Januárové novinky Plnej Peňaženky 2024

6. 1. 2024
Januárové novinky Plnej Peňaženky 2024

Milí Peňaženkári,

prajeme vám všetko dobré v novom roku a prinášame vám prvú dávku noviniek roka 2024. A teraz už si poďme zhrnúť to najpodstatnejšie z decembra, rovnako tak ako novinky, na ktoré sa môžete tešiť v priebehu januára.

V decembri dospeli do finále dve súťažné akcieVianočný kalendár a Ježiškova povianočná prémia.

Podmienky Vianočného kalendára nakoniec splnilo 423 Peňaženkárov, ktorým sme už rozdelili celkovú odmenu 1 000 €, a na účet každému z nich sme tak pripísali bonus v hodnote niečo vyše 2 €.

Celkovo 35 výhercov Ježiškovej povianočnej prémie má už v emailovej schránke oznámenie o výhre. Zoznam výhercov v zašifrovanej forme nájdete tu.

Cashback po novom na elektroniku a kvalitné domáce spotrebiče

Početnú rodinu e-shopov poskytujúcich cashback cez Plnú Peňaženku rozšírili v minulom mesiaci napríklad Samsung, Pixato či Laica.

 Samsung asi nemusíme dlho predstavovať. Svetovo známa juhokórejská značka údava trend v oblasti moderných technológií a inovácií. S cashbackom si v e-shope zaobstaráte napríklad smartfón, inteligentné hodinky, TV aj chladničku.

Ak vášmu telefónu alebo tabletu niečo chýba, príďte si do e-shopu Pixato po príslušenstvo, ktoré potrebujete, aby vaše zariadenie žilo plnohodnotným životom. Ochráňte ho pred nástrahami každodenného života krytom a ochrannou fóliou, upevnite ho do praktického držiaka a prihoďte k nemu nabíjací kábel a adaptér.

 Laica je talianska spoločnosť, ktorú v roku 1974 založila rodina Moretto. Značka sa sústreďuje na výrobu malých domácich spotrebičov, inteligentných osobných váh, výkonných vákuovačiek či účinných a štýlových filtračných kanvíc vysokej kvality.

Výpredaje, zimná dovolenka a vyšší cashback za nákupy módy

Novému roku na Plnej Peňaženke tradične dominujú výpredajové akcie partnerských e-shopov. Kompletný zoznam januárových zliav z obľúbených obchodov, nájdete na stránke s výpredajovými ponukami. Ulovte zľavy až 80 %!

A keďže sa blížia sa jarné prázdniny, ktoré obzvlášť rodiny s deťmi rady trávia na horách, pracujeme už teraz na špeciálnych stránkach, kde pre vás zhromaždíme tipy na zimnú dovolenku. Už v druhej polovici januára sa môžete tešiť na rozcestník s ponukami cestovných kancelárií, leteckých spoločností a ubytovacích služieb.

 Celý január navyše môžete nakupovať so zvýšenou odmenou v e-shope AboutYou, kde zoženiete celé spektrum štýlovej módy nielen na zimu. Získajte teraz až 9 % z nákupu späť.

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, kde každý účastník, ktorý chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenať aspoň jeden nákup, zostáva po skončení roku 2023 zostáva 612 účastníkov. Za rok teda z hry odpadlo viac ako 100 súťažiacich (na konci minulého roka ich bolo ešte 740).
  • Priemerná výška výplaty na účet užívateľov Plnej Peňaženky bola v decembri 17 €. Najvyššia vyplatená odmena v mesiaci sa potom vyšplhala na čiastku 420 €.

To je tentokrát všetko. Ďakujeme vám za záujem o služby Plnej Peňaženky v minulom roku a budeme veľmi radi, keď na naše stránky zavítate čo najčastejšie aj v roku 2024.