Pravidlá Ježiškovej povianočnej prémie

Zapojte sa do poslednej súťaže, ktorú pre vás Plná Peňaženka v roku 2023 pripravila. Odporučte nás, nakúpte a (s trochou šťastia) vyhrajte!

Pravidlá Ježiškovej povianočnej prémie

V každý zo 7 posledných dní v roku vyžrebujeme 5 výhercov, ktorí získajú finančné bonusy alebo zvýhodnenie na celý mesiac.

Do hry sa môže zapojiť každý, kto odporučí nového používateľa Plnej Peňaženky. Pre účasť v súťaži nie je nutné, aby vami odporučený používateľ nakúpil. Uznáme každé odporúčanie bez zreteľných náznakov podvodu (registrácia pod falošnými e-mailami, vytváranie duplicitných profilov a pod.). Ale nezabudnite, že ak odporučíte aktívneho Peňaženkára, získate zaň bonus 8 €.

Okrem odporúčania je druhou podmienkou súťaže uskutočniť nestornovaný nákup cez Plnú Peňaženku. V každom z dní medzi 25. a 31. decembrom 2023, kedy nakúpite, sa ocitnete v žrebovaní a budete hrať o jednu z piatich denných prémií:

  • 1x zvýhodnenie 100 % na celý 1 mesiac (od 5. januára do 4. februára 2024)
  • 1x zvýhodnenie 50 % na celý 1 mesiac (od 5. januára do 4. februára 2024)
  • 3 x bonus 100 Kč/ 4 €

Ako funguje zvýhodnenie?

Zvýhodnením rozumieme špeciálne navýšenie oproti bežnému cashbacku. Pokiaľ od nás získate zvýhodnenie 100 %, budete napr. v e-shope, kde užívatelia bežne majú cashback 5 %, dostávať po dobu platnosti zvýhodnenia cashback 10 %. Pokiaľ od nás získate zvýhodnenie 50 %, dostanete po nákupe v takom e-shope cashback 7,5 %. Ide o zvýhodnenie zo základného cashbacku (bez VIP zvýhodnenia a akčných ponúk e-shopov).

Inšpiráciu k nákupom hľadajte napríklad na našej špeciálnej stránke, kde pre vás sledujeme povianočné výpredajové akcie, ktoré budú e-shopy v závere roka postupne spúšťať.

Zľavobranie

Výhercov jednotlivých denných prémií vyžrebujeme a vyhlásime v prvom januárovom týždni v novom roku.

Zapojte sa do hry a pozvite aj vašich kamarátov!