1. diel recenzie Nutraceutics.sk: Colostrum, DetoxActive a Garsin

Testujeme všetko čo nám príde pod ruku. Tentokrát sa s nami pozrite na výživové doplnky od Advance Nutraceutics. Celkom nás tento test bavil. Pozrite sa s nami, na čo sme prišli.

15. 8. 2018 (aktualizácia 20. 3. 2023)
1. diel recenzie Nutraceutics.sk: Colostrum, DetoxActive a Garsin

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 4,0 / 5

ADVANCE nutraceutics je česká spoločnosť, ktorá sa už 8 rokov zaoberá výrobou prírodných prípravkov pre podporu zdravia. Svoje produkty ponúka v sieti kamenných lekární a na internete nielen v Čechách, ale aj na Slovensku a v Slovinsku. Základom stratégie spoločnosti je mať najlepšie produkty na trhu, ktoré obsahujú tie najúčinnejšie prírodné látky a ich vhodnou kombináciou je dosiahnutý maximálny účinok. Pri výrobe používa len tie najkvalitnejšie suroviny s certifikáciou kvality a pôvodu a celý výrobný proces podlieha prísnej kontrole. Svoje produkty varába v dvoch výrobných závodoch, v Českej Třebové a v Kopřivnici. A aj preto nám garantuje najnižšiu cenu na trhu. Viac informácií o spoločnosti a produkciách sa môžete dozvedieť na ich e-shope.

Kvalita produktov v bodoch

 • Vždy plná kapsule účinných látok
 • Vysoko koncentrované extrakty
 • Certifikované suroviny
 • Vstupná kontrola
 • Výstupná kontrola
 • Prírodné látky
 • Vývoj založený na vedeckých poznatkoch
 • Výroba v súlade s HACCP
 • Maximálna spokojnosť zákazníkov

Garancia vrátenia peňazí

 • Možnosť vrátenia nerozbalených aj čiastočne spotrebovaných balení vrátiť do 30 dní od zakúpenia
 • Vráteníe plnej ceny späť

Doprava zadarmo pri nákupe 3 ks

 • 100% servis je samozrejmosťou
 • Odoslanie tovaru najneskôr nasledujúci pracovný deň od doručenia objednávky
 • Potvrdenie o odoslaní tovaru prostredníctvom e-mailu

Doprava a platba

Vybrať si môžete z viacerých typov doručenia, za Express kuriéra Slovenskej pošty zaplatíte 1,99 €, rovnako tak aj za kuriéra spoločnosti DHL a pri objednávke 3 a viacerých kusov poštovné neplatíte vôbec. Platiť môžete kartou, alebo priamo pri doručení (dobierka).

Recenzia kolostrumu ADVANCE

Colostrum Advance je doplnok stravy, ktorý obsahuje kvalitné prémiové kolostrum na podporu imunity. Colostrum v preklade znamená “materské mlieko” alebo “mledzivo.” Je to najstaršia prírodná potravina živočíšneho pôvodu. Kolostrum je jedinečné, pretože obsahuje ochranné imunoglobíny v najvyššej možnej prirodzenej koncentrácii a nie je možné ho vyrobiť umelo. Jedna kapsula obsahuje imunoglobulin, proteiny, rastové prvky, vitamíny a minerály. Vďaka tomuto zloženiu je mimoriadne účinné pri liečbe bakteriálnych a vírusových ochorení, hnačke a zápaloch. Kolostrum je tiež vhodné užívať spolu s antibiotikami ako probiotikum, pretože udržuje črevnú mikroflóru v rovnováhe. V neposlednom rade je Colostrum Advance dobré užívať na posilnenie imunity. Kolostrum pomáha pri liečbe alergií a autoimunitných ochorení a v súčasnosti sa začína diskutovať o jeho využití v boji s rakovinou. Dospelí užívajú 1 - 2 tablety 1 - 2 krát denne, deti od 3 rokov 1 tabletu 1 - 2 krát denne.

O doplnku stravy Colostrum Advance sme v Plnej Peňaženke počuli veľa pozitív, preto sme boli nadšení, že môžeme kolostrum vyskúšať a napísať vám o jeho účinkoch. Colostrum Advance sme začali užívať počas teplých letných dní, kedy nás zvyčajne netrápia chrípky a prechladnutia, no napriek tomu sme oživenie organizmu cítili už po pár dňoch. Colostrum Advance sme užívali 1 krát denne 1 tabletu. Počas leta nám dáva zabrať bolesť hlavy z klimatizácie, ktorá po začatí užívania kolostra ustúpila. Kolostrum tiež pomohlo na bolesť hrdla a zažívacie ťažkosti. Niektorí odborníci odporúčajú užívať kolostrum maximálne 3 mesiace, iní tvrdia, že je vhodné preventívne ho užívať počas celého roka. Určite Colostrum Advance odporúčame užívať počas zimných mesiacov, v období chrípok a prechladnutí, pretože vidíme jeho pozitívne účinky na imunitný systém.

