10 elektro tipov na darček z Okay

Výber vianočného darčeku takmer nikdy nie je jednoducho úlohou. Aj keď výber je široký, zorientovať sa v ponuke a vybrať to pravé môže byť komplikovanejšie, ako sa na prvý pohľad zdá. V tomto článku pre vás prinášame 10 tipov na vianočné elektro darčeky s cashbackom.

27. 11. 2022 Peťo
10 elektro tipov na darček z Okay

Pri výbere sme si pomohli ponukou e-shopu Okay.sk, ktorý sa na Plnej Peňaženke teší veľkej obľube. Pevne veríme, že sa našimi tipmi inšpirujete pri výbere a parádny elektro darček bude hitom Vianoc aj pod vašim stromčekom.

Pri výbere sme mysleli na milovníkov dobrej hudby, kávy, ale aj kuchárky či šoférov - dnešný článok vám preto pomôže vybrať ten správny darček pre manželky a manželov, rodičov, starých rodičov, priateľov ale aj vaše ratolesti. Prajeme príjemné čítanie a nakupovanie s cashbackom.

1. Smoothie maker Concept SM3365, 300W

Smoothie maker Concept SM3365, 300W

Smoothie maker Concept SM3365, 300W

 • Príkon: 300 W
 • Hlučnosť: 80 dB
 • Súprava obsahuje mixér + 3 mixovacie nádoby
 • Nádoby vyrobené z tritanu – BPA free
 • Objem mixovacej nádoby: 2x 600 ml a 1x 400 ml
 • Vhodný pre prípravu ľadovej kávy, smoothie koktejlov
 • Bezpečnostná poistka
 • Jednoduchá údržba a čistenie

25,11 €

Nakúp s cashbackom

Zdravý životný štýl je dnes bezpochyby v kurze. A to nie len tak pre nič za nič, naše telo sa nám naozaj dokáže veľmi pekne odplatiť, pokiaľ mu doprajeme tú správnu spravu a živiny. Ak sa nám však aj nie úplne darí zdravo stravovať počas roka - čas okolo sviatkov a hlavne po nich je čas, kedy si stanovujeme novoročné predsavzatia. A čo môže byť lepšie predsavzatie ako dopriať si každé ráno smoothie plné vitamínov?

Smoothie maker od značky Concept je našim tipom pod stromček hneď z viacerých dôvodov. Je skvelým doplnkom do každej kuchyne, je spratný, výkonný, dobre vyzerá a zoženiete ho za veľmi prijateľnú cenu. Súčasťou balenia sú okrem samotného mixéra aj 3 nádoby, 2 väčšie a 1 menšia. Smoothie si teda môžete večer či ráno predpripraviť aj na viac dní vopred, alebo si ich môžete za deň dopriať viac ako jedno.

A čo v Concept smoothie makeri mixovať? Možností je viacero a je to celé iba na vás. Ako už z názvu vyplýva, mixér je určený primárne na prípravu chutných smoothies - ovocných, zeleninových, alebo ich kombináciu. V smoothie makeri si ale jednoducho pripravíte napríklad aj ľadovú kávu, alebo chutnú krémovú polievku. Navyše, obsluha je maximálne jednoduchá - po mixovaní fľašu otočíte, vymeníte uzáver a môžete rovno konzumovať či zabaliť so sebou na produktívny deň, ktorý vás so smoothie v taške určite čaká.

2. Detské smart hodinky Canyon Sandy, GPS + GSM, ružová

Detské smart hodinky Canyon Sandy, GPS + GSM, ružová

Detské smart hodinky Canyon Sandy, GPS + GSM, ružová

 • Sledujte presnú polohu vášho dieťaťa pomocou vstavanej GPS a LBS
 • Batéria s kapacitou 400 mAh ktorá zaisťuje výdrž až 4 dni na jedno nabitie
 • Možnosť nastavenia takzvanej bezpečnej zóny
 • SOS tlačidlo a obojsmerné volania pomocou SIM karty s 2G
 • Budík, svietidlo, kamera a hra
 • Kompatibilné s operačnými systémami iOS 10.0+ a Android 5.0+
 • Vysoký bezpečnostný štandard GDPR

53,10 €

Nakúp s cashbackom

Deti chcú byť ako ich rodičia, to je stará známa pravda. Chcú robiť to čo ich rodičia, vyzerať ako ich rodičia, nosiť to čo ich rodičia. Dvakrát tak to platí v prípadoch, kedy ide o elektroniku. Hitom posledného obdobia sú bezpochyby smart hodinky, ktoré sa stali cenovo dostupnými a zoženiete dokonca už aj detské verzie. Tento tip na darček je preto určený tým najmenším z nás, ktorí sa na Vianoce tešia najviac.

