Nutraceutics.sk logo

Nutraceutics.sk – prémiové výživové doplnky

Dajte zdraviu zelenú. Dajte si kvalitné výživové doplnky najvyššej kvality značky ADVANCE nutraceutics.

Viac o Nutraceutics.sk

Peniaze z nákupu späť

5 %

Recenzie a články

O Nutraceutics.sk

Advance nutraceutics je český výrobca špecializujúci sa na výživové doplnky. Na trhu pôsobí už 8 rokov, nakupovať produkty tejto značky môžete v kamenných predajniach aj na e-shope Nutraceutics.sk za skvelé ceny. Základom všetkých produktov sú prírodné látky, pričom všetky látky sú vždy kontrolované a produkty vyrobené na základe vedeckých poznatkov.

 

Kvalitné výživové doplnky pre vaše zdravie z Nutraceutics.sk

Široký výber tých najrôznejších výrobkov tohto e-shopu vás možno prekvapí, no nebojte sa, veľkosť výberu sa neodzrkadľuje na kvalite výrobkov. Nakúpiť tu môžete tieto kvalitné doplnky stravy a vitamíny:

 • výživové doplnky ako argánový olej, aloe BIO, Astaxanthin, nájdte tu tiež Goji šťavu BIO alebo Dračiu krv;
 • výživové doplnky na kĺby a svaly, Colostrum, Čínske huby, prípravky na hlavu, oči a zrak, Psyllium BIO;
 • výživové doplnky na vnútorné orgány - pečeň, močové cesty, srdce a tlak, žili a cievy;
 • výživové doplnky na podporu lepšieho spánku, psychiky, na zlepšenie pamäte, imunity, na zníženie hladiny cukru v krvi a na trávenie;
 • výživové doplnky na podporu vlasov, Astaxanthin, na Cholesterol, na mužskú plodnosť a prostatu; 
 • výživové doplnky na chudnutie a detoxikáciu, Chlorellu, Jačmeň BIO, Spirulinu BIO, Maca, kvasinky, Multivitamín;
 • vitamíny ako Omega 3, Vitamín C, vitamín K2D3, Graviola, kúpite tu aj Kurkumin;
 • Koloidne striebro, Probiotiká, Testosterón, Moringa, nájdete tu aj prípravky na starostlivosť o pleť.

Nákup na Nutraceutics.sk

Nutraceutics doprava

Nutraceutics ponúka svojim zákazníkom niekoľko spôsobov ako si môžu nechať tovar doručiť.

 • Kuriérom Slovenskej pošty, ktorý vám doručí balík do 24 hodín od jej odoslania. O doručení budete informovaní prostredníctvom sms a v prípade, že vás kuriér nezastihne, balík vám uloží na najbližšej pošte. Balík môžete počas celej prepravy sledovať.
 • Osobným odberom v Zásielkovni, ktorú si zvolíte vy sami. Tovar vám bude tak isto doručený do 24 hodín od jeho odoslania a balík vám tu bude uložený počas nasledujúcich 7 dní.
 • DHL kuriérom s doručením do 24 hodín od odoslania balíku. O doručení budete informovaní, sledovať zásielku môžete na stránkach DHL.

Za dopravu balíka zaplatíte vo všetkých prípadoch 1,99 € a pri nákupe 2 a viac kusov máte dopravu ZADARMO.

Nutraceutics platba

Spoločnosť Nutraceutics ponúka svojim zákazníkom 2 spôsoby ako môžu za nákup zaplatiť. Platiť môžete pohodlne z domu online platobnou kartou, pričom budete počas platby presmerovaní na platobnú bránu alebo môžete platiť na dobierku pri preberaní tovaru. Pri preprave kuriérom Slovenskej pošty alebo pri vyzdvihnutí zásielky v Zásielkovni môžete platiť iba v hotovosti, kuriérovi DHL môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou, pričom za platbu kartou vám bude účtovaný poplatok v hodnote 1,4 násobku celkovej hodnoty dobierky.

Nutraceutics odstúpenie od zmluvy

Zákazník má právo do 14-tich dní odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu. Ešte pred tým ako tovar odošlete, napíšte mail spoločnosti Nutraceutics s informáciou o vrátení tovaru. Ďalej stačí ak tovar zabalíte a spolu s faktúrou (dokladom o zakúpení tovaru) a vyhlásením o tom, že ste kupujúcim a takisto uveďte číslo účtu, kde vám peniaze pošlú späť a celý balík pošlete na adresu spoločnosti Nutraceutics. Túto adresu nájdete na e-shope v kontaktoch. Najneskôr do 14-tich dní vám budú peniaze vrátené. 

