DailyMix.sk logo

DailyMix.sk - zdravé koktaily

Aj pri aktívnom živote sa dá zdravo stravovať. Pomôžu vám pri tom koktaily od Dailymix.sk

Viac o DailyMix.sk

Peniaze z nákupu späť

12,5 %

Recenzie a články

O DailyMix.sk

DailyMix.sk vám ponúka riešenie, ak nemáte veľa času na prípravu zložitých jedál. Ich kokteily máte hotové za 30 sekúnd a obsahujú všetky živiny potrebné na fungovanie vášho tela. Zasýtia, dobijú baterky a ešte k tomu z nich nepriberáte a to vďaka nízkemu glykemickému indexu.

Hľadáte desiatu na každodenný deň? Nemáte veľa času na to, aby ste stáli pri sporáku? DailyMix má pre vás riešenie! Je ním kokteil DailyMix. Ten môžete piť ako náhradu jedla alebo práve ako desiatu. Nezabúdajte, že s Plnou Peňaženkou môžete na DailyMix ušetriť až 8,75 %.

DailyMix koktaily

Vyskúšajte koktail DailyMix. Tieto koktaily môžete piť ako náhradu za jedlo alebo ako desiatu či doplnok k bežnej strave. Obsahujú všetky potrebné živiny, ktoré by nemali chýbať vo vašom jedálničku. Už v jednej porcii získate energiu na celý deň, koktail vás zasýti, no vôbec po ňom nepriberiete. Má totiž nízky glykemický index. Cena jednej porcie je v prepočte 1,4 € a koktail budete mať hotový za neuveriteľných 30 sekúnd.

Aké balenia DailyMix koktailov tu nájdete?

Ak ste DailyMix ešte nemali, no radi by ste ho skúsili, siahnite po najmenšom balení. Ak už ste skúsení a viete, že tento koktail je pre vás ako stvorený, kúpte si výhodne väčšie balenie.

 • DailyMix koktail 15 porcií - v tomto balení vás bude stáť jedna porcia 1,60 € a zadarmo k tomu dostanete 1 príchuť.
 • DailyMix koktail 30 porcií - v tomto balení vás bude stáť jedna porcia 1,45 € a zadarmo k tomu dostanete 2 príchute.
 • DailyMix koktail 45 porcií - v tomto balení vás bude stáť jedna porcia 1,4 € a zadarmo k tomu dostanete až 3 príchute. 

Aké príchute kokteilu ponúka DailyMix?

Čo sa týka príchutí, spoločnosť DailyMix ich ponúka až 7 druhov. Vyberie si tu naozaj každý kto chce mať svoj kokteil s príchuťou. Z ovocných príchutí tu nájdete banán, jahodu a lesnú zmes. Klasikou, ktorá nesmie chýbať ani na DailyMix, je čokoláda a vanilka, na svoje si prídu aj milovníci kávovej chuti a kokosu. Všetky príchute sú v balení, ktoré vyjde na 15 porcií, takže si ich môžete kúpiť viac a skúsiť rôzne druhy príchutí.

DailyMix šejker

Zaujali vás koktaily DailyMix, ale zistili ste, že doma nemáte šejker? V tom nie je žiadny problém. Prihoďte si k objednávke šejker priamo od DailyMix, ktorý vám výborne pri príprave kokteilov pomôže. Je jednoduchý bielo-čierny a jeho objem je 500 ml.

Všetko o nákupe na DailyMix.sk

Platba

Plaťte spôsobom, ktorý vám najviac vyhovuje aj na e-shope DailyMix.sk. Aj tento e-shop ponúka 3 základné spôsoby platby:

 • platba na dobierku, teda pri preberaní tovaru,
 • online platba platobnou kartou hneď po prevedení objednávky,
 • bankovým prevodom na účet spoločnosti DailyMix.

Doprava

Skvelou správou je, že pri vytvorení objednávky na DailyMix.sk do 10:00 vám bude balík doručený do 3 pracovných dní. Tento e-shop vám pri tom ponúka 2 spôsoby dopravy:

 • kuriérska spoločnosť Geis vám balík doručí priamo k vám domov,
 • vyzdvihnúť osobne si môžete váš balík na pobočke Zásielkovne.

Reklamácia a vrátenie tovaru

O postupe, kedy vám zakúpený tovar nevyhovuje alebo ktorý chcete z rôznych dôvodov vymeniť, je možné sa dozvedieť zo stránok e-shopu. Nájdete tu podrobne rozpísané informácie o obchodných podmienkach a odstúpení zo zmluvy.

Kontakt

Potrebujete poradiť? Obráťte sa na zákaznícky servis DailyMix. Môžete im zatelefonovať na číslo 0948 080 692, ktoré vám je k dispozícii Po-Pia medzi 8:00-23:00 a v So-Ne medzi 10:00-23:00. Môžete im tiež poslať e-mail na [email protected].

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Výhodné nákupy neboli nikdy jednoduchšie. Plná Peňaženka vám ponúka cashback z nákupov na množstve e-shopov a DailyMix.sk nie je výnimkou. Za váš nákup práve na DailyMix.sk získate až 8,75 % ceny vášho nákupu späť.

Recenzie

Prečítajte si recenzie a skúsenosti s koktailom DailyMix. Možno práve tie vám pomôžu sa definitívne rozhodnúť či na tomto e-shope nakúpiť alebo nie. Určite vás zaujímajú názory iných na koktaily ponúkané na DailyMix.sk, no nezabúdajte, že každý z nás má iný organizmus a chute.

 • DailyMix je vhodný aj pre vegetariánov: Som vegetarián a proteínové koktaily sú v mojom prípade dobrou náhradou mäsitej stravy. DailyMix má sedem príchutí, čo je fajn, pretože vás ich chuť neomrzí.”
 • Môžete ho piť dekoľvek a kedykoľvek: DailyMix si beriem so sebou do školy na desiatu, aby som mal dosť energie na učenie. Každý deň si dávam inú príchuť.”
 • Aj športovci ocenia jeho chuť a vlastnosti: Šport je alfou a omegou môjho života a k nemu potrebujem dostatok energie. DailyMix mi ju dodáva rýchlo a pohodlne – či už v priebehu dňa, pred tréningom alebo zápasom.”

Nevybrali ste si? Na Plnej Peňaženke nájdete ďalších predajcov zammeraných na predaj produktov na chudnutie a diéty v samostatnej kategórii Chudnutie. Nájdete tu napríklad KetoMix.sk, PreZdravie.sk alebo KetoDiet.sk. Aj na týchto e-shopoch nakupujte výhodne, s cashbackom od Plnej Peňaženky.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.