Recenzia DailyMix – zdravé a rýchle jedlo na každý deň

11. 7. 2020
Recenzia DailyMix – zdravé a rýchle jedlo na každý deň

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

 

Priaznivci recenzií Plnej Peňaženky sa už určite stretli s hodnotením úspešnej proteínovej diéty KetoMix. Diéta je redukčná, postavená na vyššom príjme bielkovín a nižšom príjme sacharidov. Kombinácia týchto nutrientov telo zasýti, a pritom ho dostane do stavu ketózy, ktorá je účinná pri odbúravaní tuku a formovaní postavy. KetoMix predstavil tento rok novinku - koktejly DailyMix!

DailyMix nie je diéta, DailyMix je plnohodnotné a nutrične vyvážené jedlo, ktoré telu dodá všetky potrebné živiny. Zasýti a dodá pocit ako po klasickom hlavnom jedle, a to všetko v priebehu chvíľky. Každý z nás to určite pozná. Ponáhľate sa, času nie je nazvyš a ešte si musíte nachystať jedlo do práce, školy či na výlet.

Niekedy je príprava jedla to posledné, na čo myslíme.

Z toho všetkého vyplýva, že sa na seba často nesústredíme a odnáša si to naše zdravie, ale tiež naša váha. Nepravidelná strava má vo väčšine prípadov za následok prejedanie. V priebehu dňa nemáme na jedlo čas a večer nás hlad a chute dobehnú a vyprázdnime tak celú chladničku. Určite to tiež poznáte. Týmto nepríjemným situáciám môžete ľahko predchádzať, stačí nastaviť pravidelnosť a aspoň nejaký poriadok vo vašej strave.

DailyMix je skvelým pomocníkom, vďaka ktorému je jedlo pripravené za chvíľu, pochutnáte si a zároveň dodáte telu potrebnú energiu na dlhší čas dňa.

Prečítajte si dnešnú recenziu DailyMix a urobte si obraz sami.

 

DailyMix proteínový koktejl - 15 porcií

Proteinový kokkejl DailyMix

 • Cena: 21,68 € za 15 porcií.
 • Kompletné a plnohodnotné jedlo bez škodlivej chémie.

 • Vysoký obsah najkvalitnejších proteínov (sója a srvátka).

 • Nízky glykemický index.

 • Vitamíny a minerálne látky pre správne fungovanie organizmu.

 • Vyber si svoju obľúbenú príchuť (zo 7 možných).

 • Čakanková vláknina pre podporu trávenia.

 • Vhodné pre vegetariánov.

 • Skvelé pre športovcov a aktívnych ľudí.

 • Vhodné až od 3. fázy diéty KetoMix.

 • Zákaznícky servis každý deň v týždni.

 • Hodnotenie Hanky: 5 z 5

 • Stránka produktu: DailyMix koktejl 15 porcií

 

DailyMix nie je ani diéta, ani doplnok stravy. Ide o plnohodnotné jedlo, a tak ho budem aj hodnotiť.

Veľakrát keď som nestíhala, sa mi hodilo, že som si mohla urobiť rýchly koktejl. Alebo sa mi akurát nechcelo príliš variť, keď som potrebovala jedlo iba sama pre seba. Koktejl stačil na to, aby som zahnala hlad a na schôdzke mi potom neškvŕkalo v bruchu.

DailyMix obsahuje všetko potrebné, takže to nie je iba náhrada potrebnej stravy. Na recenzovanie som dostala jedno 125 g balenie, čo odpovedá 15 porciám a dve príchute - čokoláda a vanilka s obsahom 45 g (na 15 porcií) a parádny šejker.

Šejker má obsah 500 ml a disponuje, ako je u KetoMixu zvykom, odklápací uzáver, ktorý nemusíte stále hľadať, pretože je jednoducho súšasťou šróbovacieho viečka. Môžete ho umývať v rukách, aj v umývačke, vďaka čomu ho máte stále k dispozícii.