Za Tím Plnej Peňaženky odporúčame Colostrum Advance užívať ako doplnok stravy v prípade zníženia obranyschopnosti organizmu. Vidíme jasné zlepšenie po pár dňoch užívania. Bolesti hlavy, hrdla i tráviace ťažkosti postupne zmizli a cítime sa zdravšie a vitálnejšie.

Colostrum Advance

Colostrum ADVANCE

 • Balenie: 90 kapsúl
 • Zloženie: 100% bovinné colostrum, 440 mg IG 40 / 1 kapsula
 • Dávkovanie dospelí: 1–2 kapsule 1–2x denne
 • Dávkovanie deti od 3 rokov: 1 kapsula 1–2x denne
 • Upozornenie: V období tehotenstva a kojenia odporúčame užívanie konzultovať s lékarom. Prečítajte si príbalový leták!

16,49 €

Nakúp s cashbackom

Recenzia doplnku na podporu detoxikácie a očisty organizmu

Prírodná detoxikácia DetoxActive od Nutraceutics je veľmi jedinečný prípravok prírodného charakteru. Na našom trhu je málo prípravkov, ktoré disponujú takýmto zložením a preto sme sa veľmi potešili keď sme dostali možnosť ho pre vás zrecenzovať. Obsahuje kombináciu 8 prírodných látok, ktoré sú vo výrobku rovnomerne vyvážené a tým zaručuje priaznivý účinok na organizmus. Kombinuje zelené potraviny ako chlorellu, spirulinu či zelený jačmeň. Vo výživovom doplnku DetoxActive taktiež nájdete aj mladý jačmeň, extrakty z exotického ovocia Acai, Maqui berry, ale aj Aloe vera.

Svojimi účinkami podporuje prirodzenú očistu tela, ktorú zaručuje pestrec mariánsky. Táto rastlina má výnimočný účinok na pečeň a pomáha pri regenerácii jej buniek. Pečeň chráni a pritom jej neškodí. Používa sa preto pri liečení akýchkoľvek problémov spojených s pečeňou a je výbornou zložkou doplnku na detoxikáciu organizmu.

Výživový doplnk DetoxActive obsahuje mladú pšenicu, ktorá napomáha k normálnej funkcii tráviaceho traktu. Výrobok pôsobí dobre aj ako prirodzená ochrana obranyschopnosti a podporuje imunitný systém. 

Už po týždni užívania výživového doplnku DetoxActive sme pocítili celkové zvýšenie energie v organizme a menšiu únavu. K zníženiu únavy určite dopomohla aj prítomnosť Aloe Vera a spiruliny, ktorá je zaradená medzi superpotraviny = potraviny obsahujúce väčšie množstvo dôležitých minerálov a vitamínov. Spirulina je sladkovodná modrozelená riasa a okrem účinkov na tráviaci systém má aj protirakovinové účinoky. Považuje sa za zdroj vitality a antioxidantov. Práve obsah spiruliny v doplnku DetoxActive je dôležitou zložkou výživového doplnku, ktorá nás presvedčila k jej odskúšaniu. Vyváženosť 8 prírodných látok má širokospektrálny účinok a napomáha k očiste pečene, zvýšeniu obranyschopnosti a taktiež ku kontrole celkovej hladiny cukru v organizme. Chlorella a Aloe vera svojimi antioxidačnými účinkami napomáhajú k negatívnemu pôsobeniu voľných radikálov a zdravšiemu vzhľadu pokožky.

Za tím Plnej Peňaženky výrobok DetoxActive odporúčame, nielen pre celkové zlepšenie pocitu tela, zníženia únavy, ale aj vyčistenie pleti. Všetky tieto prejavy úzko súvisia s očistou čriev a celkovou očitou organizmu, čo je pre nás známka toho, že výživový doplnok DetoxActive zafungoval.

DetoxActive 120 kapsúl - prírodná očista Vášho tela

DetoxActive

 • Balenie: 120 kapsúl
 • Zloženie: Chlorella 100 mg, Spirulina 100 mg, Zelený ječmeň 100 mg, Mladá pšenica 100 mg, Aloe vera 20 mg, Acai berry 20 mg, Maqui berry 20 mg, Ostropestřrc mariánsky (80% silymarinu) 10 mg / 1 kapsula
 • Dávkovanie intenzívna kúra: 2 x denne 4 kapsule
 • Dávkovanie dlhodobé užívanie: 2 kapsule denne
 • Užívanie: ideálne 15 min. pred jedlom, dostatečne zapiť
 • Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a kojace ženy. Prečítajte si príbalový leták!