Niektorí rodičia sa možno výstrelkov modernej doby pri svojich deťoch obávajú a úplne to chápeme. Smart hodinky sa však nevolajú rozumnými len tak pre niečo a disponujú viacerými skvelými funkciami, ktoré naozaj oceníte. Napríklad majú vstavaný GPS senzor, ktorý vám umožní presné sledovanie polohy vášho dieťaťa. Alebo si môžete nastaviť tzv. bezpečné zóny, po ktorých opustení vás hodinky upozornia notifikáciou na váš mobilný telefón. V neposlednom rade disponujú SOS tlačidlom, ktoré poslúži v prípade úrazu alebo inej krízovej situácii.

Okrem toho však hodinky majú aj klasické a viac zábavnejšie funkcie, ktoré naopak ocenia skôr vaše ratolesti. Prostredníctvom hodiniek je možné ovládať telefón, majú kameru, budík, krokomer, ale aj interaktívne hry. Okrem toho vážia iba 42 gramov, čo hlavne na detskej ruke nepôsobí robustným a ťažkým dojmom. Tak čo, môžu sa na ne tešiť aj vaše deti?

3. Alkohol tester AlcoForce Professional

Alkohol tester AlcoForce Professional

Alkohol tester AlcoForce Professional

 • Precízny platinový elektrochemický senzor
 • Vysoká presnosť a veľký rozsah merania - 0,0 - 4,0 promile
 • Nevyžaduje kalibráciu tak často, zaisťuje lacnejšiu prevádzku
 • Snímač CAL alarmuje, kedy musí byť prístroj kalibrovaný
 • Snímač FLO kalibruje príliš nízky výstup vzduchu
 • Tester na alkohol má indikátor vybitej batérie
 • Nutná kalibrácia raz do roka
 • Zvukový signál na začiatku a na konci insuflácie vzduchu

76,41 €

Nakúp s cashbackom

Na úvod dôležitá poznámka: nie že by sme chceli týmto odporúčaním chceli niečo naznačiť, úmysel je práveže dobrý… :-) Alkohol tester je skvelou vecou, ktorá by nemala chýbať v autách šoférov. Zostatkový alkohol je totiž vec, ktorá sa náročne odhaduje a to človek vôbec nemusí byť v bare do štvrtej rána. Každé telo totiž odbúrava alkohol inou rýchlosťou a niekedy vás pozitívny výsledok môže nepríjemne prekvapiť a v lepšom prípade vás stáť minimálne mastnú pokutu a stratu vodičského preukazu.

Alkohol tester od AlcoForce je spoľahlivý a dostupný produkt pre širokú verejnosť. Samozrejme, že príslušníci dopravných hliadok majú podstatne drahšie a presnejšie prístroje, no na účely zistenia zostatkovej hladiny alkoholu je tento tester ako stvorený. Aby splnil účel, disponuje precíznym platinovým elektrochemickým senzorom a ultramoderným procesorom, zaisťujúcim presnejšie meranie. Výsledok dostanete vždy v promile, pričom rozmedzie zachytených hodnôt sa pohybuje od 0,00 až do 4,00 promile.

Ak sa pýtate ako sa takýto tester používa, je to jednoduché. Zapnete, počkáte kým sa nakalibruje, vdýchnete až kým nezaznie signál a počkáte na výsledok. Prístroj funguje na baterky, vybitú batériu vždy signalizuje a z času na čas potrebuje pravidelnú údržbu - kalibráciu. Tu je však alkotester popredu voči iným konkurentom, pretože ho stačí manuálne nakalibrovať iba raz ročne.

A pod stromček obdarovanému pribaľte aj upozornenie, výrobca neodporúča nechávať prístroj v aute počas horúcich dní, čo by mohlo viesť k jeho poškodeniu.

