sú necelé 3 kilá dole, a to som na svojom jedálničku okrem uvedených zmien nezmenila nič. Ani pohybu som nevenovala viac času ako inokedy. Za mňa teda palec hore a päť hviezdičiek z piatich.

KetoSlim 480g - proteínový kokteil na chudnutie lahodnej chuti

Ketoslim

 • Výrobca: ADVANCE Nutraceutics
 • Hmotnosť: 480 g
 • Určený pre: Podporu chudnutia
 • Počet porcií: 24
 • Odporučená dávka: 2 koktejly denne
 • Príchute: Čučoriedka, čokoláda
 • Alergény: mlieko, laktóza, sója
 • Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

22,49 €

Nakúp s cashbackom

Nutraceutics.sk logo

O Nutraceutics.sk

Nutraceutics.sk predáva produkty vyrobené v Českej republike už viac ako 10 rokov.  Ide o prírodné produkty, ktoré majú jediný cieľ, podporovať zdravie. E-shop využíva iba certifikované suroviny, vysoko koncentrované extrakty a ďalšie prírodné látky.

Podobné články