16,49 €

Nakúp s cashbackom

Recenzia doplnku na podporu chudnutia

Ako vyzeráme v plavkách a v letnom outfite väčšinou neriešime v predstihu, ale až vo chvíli, kedy je na zníženie tukov často neskoro. Väčšina žien na sebe vidí a ten najmenší naviac, muži sa v tomto období chytajú za hlavu, pretože se im po roku opäť zrazili plavky. Na obvyké riešenie je v letnom období jednoducho neskoror. Rôznych "osvedčených" diét je neúrekom, na pravidelné cvičenie nie je čas alebo nálada, niekomu to zdravotný stav ani nedovoľuje. A mnoho z nás sa po niekoľkýco pokusoch dopracuje k extrémnemu riešení: nejesť. Takže sa BUĎ môžeme trápiť, ALEBO získať spoľahlivého pomocníka. Prípravok Garsin podporuje chudnutie a patrí medzi najpredávanejšie produkty spoločnosti Nutraceutics. 

Základnou zložkou tohoto doplnku je extrakt z kríku Garcinia cambogia, ktorý pozitívne podporuje metabolizmus a ovplyvňuje chuť na jedlo, problému väčšiny z nás. Strážime sa, upravíme si jedálniček, začneme sa (niektorí) pravidelne pohybovať, no pokazí nám to väčšinou naša malá a o to viac zákerná “mlsnosť”, ktorá nás (aj keď nechceme) donúti siahnuť po zakázanej pochúťke. Následne sa dušujeme, že tentokrát to bolo vážne naposledy. A to sa nám práve s Garsinem nestane. Jeho pôsobením chuť na niečo “naviac”jako zázrakom zmizla! Moje milované Haribo, takisto ako 90% čokoláda ne mňa od začiatku užívania Garsinu čaká marne.

Počas prvého týždňa užívania produktu som si vystačila s obvyklými suchármi a chuť na mlsanie postupne mizla. Na druhú stranu som však začala viac piť, čo je v mojom prípade takmer zázrak, ktorý pripisujem práve tomuto produktu. Po 14 dňoch sa dostavil úbytok únavy a nový príval energie. Očakávala som samozrejme úbytok iný – váhový. Ten na sebe ale nechal čakať. Bolo mi fajn,  cítila som sa nabitá energiou ako nikdy pred tým, čo bolo veľmi príjemné. Počas tretieho týždňa užívania sa zrazu všetko otočilo a objavil sa vytúžený váhovvý úbytok - 1.5 kg. Po 4 týdňoch 2,5 kg a po 6 týždňoch 4 kg. V páse zmizli 4 cm a presne to som si priala.  

Ešte pred tým, ako som prípravok začala používať, som si stanovila dlhodobý cieľ, ktorý mám v pláne dodržať. Nemám záujem zhodiť veľa kíl za krátke obdobie, jednak kvôli jojo efektu, predevšetkým ale kvôli povoleniu kože. Preto som začala užívať 1 tabletu 2x denne a po minutí prvého balenia som znížila dávkovanie na 1x denne. Garsin odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s nadváhou a nie sú schopní odolať vábeniu sladkých dobrôt! Samozrejme na každého z nás môže pôsobiť inak, ale toho by som sa nebála. Keď nebudete spokojni, nerozbalené alebo aj čiastočne spotrebované balenie môžete vrátiť do 30 dní od zakúpenia a spoločnosť Nutraceutics Vám vrátí plnú sumu späť. Jediné, čo by som tomuto prípravku mohla vytknúť, je z môho pohľadu pomalý nástup požadovaných zmien, preto strhávam Garsinu jednu hviezdičku.

Garsin 60 kapsúl - Váš pomocník pri chudnutí!

Garsin

 • Balenie: 60 kapsúl
 • Zloženie: Garcinia cambogia (60% HCA) 100 mg, C.L.A. 100 mg, L-karnitin 100 mg, Zelená káva (Green coffee) 50 mg, Acai 50 mg, Zelený čaj 50 mg, Citrus aurantium (Synefrin 96%) 1,8 mg, Vitamín C 12 mg (15% RHP*) / 1 kapsula
 • * RHP*: Referenčná hodnota príjmu. Neobsahuje lepok.
 • Odporúčená dávka: 1 kapsula 2–3 x denne
 • Dávkovanie pri dlhodobom užívaní: 1 kapsula denne
 • Užívanie: ideálne 15 min. pred jedlom, dostatečne zapiť
 • Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a kojace ženy. Prečítajte si príbalový leták!

16,49 €

Nakúp s cashbackom

Nutraceutics.sk logo

O Nutraceutics.sk

Nutraceutics.sk predáva produkty vyrobené v Českej republike už viac ako 10 rokov.  Ide o prírodné produkty, ktoré majú jediný cieľ, podporovať zdravie. E-shop využíva iba certifikované suroviny, vysoko koncentrované extrakty a ďalšie prírodné látky.

Podobné články