4. True Wireless slúchadlá Apple AirPods 2021

True Wireless slúchadlá Apple AirPods 2021

True Wireless slúchadlá Apple AirPods 2021

 • Priestorový zvuk s dynamickým snímaním hlavy pripraví zážitok ako z koncertu či kina
 • Adaptívna ekvalizácia pozná, ako vaše ucho vníma zvuk a prispôsobí tomu prejav slúchadiel
 • Snímač kontaktu s pokožkou automaticky pozastaví prehrávanie po vybraní slúchadiel z uší
 • Odolná konštrukcia so stupňom krytia IPX4 nedovolí slúchadlá ohroziť vodou ani potom
 • Na pohodlné ovládanie prehrávania a hovorov pri slúchadlách poslúži dotykový tlakový snímač
 • Kvalitnejšie hovory zaistí mriežka tlmiaca zvuk vetra a nový HD zvukový kódek pre FaceTime
 • Na jedno nabitie vydržia slúchadlá celých 6 hodín, takže máte dosť energie aj na dlhé cesty

170,10 €

Nakúp s cashbackom

Slúchadlá, ktoré nemajú kábel. Pred pár rokmi ešte fikcia, dnes už úplne bežná realita. Chcú ich veľkí aj malí, starší aj mladší. Prehrávajú vašu obľúbenú hudbu, slúžia ako handsfree, disponujú skvelou výdržou batérie a keď sa vám vybijú, späť na 100 % sa dobijú v priebehu pár minút. Okrem toho sa jedná o priam dizajnový doplnok, keďže značka Apple je symbolom kvality a akejsi prestíže, čo dokáže ospravedlniť aj ich vyššiu cenu.

Slúchadlá si vás získajú dynamickým priestorovým zvukom, čo je oproti predchádzajúcim modelom veľká zmena. Keby ste chceli siahnuť po staršom modeli a ušetriť nejaké to euro, Apple Airpods prvej generácie sme recenzovali v jednej z našich recenzií. Odolné puzdro zase zabezpečí ochranu pred vodou a ich intuitívne ovládanie je tiež funkcia, pri ktorej konkurencia zaostáva. Nehovoriac o tom, že ak vlastníte aj iné produkty značky Apple, ich párovanie so slúchadlami je bezchybné.

Komu je teda tento darček určený? Vzhľadom na vyššiu cenu produktu ho ocenia tí náročnejší, ktorým ich kvalitné prevedenie bude naozaj imponovať a spríjemňovať každý deň ich používania. Ak takých vo svojom okolí máte a radi by ste ich potešili, odporúčame neváhať.
 

5. Kuchynský robot Concept Element RM7000

Kuchynský robot Concept Element RM7000

Kuchynský robot Concept Element RM7000

 • Planetárny systém miešania
 • Smart Stop Position - zastaví v optimálnej pozícii pre vybratie metly či hnetacieho háku
 • Príkon: 1 200 W
 • Kovové telo
 • 5 rýchlostí + PULSE
 • Kovové vnútorné prevody
 • Bezpečnostná poistka
 • Strúhadlo s 5 výmennými nadstavcami
 • Minikuchárka v balení

269,99 €

Nakúp s cashbackom

Concept je značka, ktorá letí a preto je aj ďalší produkt, ktorý máme vo výbere darčekov pod stromček práve od tejto značky. Kuchynský robot poteší asi hlavne nežnejšie pohlavie, ktoré sa v kuchyni zdržuje častejšie. Výnimka však potvrdzuje pravidlo, takže ak máte doma otcov, manželov či priateľov, ktorí si užívajú varenie a pečenie v kuchyni, darček môže byť viac než vhodný aj pre nich. Nech už zvolíte kuchynský robot pod stromček pre kohokoľvek, veríme, že sklamaný určite nebude.

Kuchynský robot spĺňa viacero funkcií, je to taký multifunkčný pomocník. Pomôcť vám dokáže s prípravou krémov a cesta, vyšľahá šľahačku aj vaječné bielka, ale disponuje aj mixérom, mlynčekom na mäso a v balení dokonca získate aj nadstavce na plnenie párkov, klobás či tvorítko na cukrovinky. Práca s mixérom tiež nie je zložitá a obdarovaný sa v jeho používaní naozaj rýchlo zorientuje. Mixér disponuje 5 rôznymi rýchlostnými stupňami a tiež programom PULSE pre dosiahnutie maximálnej rýchlosti

Darček zároveň spadá do kategórie darčekov pre celú rodinu, kedy si môžete spríjemniť chvíle počas pečenia napríklad veľkonočných zákuskov, ktoré nás po Vianociach čakajú. Pokiaľ si produkt zakúpite v e-shope Okay.sk, v balení získate aj kuchársku knihu úplne ZADARMO. A tá sa pri jeho používaní naozaj zíde, plus pod stromček poteší ako bonus.
 