Nutraceutics reklamácie

V prípade, že chcete tovar zakúpený na e-shope Nutraceutics.sk reklamovať, kontaktujte túto spoločnosť telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Ako záručný list vám poslúži faktúra (dokladom o zakúpení tovaru) a v prípade, že vaša reklamácia je oprávnená, budú vám vrátené aj náklady na dopravu za reklamáciu a o jej vybavení budete informovaní telefonicky alebo cez e-mail.

Kontakty na e-shop Nutraceutics.sk

Dôležité kontakty na spoločnosť Nutraceutics nájdete na internetových stránkach e-shopu v časti Kontakty. Nájdete tu telefónne číslo na zákaznícku linku, ktorá vám je k dispozícii v čase od 8:00 - 17:00, tiež e-mail pre písomnú komunikáciu. Taktiež máte možnosť napísať rýchly e-mail hneď na ich e-shope prostredníctvom kontaktného formulára.

Nutraceutics recenzie

Advance Nutraceutics pôsobí na trhu už 8 rokov a svojimi produktami si získala veľkú základňu spokojných zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. Recenzie a skúsenosti s produktmi Advance Nutraceutics nájdete na rôznych portáloch, blogoch, recenzie na Nutraceutics si môžete prečítať aj na Plnej Peňaženke.

Táto spoločnosť je veľmi dobre hodnotená za dobré ceny produktov a hlavne za ich kvalitu. Účinnosť u jednotlivých produktoch sa môže u zákazníkov líšiť hlavne kvôli rôznemu metabolismu každého z nás. 

Pozrite sa na recenzie a skúsenosti zákazníkov k produktu Advance nutraceutics ProBiozym 60 kapsúl:

 • “Zlé trávenie ma trápilo dlhé roky. Probiozym mi ho konečne vyliečil a umožnil mi znovu sa tešiť z jedla. :) Dodnes sa k nemu vraciam, keď ma začnú trápiť akékoľvek problémy s trávením.Prečítajte si moje skúsenosti a recenzie mnohých ďalších ľudí na mojej stránke https://www.prirodne-doplnky.sk.”
 • Probiozym je super…užívam ho už zopár mesiacov a naozaj sa mi vždy uľaví…treba vyskúšať možno pomôže aj vám :))” píše zákazníčka Danka

Toto sú recenzie k tabletkám na chudnutie Advance Garsin 60 kapsúl:

 • “Douzivala som 1 balenie a mam 4 kg dolu, u mna funguje super pri 1 tablete 3*denne a aktivnom pohybe.” píše zákazníčka Mimi
 • “Zbytočnosť... Skombinované s cvičením a otestované aj bez neho. Chuť do jedla ostáva rovnaká, chudnutie žiadne jedina výhoda je že chodíte častejšie na WC.” - toto je recenzia zákazníka Marka, ktorý za plusy označuje pravidelné vyprázdňovanie a za mínusy cenu a žiadny efekt.

A ešte recenzia na produkt Advance nutraceutics Diaben 60 kapsúl:

 • “Už po troch dňoch sa dostavili priaznivé účinky , znížil sa mi cukor z 12,3 na 8,6.” Takúto recenziu napísala zákazníčka Hannah
 • Zákazník Peter chváli výborné zloženie, produkt nezaťažuje trávenie, účinky, cenu, no za negatívum hodnotí nutnosť každodenného užívania. Napísal túto recenziu: “Výživový doplnok pre všetkých, ktorí trpia vysokou hladinou cukru v krvi.”
 • “Zatiaľ so všetkých doplnkou ohľadne hladiny cukru sa mi najviac osvedčil už po krátkej dobe.” napísal overený zákazník na jeden z portálov.


Nevybrali ste si? Skúste e-shop PreZdravie.sk alebo ďalšie e-shopy z ponuky Plnej peňaženky v kategórii Doplnky stravy a získajte za vaše nákupy cashback.

Slyšeli jste už o české Plné Peněžence? Vybírejte z více než 750 obchodů a nakupujte s Cashbackem.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.