Pixato.sk logo

Pixato.sk

Ak vášmu telefónu niečo chýba, príďte si po príslušenstvo, do jedného z najväčších e-shopov s príslušenstvom pre mobilné telefóny na Slovensku Pixato.sk, aby vaše zariadenie žilo plnohodnotným životom! 

Viac o Pixato.sk

Peniaze z nákupu späť

3 - 5 %

Bazénové vysávače

3 %

Ostatné produkty

5 %

O Pixato.sk

Pixato.sk je jeden z najväčších internetových obchodov s príslušenstvom pre mobilné telefóny na Slovensku.
Ak sa chcete vyhnúť nehodám s vašim zariadením, vyzbrojte ho proti ekologickým katastrofám s pixato.sk, aby vaše zariadenie žilo plnohodnotným životom! Ochráňte ho pred nástrahami každodenného života krytom a ochrannou fóliou, upevnite ho do praktického držiaka, ktorý sa k nemu hodí, a ak nikde nenájdete nabíjací kábel a adaptér, neváhajte tento e-shop navštíviť! Či už ste fanúšikom známej alebo menej známej značky, určite na pixato.sk nájdete príslušenstvo a doplnky, ktoré budú vyhovovať vášmu zariadeniu! 

 

Príslušenstvo pre vaše inteligentné zariadenia

Odkedy sa na trhu objavili smartfóny a tablety, uľahčujú nám každodenný život. Vďaka týmto "minipočítačom" máte svet vo vrecku, môžete fotografovať, pozerať videá, chatovať so známymi, kontrolovať sociálne siete, navigovať, nájsť takmer všetky potrebné informácie v priebehu niekoľkých okamihov. Bolo by zločinom držať takéto všestranné zariadenia doma pod zámkom, aby sa im nič nestalo, na druhej strane je jednoduché neopatrným gestom poslať ich do večných lovísk.

Ak sa chcete podobným nehodám vyhnúť, vyzbrojte svoje zariadenie proti ekologickým katastrofám s pixato.sk! E-shop má pre vás tie správne ochranné puzdrá pre váš mobilný telefón a tablet. Uloženie vášho zariadenia do puzdra ho nielen ochráni, ale dodá mu aj jedinečný vzhľad, nebude vyzerať úplne rovnako ako zariadenie vášho suseda, najlepšieho priateľa alebo pokladníčky v samoobsluhe, aj keď ide o rovnaký typ zariadenia. Potom budú vaše inteligentné zariadenia odrážať váš štýl a vkus!

Ak chcete ešte väčšiu ochranu, môžete na displej nalepiť kvalitnú sklenenú fóliu, ktorá absorbuje nárazy a v prípade rozbitia sa oveľa ľahšie vymení ako celý displej, ktorý je drahý a vyžaduje si odborníka.

Ak máte pocit, že sa vaše zariadenie začína dotýkať vašej ruky, je čas dať si pauzu od priameho kontaktu a umiestniť ho do držiaka na telefón alebo tablet. Takto ho navyše môžete uložiť do auta, na bicykel alebo na motorku a môžete sa sústrediť na pohyb po meste.

Bohužiaľ, tak rýchlo, ako napreduje technológia, ešte nebola vynájdená batéria, ktorá sa dokáže sama dobíjať, takže na jednoduchý prenos súborov budete potrebovať nabíjačku a dátový kábel. A keď si do zariadenia nahráte svoje obľúbené skladby, môžete ich počúvať cez náhlavnú súpravu alebo slúchadlá.

Top produkty

Ponuka e-shopu Pixato.sk je skutočne široká. V e-shope nájdete napríklad puzdro na mobil alebo tablet, ochranné fólie, externé batérie či selfie tyč. Medzi TOP produkty e-shopu patrí:

 • Puzdro na telefón s ponukou širokej škály značiek vrátane Samsung, Xiaomi, Huawei, Sony, LG, Nokia, Apple, a ak hľadáte niečo špeciálne, e-shop má pre vás Disney a Marvel návrhy! Chráňte životné prostredie s ekologickými puzdrami a nezabudnite si pozrieť puzdra na telefóny a tablety!
 • Puzdro na tablet - v e-shope pixato.sk nájdete vhodné puzdro na zariadenia od renomovaných výrobcov, ako sú Apple, Huawei, Lenovo, Samsung a Xiaomi, ako aj od iných výrobcov. Na výber je skutočná kavalkáda farieb a dizajnov, ale nezabudnite ani na ďalšie príslušenstvo pre telefóny a tablety!
 • Sklenená fólia na telefón s ponukou značiek pre Apple, Huawei, Xiaomi, Sony, LG a Nokia, Samsungale aj pre mobilné telefóny iných výrobcov! A s fóliovým príslušenstvom je aplikácia fólie tiež naozaj jednoduchá. Potrebujete ešte niečo iné? Pixato.sk má pre vás príslušenstvo pre telefóny a tablety, ktoré na vás čaká!
 • Držiak telefónu je to perfektný spôsob, ako udržať telefón bezpečne na mieste, či už je na ventilačnom otvore, pod spätným zrkadlom alebo na palubnej doske. Ste nadšenec ekologickej dopravy, ktorý rád jazdí po meste na bicykli? Držiaky na telefón na bicykel z Pixato.sk vás nesklamú!
 • Dátový kábel - zaobstarajte si niekoľko potrebných dátových káblov, aby ste sa kvôli nim už nikdy nedostali do úzkych! Či už ide o ochranu, nabíjanie alebo počúvanie hudby, riešenie na všetko nájdete na pixato.sk.
 • Nabíjačka - ak ste sa niekedy museli pozerať na to, ako sa vám vybíja batéria telefónu, pretože ste si zabudli vziať so sebou nabíjačku, objednajte si náhradnú z internetového obchodu pixato.sk. 
 • Výpočtová technika - tu nájdete všetko podstatné príslušenstvo súvisiace s výpočtovou technikou. Ak ste pri poslednej hre boli príliš intenzívni, ale vaše zaslúžené víťazstvo zničila klávesnica a myš, navštívte e-shop pixato.sk. Vždy majte kópiu svojich dôležitých údajov na pamäťovej karte alebo flash disku, a ak je signál wi-fi slabý, nezúfajte a zvýšte dosah pomocou zosilňovača signálu. Ak chcete, aby vám notebook dlhé roky verne slúžil, používajte ho ako chladiacu podložku, noste ho v taške a vymeňte vybitú batériu alebo nabíjačku za novú z pixato.sk.

Doprava a platba na Pixato.sk

Na e-shope pixato.sk si môžete vybrať z nasledujúcich možností dopravy:

 • kuriérska služba GLS s doručením do 2 pracovných dní po expedovaní objednávky
 • kuriérska služba DPD s doručením do 2 pracovných dní po expedovaní objednávky
 • DPD predajne a odberné miesta s ľahko dostupnými obchodmi alebo balíkomatmi
 • GLS osobný odber na predajných automatoch 

Za objednávku môžete zaplatiť pohodlne bezprostredne po odoslaní objednávky platobnou kartou Visa alebo MasterCard, prostredníctvom GooglePay či ApplePay. Zvoliť si tiež môžete platbu na dobierku.

 

Nevybrali ste si? Navštívte aj ďalšie e-shopy zo sekcie Elektro. Do pozornosti dávame napríklad obľúbené  Okay elektro alebo Planeo s predajňami po celom Slovensku. 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.