6. Tyčový vysávač Tristar SZ-1918

Tyčový vysávač Tristar SZ-1918

Tyčový vysávač Tristar SZ-1918

 • Tyčový vysávač s výkonom 600 W si poradí so všetkými podlahami aj interiérom auta
 • Možno ľahko premeniť na ručnú jednotku na upratovanie malých priestorov
 • Akčný rádius 6 m, postačí na väčšinu miestností
 • Silná kefa + nadstavec na rohy a čalúnenie
 • Bez vreciek, nádobka na prach 0,9 l
 • Vysypanie prachu jedným tlačidlom

50,31 €

Nakúp s cashbackom

Nasledujúci darček vyčaruje úsmev každému, kto pravidelne zápasí so strašiakom menom upratovanie. Jeho neodmysliteľnou súčasťou je vysávanie, ktoré je nutnosťou aj párkrát do týždňa. Nemusí to byť komplexné vysávanie celého bytu či domu, no častokrát stačí len prebehnúť napríklad kuchyňu po varení, či chodbu po príchode domov. A práve toto sú situácie, kedy sa nám nikomu nechce vyťahovať veľký vysávač, zapájať do zásuvky a potom ho opäť odložiť.

Riešením na rýchle povysávanie sú práve ručné tyčové vysávače. Sú spratné, ľahké a vždy po ruke. Dostanete sa s nimi na ťažšie dostupné miesta a ich výkon je postačujúci. Vysávač Tristar disponuje výkonom 600 W, vďaka čomu hravo zvládne vašu domácnosť či interiér auta. Na jeden klik si môžete napríklad odopnúť dlhšiu tyč a razom máte malý ručný vysávač. Vysávač po pár upratovaniach jednoducho vyprázdnite nad smetným košom a môžete pokračovať.

Tyčové vysávače sú jednoznačne aktuálnym hitom a najlepšie ich vystihuje pojem praktickosť. Máte ich vždy po ruke, rýchlo sa dobíjajú a extrémne jednoducho sa používajú. Ak patríte k náročnejším, jeden takýto top kúsok sme pre vás nedávno vyskúšali v našej pravidelnej sobotnej recenzii.

7. Kapsulový kávovar Krups Piccolo XS

Kapsulový kávovar Krups Piccolo XS

Kapsulový kávovar Krups Piccolo XS

 • Vďaka kompaktným rozmerom a modernému dizajnu sa hodí do každej kuchyne
 • Dostupný v 3 farebných vyhotoveniach
 • S profesionálnym tlakom 15 barov, pripravíte kávu kaviarenskej kvality s hustou zamatovou cremou
 • Hermeticky uzavreté kapsule uchovávajú kávu dlho čerstvú
 • Môžete si zvoliť medzi horúcou alebo studenou vodou
 • Viac ako 30 nápojov - od espressa cez lungo, cappuccino, latte macchiato, čaj až po čokoládové a studené nápoje

62,91 €

Nakúp s cashbackom

Káva je kapitolou samou o sebe a tých, ktorí ju nepijú je zaručene menej ako tých, ktorí ju milujú. Kvalitný kávovar je aj preto dôležitým spotrebičom v mnohých slovenských domácnostiach. Čoraz populárnejšie sú dnes kapsulové kávovare, ktoré sú jednoduchšie na údržbu a príprava chutnej kávy je s nimi podstatne rýchlejšia. Príprava rannej kávičky počas ponáhľania sa do práce vám nezaberie viac ako pár sekúnd a ani obsluha viacčlennej návštevy nebude počas pár minút problémom.

Na prípravu kávičky s kávovarom Krups Piccolo teda nemusíte byť žiadnym profesionálnym baristom. Jednoducho vložíte vybranú kapsulu, potiahnete páčku a servírujete. Kávovar je navyše extrémne spratný a na kuchynskej linke vám zaberie minimum priestoru. Je tiež vhodný do kancelárií, alebo iných mimo bytových priestorov. Akceptované sú kapsule viacerých značiek a zoženiete ich priamo na Okay.sk. Samozrejme s cashbackom.