A teraz už k samotnému produktu. Jednu odmerku, ktorá je súčasťou balenia, stačí ochutiť lyžičkou vami vybranej príchute (na výber máte 7 druhov) a zaliať vodou. Šejker treba zavrieť, pretrepať s ním a nemiešať, no a plnohodnotné jedlo máte na svete. Zaberie vám to maximálne jednu minútu a máte nachystané kompletné plnohodnotné jedlo bez škodlivej chémie so všetkým, čo k tomu patrí. S vysokým obsahom najkvalitnejších proteínov (sója a srvátka), s nízkym glykemickým indexom, množstvom vitamínov a minerálov pre správne fungovanie organizmu. Tento nápoj je vhodný aj pre vegetariánov.

Ďalšou výhodou DailyMixu je aj to, že si ho môžete dať kedykoľvek v priebehu dňa bez výčitiek svedomia, že sa nejak obmedzujete a určite nebudete mať obavy z hladu. Dokonale totiž zasýti! Navyše vás jedna porcia vyjde na necelých 1,50 €, čo je suma, za ktorú sa nenajete ani v rýchlom občerstvení (o kvalite ani nehovorím).

Pokiaľ mám byť úplne úprimná, koktejl KetoMixu mi chutil o trošku viac. Ale na druhú stranu viem, že ide o plnohodnotné jedlo. Preto dám na budúce prednosť DailyMixu. Za mňa super, idejedná sa o vyváženú náhradu bežného jedla bez chémie. Preto si tento produkt zaslúži plných 5 hviezdičiek.

 

Niečo o DailyMix.sk

DailyMix spolu so značkou KetoMix sú značky prinášajúce potravinové výrobky s vysokým podielom proteínov. DailyMix proteínové koktejly sú vhodné pre vegetariánov, neobsahujú škodlivé chemické prísady alebo glutamany. Kvalitný proteín je základom - využívajú sójový a srvátkový proteín.

Vďaka obsahu bielkovín vás koktejl zasýti a tak nebudete hladní. Navyše obsahuje celý rad vitamínov a minerálnych látok. Pre koho je DailyMix koktejl určený? Jednoducho všetkým - športovcom, študentom, manažérom, cestovateľom a vlastne celým rodinám. Jedlo je pripravené veľmi rýchlo, takže ušetríte čas, je ľahké, teda vhodné aj na cesty.

Pri rýchlosti, s akou koktejl pripravíte, sa hodí mať ho do zásoby - keď nič iné nemáte po ruke alebo keď sa ponáhľate, ale chcete niečo zjesť.

 

DailyMix koktejly 15, 30 alebo 45 porcií

To je ponuka e-shopu DailyMix.sk a ku každému balíčku máte aspoň 1 príchuť zadarmo. Z akých príchutí si môžete vyberať? Celkovo je 7 rôznych príchutí - jahoda, lesná zmes, banán, vanilka, čokoláda, kokos alebo káva. Ale koktejl môžete pripraviť aj bez príchute. Aké je jeho zloženie?

Základnými prospešnými látkami sú:

 • srvátkový proteín,

 • sójový proteín,

 • ryžová múka,

 • čakanková vláknina - pre ľahšie trávenie,

 • minerálne látky - draslík, vápnik, horčík, železo, jód a ďalšie,

 • vitamíny - A, D, B1, B2, B6, B12, C, E, K.

 

Čo je glykemický index

Glykemický index (GI) udáva rýchlosť, s akou po zjedení konkrétnej potraviny rastie hladina krvného cukru. Potraviny s nižšou hodnotou GI zvyšujú hladinu cukru v krvi pomalšie, čo je dobré sledovať, pokiaľ navyše riešite nadváhu, kardiovaskulárne ochorenia alebo diabetes. Medzi potraviny GI < 50, teda s nízkym glykemickým indexom, patrí napríklad zelenina, strukoviny, nesladené mliečne výrobky, väčšina ovocia či orechy.

Energia sa z takýchto potravín uvoľňuje pomaly, hladina glukózy v tele zostáva vyrovnaná a človek sa cíti dobre a dlho sýty. Vďaka nízkemu GI u koktejlov DailyMix máte teda jasné, že vás jeho konzumácia zasýti.

NÁŠ TIP: Prečítajte si aj naše ďalšie recenzie, v ktorých sme skúšali produkty od KetoMix. V prvej sme skúšali 4-týždňový diétny KetoMix plán, v druhej sme recenzovali súťažné produkty v hodnote 52 eur a v tej poslednej sme vám komplexne vysvetlili celé fungovanie chudnutia s KetoMix.

Podobné články