Recenzia kuchynského robota od Delimano

7. 11. 2020
Recenzia kuchynského robota od Delimano

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Mnohí z vás v poslednom čase v televízii registrujú reklamu na produkty Delimano. Máme na mysli napr. teplovzdušnú fritézu alebo sadu hrncov. A veľa z vás si určite povedalo, že by možno stálo za to investovať do novej kuchynskej techniky a vybavenia. Ak stále váhate, možno vám pomôže v rozhodovaní recenzia našej Alžbet, ktorá testovala kuchynského robota od Delimano.

Náš tip: Nezabudnite, že iba tento víkend môžete recenzovaný produkt získať o 5 % lacnejšie. Stačí, keď v nákupnom košíku zadáte zľavový kód "DELIMANOROBOT5".

Kuchynský robot PRO od Delimano.sk

Vonku bolo v ten deň škaredé počasie, plus príliš veľa možností zabaviť sa v spoločnosti a mimo domu v poslednej dobe nemáme. Obyčajnosť dňa mi preto dokázalo spestriť ohlásenie kuriéra pri našom plote. Ten mi priniesol zásielku, ktorá mi zaplnila prázdne okienka programu na nadchádzajúce dni. V dôkladne zabalenej krabici ma čakalo rovnako dobre pripravené vybavenie na varenie či pečenie - kuchynský robot PRO od Delimano.sk

Hneď v úvode sa vám musím priznať, že pečenie a varenie zbožňujem, hoci sa za nijakého profesionála nepovažujem. Vždy si ale snažím nájsť chvíľku, kedy rodinu alebo priateľov môžem potešiť dobrou tortou či zákuskom. Nebolo tomu inak ani v prípade uplynulého víkendu. 

Po otvorení škatule ma čakal krásne vyzerajúci pomocník na varenie a pečenie. Červená farba sa leskla a oživila celú kuchyňu. V škatuli som našla navyše kryt na misku, ktorý zabezpečí, aby ste nič nezamazali, no tiež v obale objavíte tri nadstavce, ktoré vám pre bežné potreby absolútne vystačia. Na samotnom robote máte taktiež naznačené, aký stupeň rýchlosti používať pri danom nadstavci. Keby vám však pribalené nadstavce nestačili, je možné si k nim zakúpiť aj set krájača a strúhača a set na prípravu cestovín.

Minulý víkend mi pripravil naozaj unikátnu príležitosť, ako urobiť vďaka kuchynskému robotu dobrý skutok. Po rannom absolvovaní testovania ma negatívny výsledok povzdbudil natoľko, že som sa rozhodla využiť kombináciu mojej dobrej nálady, voľného času, a pritom prvýkrát použijem nový kuchynský robot. Rozhodla som sa upiecť koláč pre zdravotníkov a dobrovolnikov celoplošného testovania v mojej mestskej časti. Hoci som sa spočiatku obávala mojich kuchárskych zdatností (predsa len pečiete pre cudzích ľudí), no aj toho, že sa s robotom budem najskôr musieť naučiť pracovať, a to mi zaberie veľa času.

Moje obavy sa však nenaplnili - koláč sa vydaril a práca s robotom je jednoduchá. K robotu je pribalený aj návod na používanie, ale keďže sa radím k ľuďom, ktorí ich nečítajú, na používanie som sa vrhla len s mojou intuíciou. Všetko je (ako sa po anglicky hovorí) user-friendly, čiže prispôsobené jednoduchému používaniu. Príjemné modré svetielko vám ohlási, že je prístroj pripravený a vy môže miešať a šľahať koľko len potrebujete. Nikde sa nepráši, nikde nič nekvapká a vy tak na upečenie celého koláča zamažete len jednu misu z nehrdzavejúcej ocele. Pre ľudí, ktorí neobľubujú umývanie riadu, je to skvelá správa! 

Koláč som následne zaniesla na miesto a všetkých toto prekvapenie úprimne potešilo. Predsa len po celom dni strávenom na nohách vám niečo také musí padnúť dobre. Čo sa týka kuchynského robotu, som spokojná absolútne so všetkým. Je tichý, výkonný a jednoducho sa s ním manipuluje. Dizajn a farba sú skvelé, a hoci som premýšľala, čo by sa na ňom ešte dalo vylepšiť, neprišla som na nič také. Kuchyňu oživil až natoľko, že som sa rozhodla neskrývať ho do špajze, a to aj napriek tomu, že ho nepoužívam každý deň. Nákup tohto spotrebiča rozhodne odporúčam, pečenie vás s ním začne baviť aj v prípade, ak to doteraz nebola vaša parketa. Odovzdávam mu teda 5 hviezdičiek z 5. 

Kuchynský robot PRO od Delimano.sk

Kuchynský robot PRO od Delimano.sk

  • Na výber z dvoch farieb: červená a biela
  • ◌ Odolná konštrukcia
  • ◌ 3 nadstavce + kryt
  • ◌ 6 stupňov rýchlosti a pulzná funkcia
  • ◌ 1400 W
  • ◌ Miska z nehrdzavejúcej ocele (4,5 l)

Nakúp s cashbackom

Ak sa aj vy zaujímate o kúpu nového pomocníka do kuchyne, môže vás zaujať aj nasledujúce video

Niečo málo o e-shope Delimano.sk

E-shop Delimano.sk už od roku 2010 ponúka to najkvalitnejšie kuchynské vybavenie, ktoré vám pomáha pripravovať jedlá v nádobách z prírodných materiálov. K vášmu zdravému stravovaniu teraz Delimano.sk prispieva už stovkou produktov, či už ide o kuchynské spotrebiče alebo keramický riad. Medzi populárne produkty patrí napr. Nutribullet alebo mixér MultiFresh, vďaka ktorým potrebné živiny a vitamíny prijmete v jednoduchšej forme. Nájdete tu však aj známu teplovzdušnú fritézu, či sadu hrncov, ktoré odporúča samotná Gizka. 

Delimano.sk logo

O Delimano.sk

Priprava jedál nebola nikdy jednoduchšia. Vďaka kuchynskému riadu a spotrebičom z Delimano.sk pripravíte chutné pokrmy za chvíľu a čas nestratíte ani umývaním. Inovatívna technológia vám to uľahčí.