Kapsule majú navyše výhodu, že sú hermeticky uzatvárané čo znamená, že kávička sa vám nepokazí ani ak ju dlhšie nespotrebujete. To je oproti klasickým kávovarom veľká výhoda. Kávovar navyše nevyžaduje žiadny zložitý servis, stačí ho raz za čas odvápniť, na čo vás sám upozorní.
 

8. Elektrická zubná kefka TrueLife SonicBrush UV, sonická

Elektrická zubná kefka TrueLife SonicBrush UV, sonická

Elektrická zubná kefka TrueLife SonicBrush UV, sonická

 • Špičková sonická technológia odstráni vďaka vysokofrekvenčným pohybom maximum zubného povlaku a zároveň je citlivá ku sklovine
 • Signál vás v 30 sekundových intervaloch upozorní, že je čas venovať sa ďalšej časti úst
 • 3 náhradné hlavice ku kefke
 • UV svetlo v priebehu chvíle dezinfikuje hlavu kefky a zničí až 99,9% baktérií
 • Bezdrôtové nabíjanie
 • Štyri módy sa postarajú o krásu vašich zubov a zdravie ďasien
 • Stopky už nepotrebujete - automatický 2 minútový časovač postráži správnu dĺžku čistenia

46,79 €

Nakúp s cashbackom

Sonické zubné kefky sú svojim spôsobom revolúciou v čistení našich zubov. Stali sa cenovo dostupnými, sú odporúčané našimi zubármi a zjednodušujú ale aj zlepšujú starostlivosť o náš chrup. Aj napriek tomu ich ešte nepoužíva tak veľa ľudí a sú preto horúcim tipom na tohtoročné darčeky pod stromček.

Medzi najpredávanejšie kúsky na internete patrí zubná kefka TrueLife SonicBrush, ktorá v prvom rade zaujme veľmi prijateľnou cenou. A potom sú tu ďalšie výhody. Kefka disponuje špičkovou sonickou technológiou, vďaka ktorej pomocou vysokofrekvenčných pohybov odstraňuje zubný povlak a zároveň je citlivá k sklovine. Bezdrôtovo sa nabíja, má 4 módy čistenia, v pravidelnom intervale vás upozorní na prejdenie na inú časť úst a disponuje UV žiarením, ktoré likviduje ústne baktérie.

V balení dostanete 3 kefkové hlavice, ktoré si neskôr môžete dokúpiť, no na pár mesiacov vám určite vystačia. Kefka je vďaka odnímateľným kefkovým hlaviciam vhodná aj pre viacerých členov domácnosti a (nielen) preto je výborným tipom na darček pod stromček. Darujte blízkym zdravý úsmev, elektrickou zubnou kefkou prešľap pod stromček rozhodne neurobíte.

9. Notebook Lenovo IP Gaming 3 15,6"

Notebook Lenovo IP Gaming 3 15,6"

Notebook Lenovo IP Gaming 3 15,6"

 • Elegantný vzhľad a neskutočný výkon zaisťuje procesor AMD Ryzen 5 5600H a operačnou pamäťou 16 GB
 • Každú vašu hru si užijete ešte viac cez prekrásny 15,6" FullHD displej v matnej povrchovej úprave
 • Adekvátny zážitok zaistí výkonná herná grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3050​ s pamäťou DDR4
 • Pre všetky vaše súbory oceníte rýchly SSD s kapacitou 512 GB
 • Klávesnica má príjemné modré podsvietenie aj užitočnú numerickú časť

853,96 €

Nakúp s cashbackom

Hovorí sa, že pod stromčekom si nájdeme darček podľa toho, ako sme sa celý rok správali. Tento tip na darček je z tých hodnotnejších a zaslúžia si ho preto iba tí, ktorí počas roka naozaj poslúchali. :) Jedná sa o herný notebook Lenovo IP Gaming 3 s krásnym 15,6” full HD displejom v matnom prevedení. Je to naozaj štýlový kúsok, ktorý však neslúži iba na hranie hier.

Notebook Lenovo hravo splní funkciu školského počítača, na ktorom si vaše deti urobia všetky domáce úlohy. A zábava začína presne vtedy, keď budú s úlohami hotové. Vďaka grafickej karte NVIDIA GeForce RTX 3050 je hranie počítačových hier na tomto prístroji doslova zážitkom. Notebook je okrem svojho nadupaného výkonu aj štýlovým kúskom so špeciálne tvarovanou konštrukciou a modrým podsvietením klávesnice. 

