Laica.sk logo

Laica.sk

E-shop Laica.sk prinesie pohodu a kvalitu do vášho domova vďaka ponuke malých domácich spotrebičov, filtračných kanvíc či filtrov na vodu a ďalších užitočných produktov . 

Viac o Laica.sk

Peniaze z nákupu späť

2,4 %

O Laica.sk

Laica je talianska spoločnosť, ktorú v roku 1974 založila rodina Moretto. Najskôr začali vyrábať malé kuchynské váhy v rodnom mestečku, teraz sa značka sústreďujem na výrobu malých domácich spotrebičov, inteligentných osobných váh, výkonných vákuovačiek či účinných a štýlových filtračných kanvíc. Ak hľadáte vysokú kvalitu produktov, značka Laica je pre vás tou správnou voľbou.  

 

Filtračné kanvice, filtre i inhalátory na Laica.sk

Hľadáte napríklad filtračné patróny na filtrovanie vody a chcete overenú značku, ktorá funguje? V tom prípade navštívte e-shop Laica.sk so širokou ponukou malých domácich spotrebičkov a každodenných pomocníkov do domácnosti. Na e-shope nájdete nasledujúce kategórie:

  • Filtrácia vody - filtračné fľaše a karafy, batériové filtre, filtračné kanvice a filtre.
  • Inhalovanie - detské inhalátory, ultrazvukové inhalátory, kompresové inhalátory a príslušenstvo.
  • Vákuovanie - SOUS VIDE, vákuovacie fólie a sáčky, vákuovačky a zváračky potravín a príslušenstvo k váukovačkám.
  • Zdravie - váhy, tlakomery, zvlhčovače vzduchu, teplomery a oxymetre.
  • Kuchyňa - Pasta Machine, kuchynské váhy, rýchlovarné kanvice.

LAICA blog

Viete, že inhalácia môže pomôcť pri nachladení a chrípke, alebo že sa už v zime môžete pripraviť na jarné mesiace s alergiou? Navštívte blog Laica.sk a okrem toho odhľate napríklad ako filtrovať pitnú vodu.

Všetko o nákupe na Laica.sk

Dodanie tovaru je do 2 pracovných dní od zaslania objednávky prostredníctvom spoločnosti DPD. V prípade, že nakúpite v minimálnej hodnote 150 €, dopravu máte zadarmo. Môžete využiť tiež aj širokú sieť odberných miest  Packeta (Zásielkovne). Pri objednávka nad 150 € za dopravu tiež neplatíte. Za platbu na dobierku vám bude účtovaný poplatok. 

 

Nevybrali ste si? Skúste tiež ďalšie e-shopy s elektrospotrebičmi na Plnej Peňaženke. Do pozornosti dávame napríklad slovenský e-shop Andreashop.sk s možnosťou doručenia aj do pohraničných oblastí Slovenska, obľúbený Okay.sk alebo e-shop 4home.sk, v ktorom nájdete okrem elektrospotrebičov aj bytové dekorácie. 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.