4. diel recenzie Myprotein.sk: Shaker, food klickbox a fľaša na ovocie

Čo všetko potrebuje správny fitnessák k tomu, aby sa pri cvičení cítil kompletný? Pozrite sa, čo sme otestovali pri MyProtein recenzii číslo 4. Všetko je nielen veľmi praktické, ale aj estetické.

22. 9. 2018 (aktualizácia 8. 3. 2023)
4. diel recenzie Myprotein.sk: Shaker, food klickbox a fľaša na ovocie

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 4,8 / 5

MyProtein nás jednoducho baví. A pre veľký úspech aj u Vás, sme sa rozhodli ďalšiu recenziu opäť venovať tejto značke. Tentokrát sme si posvietili na nevyhnutné doplnky k dosiahnutiu fitness úspechov.

Pokiaľ si pri výbere z ponuky obchodu neviete rady, využite určite podrobný prehľad MyProtein kategórií. Či už si budete vyberať podľa svojich vysnívaných cieľov alebo sa venujete získaniu svalovej hmoty, chudnutiu či napríklad zlepšeniu zdravia a kondície. V obchode vždy nájdete kategóriu šitú priamo na mieru a v nej aj vybrané bestsellery, s ktorými nikdy neurobíte krok vedľa. Kto ešte stále váha s výberom, odporúčame navštíviť priamo obľúbený šport:

Recenzia šejkera

Shaker od MyProtein sme vyskúšali v kombinácii so všetkými možnými dobrotami - proteíny, gainer, aj tekutá desiata s ovsenými vločkami a výsledok bol vždy skvelý. Vďaka pružinovej guličke na premiešanie, sa nápoj naozaj dobre a bez hrudiek premiešal a ani na dno shakeru nezostala usadenina, ako sa pri niektorých shakeroch stáva.

Krásne padne do ruky a dobre tesní. Koktejl nám aj pri behu vydržal v batohu tam, kde mal a nevytiekol. To je veľké plus. Po strane shakeru je ryska, takže máte presný prehľad o porcii, ktorú do tela príjmete. Shaker je vhodný aj k umývaniu v myčke spolu s ostanými riadmi, čo je ďalšie plus. Niekoľkokrát sme ho už otestovali a umývanie vždy prebehlo v poriadku, nápisy sa ani trochu nepoškodili. Ako určite viete, shaker nemusíte umývať v myčke zakaždým, stačí ho vypláchnuť pod tečúcou vodou. Určite oceníte aj zaklápacie viečko. Veľká výhoda oproti viečkam šrubovacím, ktoré je potrebné naozaj dôkladně umyť, aby v nich nezostávali usadeniny.

Samozrejme musíme vyzdvihnúť i naozaj “ľudovú” cenu. Za nás má táto fľaša 5 hviezdičiek z 5.

Najobľúbenejší šejker na trhu

Šejker

 • Objem: 600 ml
 • Drôtené miešatko
 • Zacvakávacie viečko
 • Ergonomický design
 • Farba: transparentná/modrá
 • Umývanie: ručne aj v umývačke riadu
 • Šroubovacie a nepretekajúce viečko
 • 100% umývateľné v umývačke riadu

6,00 €

Nakúp s cashbackom

Recenzia malej dózy

Krabička disponuje super rozmermi, nezaberie príliš veľa miesta a praktické ľubovolne nastaviteľné priehradky nám dokonale oddelili porcie jedla. Ráno sme si pripravili pestrý jedálniček - ovocie, zeleninu, orechy a všetko vždy zostalo tam, kde malo. Ďalší deň sme mali chuť na tousty, tak sme priehradky jednoducho vybrali a tousty poukladali dovnútra. Krabička navyše vďaka použitým materiálom na sebe nezanecháva pachy prenášaného jedla, takže stačí len opláchnuť pod vodou a je čistá. Pokiaľ si v krabičke budete chcieť niečo “prihriať”, nemusíte špiniť ďalší tanier a rovno použite mikrovlnku. Akurát neodporúčame na prenos tekutej stravy - krabička netesní, ale na to výrobca aj upozorňuje.

Za nás strhávame bod za to, že nám šťavnaté ovocie “pretieklo” a znehodnotilo ostatné produkty v oddelenej priehradke.

Ideálna dóza pre uskladnenie jedál a desiat na cestách

Malá dóza

 • Rozmery: 19 cm x 13,5 cm x 6 cm
 • Materiál: potravinárský plast
 • Farba: modrá
 • Vhodný: do umývačky riadu a mikrovlnnej rúry
 • Nevhodný: na prenášanie tekutín

4,00 €

Nakúp s cashbackom

Recenzia MixMaster šejkera

Tak práve toto je fľaša, ktorá sa nám v tohtoročnom horúcom a sparnom lete naozaj osvedčila. Má perfektný tvar, netečie a vďaka špeciálnemu luhovaču sme ju vyskúšali naozej so všetkým možným ovocím, bylinkami aj šalátovou uhorkou. A nielen to. Otestovali sme ju aj s pridaním kociek ľadu, čím sme získali dokonale osviežujúci nápoj. Držiatko na viečku sa naviac hodí, keď máte plné ruky, k zaveseniu na posledný voľný prst :)

Na celej čiare splnila naše očakávania a zaslúžene si od nás odnáša plný počet hviezdičiek!

MixMaster™ Šejker

MixMaster šejker

 • Objem: cca 700 ml
 • Výška: cca 250 mm
 • Priemer: cca 70 mm
 • Materiál: Potravinárský plast
 • Farba: transparentná/modrá, transparentná/ružová
 • Šroubovacie viečko
 • Splnené zásady BPA

6,00 €

Nakúp s cashbackom

Myprotein.sk logo

O Myprotein.sk

„Fuel Your Ambition“ – tak znie slogan britského online predajcu a výrobcu športovej výživy. Popredná európska značka MyProtein poskytuje najrôznejšie doplnky stravy, od tyčiniek a proteínov, cez maslá a nápoje, až po vitamíny a kapsule na chudnutie, a to ako pre kulturistov, tak aj rekreačných športovcov. To svoje si môže vybrať naozaj každý, dokonca aj vegáni. A nielen to! Nájdete tu tiež oblečenie a ďalšie tréningové príslušenstvo.

Súvisiace zľavy a akcie

ZĽAVA 50 %

Myprotein.sk - Aprílový kalendár
Myprotein.sk logo

4 % späť

Aprílový kalendár

Zľava 50 % na vybrané produkty

Akcia končí o:

Akce končí:

30 %

Myprotein.sk - Zľava 30 % na Bestsellery
Myprotein.sk logo

4 % späť

Zľava 30 % na Bestsellery

Akcia končí o:

Akce končí:

Podobné články