Ak sa pozeráte po kúsku, ktorý je vhodný ako na prácu ale potiahne aj hry náročné na grafiku, pozeráte sa na to správne riešenie. Notebook navyše nemá premrštenú cenu a keď sa vám za nákup časť eur vráti vďaka cashbacku od Plnej Peňaženky, máme tu skvelý tip pod vianočný stromček.
 

10. Retro gramofón Roadstar HIF-1899TUMPK

Retro gramofón Roadstar HIF-1899TUMPK

Retro gramofón Roadstar HIF-1899TUMPK

 • Prehráva všetky typy platní
 • Slúži ako MP3, CD a kazetový prehrávač
 • FM rádio
 • Štýlový vzhľad

143,01 €

Nakúp s cashbackom

Gramofóny už majú svoje časy za sebou a v hudbe nastala za posledné desaťročie doslova revolúcia. Moderné prehrávače hudby, mobilné telefóny, internet a streamovacie služby stavajú CD-čka či platne do úzadia. No podobne ako v móde, aj v hudbe sa trendy vracajú a zvuk analógových platní je čoraz viacerým z nás vzácnejší. Veľa hudobných umelcov sa vravia pri vydávaní svojich albumov aj k vinylovým platniam a s výberom preto nebudete mať problém.

Máte doma hudobného nadšenca? Retrogramofón z Okay.sk pre neho bude darčekom, na ktorý nezabudne. Z časti, pretože je to dizajnový kúsok, ktorý bude mať po rozbalení každý deň na očiach a z časti, pretože poskytne skvelý zážitok z hudby. Vďaka širokej možnosti nastavenia otáčok na ňom prehráte akúkoľvek platňu - práve kúpenú, či zdedenú po starých alebo prastarých rodičoch. Gramofón navyše poslúži aj ako prehrávač CD a kaziet, FM rádio a disponuje tiež USB konektorom a diaľkovým ovládačom.

Gramofónov je v ponuke e-shope hneď niekoľko a možno vám padne do oka aj nejaký iný, ak hľadáte niečo modernejšie. Pozrite si celú ponuku e-shopu a vyberte pre vás či vami obdarovaného šťastlivca ten najvhodnejší.

Vianoce sa nezadržateľne blížia

Na nákup vianočných darčekov je pomaly ten najvyšší čas. Ak ste si nevybrali z našich tipov na elektro darčeky s cashbackom, naša Katka pre vás pred časom pripravila tipy na knižné darčeky. A kniha je predsa klasika, ktorá pod stromčekom nikdy nesklame.

Na Plnej Peňaženke okrem toho nájdete viac ako 700 zapojených e-shopov s cashbackom. Za svoje nákupy tak získate odmenu späť do vašej peňaženky a zároveň nakupujete z pohodlia domova bez nutnosti čakania v preplnených obchodoch a nákupných centrách.

Peťo

Autor Peťo

Peťo je vášnivý cestovateľ a veľký odporca nápojov z automatu. Kávu si najradšej vychutnáva pri západe slnka so svojou nádhernou manželkou, s ktorou preskúmal rôzne zaujímavé miesta po celom svete. Má rád riziko, o čom hovorí nielen to ako šoféruje, ale aj jeho zbierka adrenalínových zážitkov.

Súvisiace zľavy a akcie

ZĽAVA 4 %

OKAY - Zamilované májové nákupy
OKAY logo

až 2,5 % späť

Zamilované májové nákupy

Zľava 4 % na celý sortiment

Akcia končí o:

Akce končí:

5 €

OKAY - Zľava 5 € pre nákup nad 125 €
OKAY logo

až 2,5 % späť

Zľava 5 € pre nákup nad 125 €

Akcia končí o:

Akce končí:

20 €

OKAY - Zľava 20 € pre nákup nad 500 €
OKAY logo

až 2,5 % späť

Zľava 20 € pre nákup nad 500 €

Akcia končí o:

Akce končí:

10 €

OKAY - Zľava 10 € pre nákup nad 250 €
OKAY logo

až 2,5 % späť

Zľava 10 € pre nákup nad 250 €

Akcia končí o:

Akce končí: