Príslušenstvo na bicykel

Už dávno to nie je iba o povinnej výbave bicykla! Na AliExpress nájdete vychytávky, ktoré vám vašu jazdu na bicykli ešte viac spríjemnia. Na ktoré nedáme dopustiť my?

13. 10. 2020
Príslušenstvo na bicykel


Počas leta som si objednala z  AliExpressu pár drobností na bicykel. Bohužiaľ pre predĺženú dodaciu dobu sa niektoré balíčky naozaj oneskorili. Konkrétne svetlá som napríklad objednávala 6. mája a balík mi dorazil až v septembri.

Ako nakupovať na Aliexpresse ešte výhodnejšie?

Rohy na riadidlá

Rohy na řidítka z AliExpress

Pre niekoho je to zbytočnosť, ale ja som si na ne tak zvykla, že mi na novom bicykli chýbali. Skúsila som si ich teda objednať z AliExpressu. Montáž bola jednoduchá, rohy plnia svoju funkciu a dokonca ich vyrábajú vo farbe, ktorá mi ladí so zvyškom bicykla. Takže maximálna spokojnosť.

  • Cena: US $8.63
  • Recenzia: 100 %

Držiak na mobilný telefón

Držák na mobilní telefon z AliExpress

Je to veľmi dobrý pomocník, pokiaľ potrebujete ísť na bicykli podľa navigácie. Kapsička sa veľmi jednoducho namontuje na riadidlá aj bez použitia náradia. Hneď na prvý pokus som otestovala aj vodeodolnosť, keď ma 3 x za jednu jazdu opršalo. Jediný problém som zaznamenala s utiahnutím skrutky, ktorá reguluje naklonenie držiaka. Tú je treba naozaj dobre utiahnuť, inak sa pri jazde terénom časom povolí.

  • Cena: US $4.85
  • Recenzia: 90 %

Kapsička na rám

Kapsička na rám z AliExpress

Vďaka tejto taštičke na drobnosti, ktorá sa upevní na rám, už nemám plné vrecká. Vojde sa do nej aj pár základných kľúčov a má integrovanú kapsičku na mobilný telefón s priehľadným vrchom, aby na displej telefónu bolo vidieť.

  • Cena: US $4.48
  • Recenzia: 100 %

Predné svetlo a zadná blikačka

Světlo na kolo z AliExpress

Toto svetlo ma zaujalo najmä tým, že ho je možné použiť aj ako klasickú baterku. Napájanie predného svetka je zaistené tromi AAA batériami, má dva režimy svietenia a zoom. V zadnom svetle sú dve batérie CR2032 (ktoré prišli spolu so svetlom) a má tri režimy svietenia. Zatiaľ mám svetlá len namontované, ku skutočnému otestovaniu v teréne ešte len dôjde. 

  • Cena: US $4.99 (za obe svetlá dohromady)
  • Recenzia: zatiaľ 100 %

Celkovo som teda s produktami na bicykel z AliExpressu spokojná. Všetko dorazilo dobre zabalené a nepoškodené, len škoda tej dlhšej dodacej doby.
 

CHCETE EŠTE VIAC SPOZNAŤ ALIEXPRESS?

Prejsť na AliExpress a začať nakupovať >>

 

 

AliExpress.com logo

O AliExpress.com

AliExpress.com valcuje trhy a je obľúbeným online trhoviskom miliónov zákazníkov. Nakupujte aj vy všetko od výmyslu sveta často za pár centov a s možnosťou doručenia z európskych skladov.