Štýlové doplnky, bez ktorých sa nezaobídete

9. 11. 2019
Štýlové doplnky, bez ktorých sa nezaobídete

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Bez elektroniky si už vieme náš každodenný život iba ťažko predstaviť. Notebook a mobilný telefón sa stali súčasťou nášho bytia, a či už si to želáme viac alebo menej, bez týchto technológií sme, tak povediac, stratení. K nim, bezpochyby, potrebujeme aj doplnky, s ktorými si život uľahčíme ešte viac, či už ide o puzdro na notebook, externé disky, USB kľúče, Power banky alebo slúchadlá. A práve v dnešnej recenzii Zdenka zhodnotí puzdro a slúchadlá z e-shopu Datart.sk.

Upustila som od nákupov elektroniky a doplnkov z Číny, ktorá, bohužiaľ, v mojom prípade vydržala iba pár týždňov, a rozhodla som sa nakupovať elektroniku, ktorá vydrží o niečo dlhšie, a s ktorou som spokojná za rozumnú cenu. Na nákupy v obchode Datart som zvyknutá, nakúpili sme tam už niekoľko malých, ale aj veľkých spotrebičov do domácnosti. Datart považujeme doma za overený obchod s dlhoročnou tradíciou, a od kedy má aj e-shop, nakupujeme niektoré elektro online, teraz už aj s cashbackom. Niekto z vás si určite povie, že cashback je pri nákupe elektro nízky, ale na druhej strane, nie je lepšie ušetriť aj pár eur ako nič?

Slúchadlá Panasonic RP-HJE125E-W

 • Cena: 9,90 €
 • Farba: Biela

 • Záruka: 2 roky

 • Ergonomický dizajn Ergo Fit

 • pasívne tlmenie okolitých zvukov 

 •  frekvencia 10 až 24 000 Hz 

 • 1,1 m kábel  

 • 3,5 mm jack konektor

 • Zdenkine hodnotenie: 5 z 5
 • Stránka produktu: Slúchadlá Panasonic

 

Slúchadlá sú mojou súčasťou už niekoľko  rokov. Hádam od kedy som dostala svoj prvý telefón, hneď som k nemu potrebovala aj nové slúchadlá. Začalo to tými najlacnejšími, za pár, vtedy ešte korún, no postupne som začala brať do úvahy aj kvalitu. Ostala som však verná klasickým slúchadlám s káblom a 3,5 mm konektorom bez zarovnania, ktorý je vhodný takmer pre všetky mobilné telefóny a notebooky, aj keď výber sa za posledné roky zvýšil a môžete si vybrať zo športových, bezdrôtových, s mikrofónom, herných či slúchadiel cez hlavu.

Asi pred rokom som si kúpila slúchadlá, ktoré boli síce fajn, postupne sa ale zhoršila kvalita zvuku, potom prestalo fungovať jedno slúchadlo a vedela som, že budem potrebovať zase nové. Najskôr som si prečítala pár tipov, ako slúchadlá nakupovať, a nakoniec som sa rozhodla pre slúchadlá značky Panasonic. Túto značku považujem za veľmi kvalitnú, slúchadlá majú vysoko kvalitný a silný zvuk už pri nízkom nastavení hlasitosti. Oceňujem, že balenie obsahuje viac veľkostí ušných nadstavcov. Slúchadlá používam denne už niekoľko mesiacov, počúvanie hudby je pre mňa oddych a s týmito slúchadlami ani nepočujem, ak je okolo mňa ruch a ľudia sa hlasnejšie rozprávajú. Asi jedinou nevýhodou týchto slúchadiel je absencia mikrofónu, ja osobne však mikrofón nevyužívam, preto v tomto prípade skutočne platí porekadlo "za málo peňazí, veľa muziky."

Puzdro Ficed Campus pre tablety a notebooky do 12"

 • Cena: 14,50 €
 •  Záruka: 2 roky

 • Farba: sivá

 • Zapínanie: na zips

 • Vnútorný rozmer: 20 x 31

 • Určené pre: tablety a notebooky do 12”

 • Zdenkine hodnotenie: 5 z 5

 • Stránka produktu: Puzdro FIXED Campus

 

 

Puzdro na notebook som začala potrebovať po svojom príchode do Prahy. To, ktoré používam som nechala v Londýne, a do práce som nechcela nosiť notebook bez ochrany  v kabelke alebo batohu, kde sa môže poškriabať či ušpiniť. Chcela som niečo jednoduché, a tento obal mi padol hneď do oka. Je elegantný, decentný a s ideálnym rozmerom pre môj notebook s rozmerom 11,6“. Zapínanie je na zips, vpredu má ešte jednu priehradku na drobnosti, takže v ňom nosím poznámkový blok a nabíjačku. Vnútro puzdra je vyrobené z mikrovlákna a špeciálneho polstrovania. Funkčne ani dizajnovo nemám puzdru čo vytknúť, je praktické, nosím v ňom notebook každý deň a vyhovuje mi. Preto mu dávam 5 hviezdičiek. Ak potrebujete puzdro, ktoré vyzerá profesionálne a navyše plnohodnotne ochráni váš notebook alebo tablet, určite je práve Púzdro FIXED Campus tou správnou voľbou. 

Viac o Datart.sk

Datart je maloobchodný predajca spotrebnej elektroniky pôsobiaci na Slovensku a v Česku už takmer 30 rokov. Cieľom Datartu je poskytovať kvalitné elektro za priaznivé ceny. V kamenných predajniach a e-shope na Datart.sk nájdete najmä domáce spotrebiče, audio, video, PC, a telekomunikačnú techniku vrátane príslušenstva. Výhodou Datartu je, že ponúka služby, ktoré inde nenájdete, napríklad Datart dopravu, poistenie predĺženej záruky, poistenie výrobkov či ekologickú likvidáciu starých spotrebičov a prívetivý záručný a pozáručný servis.

 

Možnosti dopravy

Datat ponúka skutočne veľa možností pre čo najjednoduchšie doručenie až k Vám domov. Vybrať si môžete doručenie prostredníctvom kurierských služieb, Slovenskej pošty, ale objednaný tovar si tiež môžete vyzdvihnúť osobne na jednej zo 16 pobočiek Datartu. Na stránkach e-shopu nájdete jednoduchú a prehľadnú tabuľku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Možnosti platby

Za objednaný tovar môžete zaplatiť jednoducho online platobnou kartou, bankovým prevodom, na dobierku alebo osobne kartou či v hotovosti pri prevzatí na predajni Rovnako ako pri možnostiach dopravy Datart ponúka prehľadnú tabuľku možností platby.