Recenzia AliExpress: Pásky na Fitbit, peňaženka a clony na fotoaparát

Nedá nám neohodnotiť nákup na čínskom AliExpresse. Dočítate sa o dobe dodania, o postupe ako nákup zrealizovať a aj o našich postrehoch či iných pocitoch.

10. 11. 2018
Recenzia AliExpress: Pásky na Fitbit, peňaženka a clony na fotoaparát

Stále viac ľudí nakupuje alebo sa postupne učí nakupovať na čínskom internetovom „trhovisku“ menom AliExpress. Tovar tu je lacnejší než v tuzemských e-shopoch a v mnohých prípadoch rovnako kvalitný. Jedinou nevýhodou je dlhšia doba dodania, avšak spomínané dodanie je vo väčšine prípadov bezplatné.

11. 11. 2018 prebieha na AliExpress obrovská nákupná horúčka - každoročné oslavy Single's day znižujú ceny všetkých produktov a zľavy sú až 90 %. 24 hodín extrémne nízkych cien. To je AliExpress day - nákupy, ktoré si nesmiete nechať ujsť. Aj preto sme sa na AliExpress rozhodli nakúpiť aj my a o svoju skúsenosť s nákupom z Číny sa s Vami podelíme v dnešnej recenzii.

Pásky na Fitbit

Cena: 1,97 $
Poštovné: 0 $
Doba doručenia: 26 dní
Hodnotenie: 5 z 5
Stránka produktuAliExpress

K nákupu náhradných pások na fitnes náramok Fitbit nás presvedčila ich cena, za ktorú sa dajú na AliExpress zaobstarať. V tuzemských e-shopoch sa suma pohybuje okolo 14 €, no na AliExpress zaplatíte približne 1,80 €. Samozrejme sme napäto čakali, ako to bude s kvalitou, ale nakoniec nás náramok príjemne prekvapil. Po preskúmaní systému „nacvaknutia“ na Fitbit sme sa zhodli, že verzia z AliExpress je dokonca lepšia, než originál.

Dámska peňaženka Retro Ladies

Cena: 9,52 $
Poštovné: 0 $
Doba doručenia: 23 dní
Hodnotenie: 5 z 5
Stránka produktuAliExpress

Po prečítaní rôznych recenzií na peňaženky z AliExpress sme sa aj my rozhodli po nejakej poobzerať. Keďže sme chceli investovať do kvalitnejšieho výrobku, dali sme si pozor, aby predajca a zároveň aj tovar mali dobré hodnotenia od ostatných zákazníkov. Ak teda hľadáte dámsku peňaženku, do ktorej sa zmestí všetko čo potrebujete a chcete ju nosiť stále pri sebe, tak ste ju práve našli. Je zaujímavá, krásna, kvalitná, s množstvom priehradiek na karty, vizitky aj doklady. Do priehradky na bankovky sa pohodlne zmestí aj mobil a samozrejme nechýba ani kapsička na drobné. Celkový dojem z tejto peňaženky je veľmi dobrý.

Clony na fotoaparát Canon

Cena: 9,03 $
Poštovné: 0 $
Doba doručenia: 25 dní
Hodnotenie: 5 z 5

Stránka produktuAliExpress

K nákupu sady filtrov na fotoaparát sme sa odhodlávali už dlhšiu dobu a keď sme natrafili na túto ponuku, rozhodli sme sa dať AliExpress šancu. Za cenu cca 8 € sme získali polarizačný filter, FLD filter, UV filter, clonu na objektív, náhradnú krytku, aj handričku na čistenie. A to všetko v šikovnom obale. Sada dorazila v poriadku a je kompatibilná s príslušnými objektívmi. Nezostáva nič iné, než ísť filtre vyskúšať do terénu.

Naše hodnotenie nákupov na Ali

Po nejakom čase používania vyššie spomínaných produktov hodnotíme, že všetko funguje tak ako má a my tým pádom môžeme nákup na AliExpress vrelo odporučiť. Priemerná doba dodania bola u týchto objednávok cca 25 dní, čo zodpovedá aj celkovej priemernej dobe dodania objednávok na AliExpress. Vzhľadom na to, že sme sa pri všetkých troch objednávkach pohybovali v nízkych sumách, netýkala sa nás platba DPH a CLA. Celková suma ani doba dodania sa tak nijako nenavýšili. Balíčky boli doručované Slovenskou poštou a prišli nepoškodené. Spôsob balenia zodpovedal obsahu balíčka a tak všetko dorazilo v poriadku.

AliExpress je jednotka v nákupoch z Číny

AliExpress sa v poslednej dobe stáva stále obľúbenejším variantom ako zaobstarať tovar za dobré ceny. Ponuka je obrovská a vyberie si tu naozaj každý komu nevadí si na tovar chvíľu počkať. V ponuke nájdete všetko od drobných šperkov, cez oblečenie a elektroniku, až po kusy nábytku. Ak nebudete nakupovať cez mobilnú aplikáciu AliExpress, ale použijete webový prehliadač od Plnej Peňaženky získate caashback. 

AliExpress.com logo

O AliExpress.com

AliExpress.com valcuje trhy a je obľúbeným online trhoviskom miliónov zákazníkov. Nakupujte aj vy všetko od výmyslu sveta často za pár centov a s možnosťou doručenia z európskych skladov.

Súvisiace zľavy a akcie

EXTRA CASHBACK

AliExpress.com - Aprílový kalendár
AliExpress.com logo

až 10,13 % späť

Aprílový kalendár

Výhodnejšie nákupy s extra cashbackom

Akcia končí o:

Akce končí: